Gta San Andreas İtfaiye Hilesi

Sponsorlu Bağlantılar
arada bakan bir bolca bunu gizemli gta san andreas hangi hayalet hayaletler hemen iyi mesala misyon oyun polis tane valet parking yani zaman Gta San Andreas İtfaiye Hilesi Gta San Andreas Kas Geliştirme Yeri gta san andreas eğlence yerleri gta san andreas it..Gta San Andreasta Oyun İçi İlginç Eğlenceler

arkadaşlar gta san andreas çok gizemli ve güzel bir oyun.oyun içinde ilginç eğlenceler var ben bunları size anlatayım

1.hırsızlık misyonu:görevlere başladığımız şehirde yani 1. şehirde vücut geliştirme salonu yani gym nin yanına gelelim.gym yazısının sokağa bakan tarafında karşıda bahçeli bir ev var.bahçesinde bir araba var.o arabaya binin.saat 20:00-8:00 arası hırsızlık yapabilirsiniz.
2.polislik:bunu yapmadan önce aezakmı yazın(ki polis sizi kovalamasın).sonra yoldan bir polis arabasının kapısını zorlayın.polis arabadan iner inmez gazlayın.misyon 2(ama numlock2 değil)sonra ouıqdmvw yazın arabadan ateş edecektir.arabaları patlatın görevleri atlayın.
3.itfayecilik:bir itfaiye arabası çalın 2 ye basın.(dikkat:!!kamera ayarları fare ile olsun arabalardaki ateşleri söndürün(10 tane itfaiye görevi yaparsanız ateşten etkilenmezsiniz)
4.ambulans:bir ambulans çalın 2 ye basıp göreve başlayın.
5.valet parking:bu misyon bütün görevler bitirilince yapılır.bir evinize gidin.gardroptan valet uniform u giyin.sonra valet parking alanına gidin.

her hangi bir sorun olursa cevaplarınızı bekliyorum iyi oyunlar….:yuppi::yuppi::yuppi::yuppi::yuppi::yuppi::yuppi::yuppi::yuppi::yuppi::yuppi::yuppi:

Şok Şok Gta San Andreasta Hayaletin Ve Ufonun Kanıtı

Arkadaşlar en sonunda ufo ve hayalet resmi çekildi.

Eğer oyunda ufo ve hayalet görmek istiyorsanız oyunu yüksek çözünürlükte oynamanız lazım. Mesala 1204*1208 ben artıık bu çözünürlükte oynayacam. buyrun resimler

bu arada hemen belirteyim hayalet görmek istiyorsanız mezara bomba atın ama bolca böyle alevler yükselecek şekilde o zaman çıkıyor ve üzerine gidince hayaletler kayboluyor buyruun resimler

Etiketler:gta san andreas eğlence yerleri gta san andreas itfaiye hilesi gta san andreas kas geliştirme yeri gta san andreas eglence yerleri gta san andreas eğlence gta san andreas kas hilesi gta san andreas hırsızlık görevi save gta san andreas eğlenceli şeyler gta san andreas vucut geliştirme gta san andreas itfaiye yerleri gta san andreas eğlenceli yerler gta san andreas body salonu nerede gta sa geliştirme gta sa itfaiye hilesi gta san andreas itfaiye şifresi gta san andreas soygun yapma gta san andreas valet uniform san andreas eğlence yerleri gta sa vücut geliştirme yerleri gta san andreas ilginç yerler
Andreas Papandreu: Andreas Georgios Papandreu (Yunanca: Ανδρέας Παπανδρέου, d. 5 Şubat 1919 - ö. 23 Haziran 1996), Yunan iktisatçı ve siyasetçi.1981-1989 ve 1993-1996 arasında başbakanlık yaptı.
Andreas Köpke: Andreas Köpke (d. 12 Mart 1962, Kiel), Alman eski milli kaleci. Köpke 1996 Avrupa Futbol Şampiyonası'nı kazanan Almanya Milli Futbol Takımı'nın en önemli oyuncularından biriydi.
Andreas Brehme: Andreas "Andy" Brehme (d. 9 Kasım 1960, Hamburg, Batı Almanya), Alman eski milli futbolcu ve teknik direktör.
Andreas Isaksson: Andreas Isaksson (d. 3 Ekim 1981, Trelleburg), İsveçli futbolcudur. 2012-13 sezonundan itibaren Süper Lig takımlarından Kasımpaşa'da oynamaktadır.
Hergele Meydanı: Ankara Ulus'ta bugünkü İtfaiye Meydanı'nın eski adı bit pazarı ya da ikinci el eşya pazarı olarakda bilinen Hergelen Meydanı adını 19. asırda şehre dışardan gelenlerin ve şehir esnafının bir araya gelmesinden dolayı her gelenin uğradığı yer anlamında Hergelen Meydanı adını almıştır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir