Gozlerin Renk Anlam

Sponsorlu BağlantılarGözlerinin Şekli, Rengi Ve Anlamını Tarif Et :)

Burada herkes göz rengini, şeklini (çekik, yuvarlak, kısık, iri gibi…) ve nasıl bir anlam taşıdığını yazabilir…

Etiketler: gozlerin renk anlam çekik göz goz seklini yuvarlak iri gozlerin anlami gözlerin şekilleri manaları gözlerimin şekli ne göz seklinin anlami badem göz şekli göz sekli ve anlami iri gözler manası
Gözlerinin Hapsindeyim: Gözlerinin Hapsindeyim.Kayahan Açar tarafından seslendirilen ve 1990 Eurovision Şarkı Yarışması'nda Türkiye'yi temsil eden şarkı.Şarkı 21 puanla 17. olmuştur
Gözlerindeki Giz: Gözlerindeki Giz (İspanyolca orijinal adı: El secreto de sus ojos), 2009 Arjantin-İspanya ortak yapımı dramatik gerilim filmidir.
Gözlerinde Bıraktım Aşkı: "Gözlerinde Bıraktım Aşkı", Burcu Güneş'in 5 Ağustos 2009'da Seyhan Müzik tarafından yayınlanan beşinci albümüSihirbaz'ın ilk ve tek video klip şarkısıdır.
Gözlerin Ardındaki Çocuk: Gözlerin Ardındaki Çocuk, İsrailli yazar Nava Semel'in bir oyunudur.
Anlambilim: Anlambilim (Semantik) , anlamları inceleyen bilimdir. Anlambilim felsefi ya da mantıksal ve dilbilimsel olmak üzere iki farklı açıdan ele alınabilir.
Anlamsal ağ: Anlamsal ağ (İngilizce:Semantic Web) , web içeriklerinin sadece doğal dillerde değil, aynı zamanda ilgili yazılımlar tarafından anlaşılabilir, yorumlanabilir ve kullanılabilir bir biçimde ifade edilebileceği, böylece bu yazılımların veriyi kolayca bulmasını, paylaşmasını ve bilgiyi birleştirmesini sağlamayı amaçlayan, gelişen bir internet eklentisidir.
Anlamlılık seviyesi: Anlamlılık seviyesi, istatistik biliminde, İngiliz istatistikçi Ronald Fisher tarafından çıkartımsal hipotez sınama yönteminin kurulması sırasında kavramlaştırılmış özel bir manası olan bir bilimsel ve istatistiksel terimdir. İstatistiksel anlamlılık eğer bir sonucun gerçekleşme olasılık değerlendirilmesine göre olabilirliği düşük değil ise ortaya çıkar.
Anlamlı Hatalar: Anlamlı Hatalar Demirhan Baylan'ın 2003 tarihli 6. solo albümüdür. Albümdeki tüm şarkıların söz, müzik, düzenleme ve kayıtları Demirhan Baylan tarafından yapılmıştır.
Anlam (moleküler biyoloji): Moleküler biyolojide anlam, DNA ve RNA gibi nükleik asit moleküllerinde bulunan bilginin yönünün (polaritesinin) başka nükleik asitlerle karşılaştırılmasında kullanılan bir kavramdır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir