Göz Kırışıklıkları İçin Doğal Yöntemler

Sponsorlu Bağlantılar
ama bol bu elma ezip gerek limon saat Göz Kırışıklıkları İçin Doğal Yöntemler Doğal Kırışıklık Maskeleri göz kırışıklığı için doğal maske göz kırışıklıklar..Kırışıklıklara Doğal Maskeler

Kırışıklıklara doğal maskeler
Her kadın göz ve ağız çevresindeki kırışklıklarından şikayet eder, fakat bu kırışıklıklardan ameliyatsız iğnesiz kurtulmanın yolları var… İster genç ister yaşlı olun; gerek fazlaca kullandığınız mimikler, gerekse zamanın etkisi ile göz ve ağız kenarlarında çiziler oluşur ve bunlar sizi rahatsız eder. Eğer siz bu çizgilerden kurtulmak isteyen ama estetikle yıldızı barışmamış kadınlardansanız, aşağıdaki maskelerden bazılarını deneyebilirsiniz.

Kırışıklık İçin Doğal Maskeler

1 avuç çileği iyice ezip suyunu süzün. Süzdüğünüz çilek suyunun içine biraz gülsuyu katıp karıştırın. Bu karışımın tamamını yüzünüze ve boynunuza sürüp 1 saat bekleyin. Daha sonra karbonatlı suyla yüzünüzü yıkayın. (Bu karışım boyun kırışıklıklarına da çok faydalıdır.Haftada bir kez uygulayabilirsiniz.)

Yarım elmayı rendeleyerek iyice ezin ve içine 2 kaşık kaymak katıp tekrar ezin. Yüzünüze sürüp 15 dakika bekletin. Daha sonra yüzünüzü ılık suyla yıkayın ve nemlendirici krem sürün.Kaymak cildinize esneklik kazandırır ve nemlendirir. Elma ise cildin diri kalmasını sağlar.(Haftada bir kez uygulayabilirsiniz.) Ayrıca bol bol elma yemek cildimiz için çok faydalıdır.

Aynı miktarda limon suyu ve gliserini karıştırın ve bir şişeye koyun. Yatmadan önce, bu suya batırdığınız bir parça pamukla yüzünüzü temizleyin.

Yatmadan önce 1 bardak kavunsuyunu, 1 bardak kaynamış su ile karıştırıp cildinizi yıkayın. Daha sonra kaynatılmış süte batırdığınız pamukla cildinizi silin ve yumuşak bir havlu ile kurulayın.

1 kaşık balı, 1 yumurtanın beyazı ve 1 kaşık gliserin ile karıştırın. Bu karışımı yüzünüze sürüp 15 dakika bekletin. Daha sonra yüzünüzü önce ılık sonra soğuk suyla yıkayıp yumuşak bir havlu ile kurulayın. (Haftada bir kez uygulayabilirsiniz.)

1 yumurtanın sarısını 1 kaşık süt ile karıştırıp yüzünüze sürün. 15 dakika bekledikten sonra cildinizi limon suyu ile silin.(Haftada bir kez uygulayabilirsiniz.)

Göz Kenarlarındaki Kırışıklıklara Çözüm

Malzemeler:

1 ampul E vitamini
2 damla fındık yağı
2 damla buğday yağı
1 tatlı kaşığı arı sütü
2 adet marul yaprağı

Hazırlanışı:

Marul yapraklarını blendırdan geçirerek suyunu çıkartın.
Diğer malzemelerle birlikte bir cam kap içerisinde iyice karıştırın.
Hazırlanan karışıma göz pamuklarınızı batırarak gözlerinizin üzerine yerleştirin.
5 dakika sonra gözünüzden pamukları alın.
Aynı karışıma göz pamuklarınızı batırın ve göz etrafında hafif masaj yaparak gezdirin.

alıntı

Kırışıklıkları Önleyen Bitkisel Maskeler

Kırışıklıkları Önleyen Bitkisel Maskeler

Evde doğal birkilerle hazırlayabileceğiniz maskelerle cildinizin kırışmasını önleyebilirsiniz.

Birinci seçenek;

1 çay kaşığı bal
1 çay kaşığı gliserin
1 yumurta sarısı

Malzemeleri iyice karıştırarak elde ettiğiniz maskeyi yatmadan önce yüzünüze sürün. Sabahleyin bol su ile yıkayın.

İkinci seçenek;

20 – 25 gr maya
Süt veya bitki yağı

Malzemeleri koyulaşana kadar karıştırın. Yüzünüze sürün ve 15-20 dakika bekleyin. Bol su ile yıkayın.

Üçüncü seçenek;

1 yumurta akı veya sarısı
1 yemek kaşığı kavrulmuş mısır unu

İyice çırpılmış yumurta sarısı ya da beyazını kavrulmuş mısır ununa karıştırıp yatmadan önce yüzünüze sürün. Sabahleyin bol su ile yıkayın.

Göz Çevresindeki Kırışıklıklar

Göz Çevresindeki Kırışıklıklar
Göz Çevresi Kırışıklıkları İçin Maske – Göz Bakım Maskeleri – Doğal Maskeler

Göz Çevresindeki Kırışıklıklar

Göz Çevresindeki Kırışıklıklar
Artık marketlerde dahi kolayca bulunabilen kırışıklık giderici ürünler kullanarak, göz çevresi kırışıklıkları ile mücadele etmeyi denediğiniz halde sonuç alamadınızmı? Belkide kırışıklıklar için neler yapılması gerektiği konusunda biraz bilinçlenmeli ve daha pratik yollar deneyerek bu şekildeki cilt sorunlarınızdan kurtulabilirsiniz. Doğal cilt bakımı önerilerini denemenizde yarar var. Daha alımlı ve güzel görünmek için bol miktarda para harcamaya kesinlikle gerek yok, göz ççevresindeki kırışıklıklar özellikle orta yaştan itibaren bayanların en büyük sorunlarından birisidir. İleri derecede olmayan kırışıklıklar için nemlendirici kremler kullanmak sorunu bir nebze olsun geçiştirmenize yarar sağlayacaktır. Cildinizin nemlenmesinin yanı sıra su kaybınıda azaltarak kırışıklıklara karşı bir tedbir olabilecektir.
Göz Çevresi Kırışıklıkları İçin Maske

Göz çevresi kırışıklıkları için maske uygulamalarının yanı sıra çeşitli masaj teknikleri bulunmakta çeşitli kırışıklıklar için uygulanabilen çeşitli maskeler ile cilt yaşlanmasını geciktiren uygulamalar yapılabiliyor. Ancak cildimiz için işin en başında bakımı yerli yerince yapıldığında ileri derece sorunlarla karşılaşmadan uzun yıllar daha sağlıklı ve görünüm elde edilebilir. Göz çevresi kırışıklıkları için maske ve göz çevresi bakım kremi konusunda sizlere sunacağımız önerileri dikkatle takip etmelisiniz.

Etiketler:göz kırışıklığı için doğal maske göz kırışıklıkları için doğal yöntemler doğal kırışıklık maskeleri doğal kırışıklık maskesi kırışıklık maskesi doğal kırışıklık için maskeler göz kırışıklıkları için doğal maskeler göz kırışıkları için doğal maskeler göz kırışıklıkları için maske göz kırışıkları için doğal maske kırışık gözler için doğal maske göz kirişikliklari için göz kırışıklıgı dogal maske göz kirisikligi Góz.kirişiklarina.maske kırışıklıklar için doğal maskeler doğal göz maskeleri göz kırışıklığı ağız çevresi kırışıklıkları doğal göz maskesi
İçindeki Yabancı: İçindeki Yabancı 2007 ABD-Avustralya ortak yapımı filmdir. Özgün adı The Brave One dır. Senaryosunu Roderick Taylor ve Bruce A.
İçinde Aşk Var: İçinde Aşk Var, Işın Karaca'nın ikinci solo albümü. 19 Aralık 2004'te piyasaya çıktı. 1 tane de kendi bestesisin bulunduğu albümde Sezen Aksu, Aysel Gürel, Suat Suna, Ümit Sayın gibi isimlerin beste ve sözleri bulunmaktadır.
Drizzt Do'Urden: Drizzt Do'Urden Unutulmuş Diyarlar (Forgotten Realms) kurulumunda yer alan hayali bir kahramandır. Irkı olan drow'ların şeytan ve kötülük dolu adetlerini reddederek Karanlıkaltı'ndan (Underdark) ayrılmış ve yeryüzünde yaşamaktadır.
Doğal gaz: Doğal gaz yerkabuğunun içindeki fosil kaynaklı bir çeşit yanıcı gaz karışımıdır. Bir petrol türevidir. Yakıt olarak önem sıralamasında ham petrolden sonra ikinci sırayı alır. Doğal gazın büyük bölümü (%70-90'ı), Metan gazı (CH4) adı verilen hidrokarbon bileşiğinden oluşur. Diğer bileşenleri; etan (C2H6), propan(C3H8), bütan (C4H10) gazlarıdır. İçeriğinde eser miktarda karbondioksit (CO2), azot (N2), helyum(He) ve hidrojen sülfür (H2S) de bulunur.
Doğal seçilim: Doğal seçilim, belirli bir türde dış çevreye uyum konusunda daha elverişli özelliklere sahip organizmaların, bu elverişli özelliklere sahip olmayan diğer bireylere göre yaşama ve üreme şanslarının daha yüksek olması ve bunun sonucu olarak genlerini yeni kuşaklara aktarabilmeleri yoluyla işleyen evrimsel mekanizma.
Doğal sayılar: Doğal sayılar, şeklinde sıralanan tam sayılardır. Negatif değer almazlar. Bazı kaynaklarda "0" doğal sayı olarak alınmaz.
Doğalcılık: Doğalcılık ya da natüralizm; felsefe, sanat ve edebiyattaki çeşitli akımlara verilen ortak ad. Bunun yanısıra doğa tarihi ile uğraşan bilim insanlarına da natüralist denir.
Uydu: Uydu, bir gezegenin ya da başka bir uydunun etrafında belirli bir yörüngede dönen gök cismi. Yapay uydulardan ayırmak amacıyla doğal uydu veya tabii uydu olarak da adlandırılır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir