Gta San Andreas Benzin Alma Modu

Sponsorlu Bağlantılar
benzin bum elvis game den gameden gaz gta san andreas gxt helicopter hileler hugo insanlar new game oyuna roket romero silahlar stateofemergency tuz winrar Gta San Andreas Benzin Alma Modu Gta San Andreas Benzin Modu İndir gta san andreas benzin alma modu indir gta san and..Gta San Benzin Modu

Gta san benzin modunda oyuna new gameden başlıyabiliyorsun kayıtlı oyuna girmiyor.İndirdiğiniz winrar dosyasını açın SAB2R dosyasına girin ve o dosyanın içindeki 3 dosyayıda gta nın kayıtlı olduğu klasörü açın data ya girin script dosyasına bu üç dosyayı kaydedin.ve oyuna girmeden önce spanish gxt klasörünü açıp kapayın ve oyunu new game den açın.
Link:http://www.gtanetwork.it/zone/pafiledb.php?action=file&id=5163


Gta San Andreas Bilinmeyen Hileler!

stateofemergency:zehirli gaz
bluesuedeshoes:elvis çeşitli insanlar
crazytown:öldürücü sıcaklık
onlyhomıesallowed:gangister
speedltup:hızlı koşma
bubblecars:araba
nightprowler:midnight
speedfreak:nitro
professionalkıller:hitman
cjphonehome:hugo bunn hop
fullclıp:ınfinite
wheelsonlyplease:ınsıble car
buffmeup:muscle
helloadıes:max
worshıpme:max
stıcklıkeglueerfec
ghosttown:traffic
ıowdlac:siyah arabalar
cpkınwt:ekrandaki araçlar bum olur
jcnruad:tuz buz bomba
llqpfbnambe arabalar
brıngıton:six star wanted level
professıonalskıtrofesyonel silahlar
whereesthefuneral:romero
celebrıtystatus:streech
fourwheelfun:atv
flyıngtostuntlanör

bgluawml:roket fırlatıcı
toodamnhot:sunny
everyoneısrıch:traffic
vrockpokey:racecar

ohdude:helicopter
krıjebr:bölüm
ubhyzhq:zırvacı

ajlojyqy:golf klubü kurmak
bagowpg:başına para ödülü konur
jqntdmh:çiftlik sahibi olma
cqzıjmb:sosis yaratmak

Etiketler:gta san andreas benzin alma modu indir gta san andreas benzin alma modu gta san andreas benzin modu indir gta san andreas benzin modu gta san benzin modu gta san andreas benzin yaması indir gta san andreas benzin yaması gta san andreas benzin gta san andreas benzin şifresi gta san andreas benzin alma yaması indir gta sa benzin alma modu gta sa benzin yaması gta san andreas benzin alma hilesi gta san andreas benzin alma yaması gta benzin yaması gta san benzin alma modu gta san benzin san andreas benzin alma modu gta sa benzinli gta benzin yaması indir
Andreas Papandreu: Andreas Georgios Papandreu (5 Şubat 1919 - 23 Haziran 1996), Yunan iktisatçı ve siyasetçi.1981-1989 ve 1993-1996 arasında başbakanlık yaptı.
Andreas Köpke: Andreas Köpke (d. 12 Mart 1962, Kiel), Alman eski milli kaleci. Köpke 1996 Avrupa Futbol Şampiyonası'nı kazanan Almanya Milli Futbol Takımı'nın en önemli oyuncularından biriydi.
Andreas Brehme: Andreas "Andy" Brehme (d. 9 Kasım 1960, Hamburg, Batı Almanya), Alman eski milli futbolcu ve teknik direktör.
Andreas Isaksson: Andreas Isaksson (d. 3 Ekim 1981, Trelleburg), İsveçli futbolcudur.
Benzinli motor: Benzinli motor, bir tür içten yanmalı motordur. Benzinli motorlarda kullanılan yakıt benzin olup, yakıt dizel motordan farklı olarak karbüratör adı verilen bir düzenek sayesinde, sıvı olarak değil buharlaşıp hava ile karışarak silindire girer.
Benzin istasyonu: Benzin istasyonu ya da benzinlik, kara taşıtlarının motorlarının çalışması için gerekli olan petrol ürünlerinin satıldığı depolama alanlarına verilen genel isimdir.
Benzinci: Oto sahipleri ya da şöförleri,araçları için gerekli akaryakıtı,benzin istasyonlarında,pompalar yardımıyla dağıtan benzincilerden sağlarlar.
Yakıt tankı: Yakıt tankı, motorunun çalışması için gerekli olan enerjiyi sağlamak amacıyla kullanılan yakıtın konulduğu tanklara denir.

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir