Gta San Andreas Müzik Atma

Sponsorlu Bağlantılar
araba belgelerim gta san andreas ilk radyo saygi Gta San Andreas Müzik Atma Gta San Andreas Müzik Ekleme gta san andreas radyo müzikleri gta san andreas mü..Gta San Andreas Araba Radyosuna Müzik Ekleme!!

Arkadaşlar bu kendi yapımımdır ve programsızdır.

İlk önce müzikleri seçin sonra BelgelerimGTA San Andreas User FilesUser Tracks’a
girip seçtiğiniz müzikleri içine atın.bu kadar:)

Kullanılışı:Oyundayken bi arabaya binip radyolardan user trackı seçin ve şarkılarınızı arabada dinleyin

EMEĞE SAYGI LÜTFEN

Gta San Andreas Radyo Dosyaları

GTA SAN ANDREAS’IN RADYO DOSYASI OLAN LÜTFEN UPLOAD ETSİM:agla2::agla2:

Etiketler:gta san andreas radyo müzikleri gta san andreas müzik atma gta san andreas müzik ekleme gta san andreas şarkı ekleme gta san andreas mp3 ekleme gta san andreasa müzik ekleme gta san andreas mp3 yükleme gta san andreas radyo müzikleri indir gta sa müzik ekleme gta san andreas radyo müzik ekleme gta san andreas radyoya şarkı ekleme gta san andreas mp3 gta san andreas radyoya müzik koyma resimli anlatım gta san andreas müzikleri san andreas müzik ekleme gta san andreas radyo müzikleri değiştirme gta radyo müzik ekleme gta radyo müzikleri gta san andreas müzik yükleme gta san andreas a müzik ekleme
Andreas Papandreu: Andreas Georgios Papandreu (5 Şubat 1919 - 23 Haziran 1996), Yunan iktisatçı ve siyasetçi.1981-1989 ve 1993-1996 arasında başbakanlık yaptı.
Andreas Köpke: Andreas Köpke (d. 12 Mart 1962, Kiel), Alman eski milli kaleci. Köpke 1996 Avrupa Futbol Şampiyonası'nı kazanan Almanya Milli Futbol Takımı'nın en önemli oyuncularından biriydi.
Andreas Brehme: Andreas "Andy" Brehme (d. 9 Kasım 1960, Hamburg, Batı Almanya), Alman eski milli futbolcu ve teknik direktör.
Andreas Möller: Andreas Möller (d. 2 Eylül 1967, Frankfurt) Alman orta saha oyuncusu. Alman milli takımı ile 1990 Dünya şampiyonluğu ve 1996 Avrupa şampiyonluğu yaşamıştır.
Müzikal: Müzikal kendine özgü, yalın bir olay örgüsü olan, müzik, dans ve diyalogların olaylarla bütünleştiği duygusal ve eğlendirici sahne gösterisi, oyun ya da filmdir.
Müzik bilimi: Müzik bilimi ya da müzikoloji, müziği bilimsel açıdan ele alan ve inceleyen bir bilim dalı.
Müzik albümü: Müzik albümü, üzerinde 20 dakikadan ya da 4 şarkıdan daha fazla müzik parçası kaydı bulunan, müzik parçalarının toplandığı bir CD, kaset ya da uzunçalardır.
Çalgı: Çalgı (müzik aleti) müzik yapmak için kullanılan aletlere verilen genel isimdir. Çalgıların türleri, tarihi, yapım biçimleri gibi konuları inceleyen bilim dalına da Organoloji denir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir