Gülşen Ne Kara Kaşına Sözleri

Sponsorlu Bağlantılar
bana belki gibi hep inat kara kere masal tek bir Gülşen Ne Kara Kaşına Sözleri Ne Kara Kaşına Ne Kara Gözüne Şarkı Sözü ne kara kaşına sözleri gülşen ne kara kaşına sözle..



Gülşen-adı Aşk Sebebimin..

Belki de zamansız açtım içimi
Yüreğim şeffaftı aklımsa deli
Ben geldim sen kaçtın hep bana inat
Bir vardın bir yoktun hep masal gibi

Ne kara kaşına ne kara gözüne
Ben tek bir sözüne tutulup kaldım
Değmedi bir kere ellerin yüzüme
Gel gör ki bin yıldır sanki vardın

Adı aşk sebebimin her hata kalbimin
Hep değerinden
Hep gereğinden
Hak ettiğinden çok sevdim

Ne kara kaşına ne kara gözüne
Ben tek bir sözüne tutulup kaldım
Değmedi bir kere ellerin yüzüme
Gel gör ki bin yıldır sanki vardın

Etiketler:ne kara kaşına sözleri gülşen ne kara kaşına sözleri ne kara kaşına ne kara gözüne şarkı sözü gülşen kara kaşına sözleri aklımsa deli yüreğim şeffaftı yüreğim seffati aklimsa deli ben geldim sen kaçtın gülşen ne kara kaşına sözler gulsen zamansiz gülşen hep bana inat gulşen ne kara kaşına sözleri gülşem bir karakasın gülşen ne kara kaşına ne kara gözüne sözleri belkide zamansiz actim icimi yuregim seffati aklimsa deli
Gülşen Bubikoğlu: Gülşen Bubikoğlu (d. 5 Aralık 1954, İstanbul) Türk sinema oyuncusu.
Gülsen Tuncer: Gülsen Tuncer (d. 1945, Adana), Aşk-ı Memnu televizyon dizisi 'Ahsen Hanım' karakteriyle daha geniş kitlelerce tanınmış başarılı Türk tiyatrocu ve sinema oyuncusudur.
Gülşen Abi: Gülşen Abi, TRT'de yayınlanmış 1994 yapımı Türk komedi dizisi. Genellikle stüdyo ortamında çekilmiş bu dizi aynı zamanda durum komedisi olması açısından sitcom özellikleri taşır.
Gülşen Tatu: Arife Gülşen Tatu, (d. İzmir). Flüt sanatçısı.
Sözlerim Silahım: Sagopa Kajmer'in Silahsız Kuvvet mahlasını kullandığı sıralarda çıkardığı ilk albüm. Sanatçının Silahsız Kuvvet serüveninde 2. ve son albümü ise İhtiyar Heyetidir.
Sözlerimi Geri Alamam: Bulutsuzluk Özlemi'nin 2004 yılında verdiği bir konserin kaydı olan konser albümü Bulutsuzluk Senfoni'nin en çok ses getiren aynı zamanda grubun en bilinen parçalarındandır.Grubun bazı konserlerinde şarkıya Şebnem Ferah da eşlik etmiştir.Şarkının söz ve müziği Nejat Yavaşoğulları'na aittir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir