Gülü Silahlar

seni seviyorum ya Gülü Silahlar Silah Ve Gül ğül resmi ile silah resimleri gülü silahlar silah ..Gül Ve Silah…

bir gün yanına geleceğim
bir elimde gül
bir elimde silah
ya o gülü alır benim olursun
ya silahı alır çeker v urursun
SENİ ÖLÜMÜNE SEVİYORUM GÜLÜM

KARŞILIKSIZ AŞK

Etiketler:ğül resmi ile silah resimleri gülü silahlar silah ve gül güllü silah resmi tabanca gülü silah ve gül şiirleri silah ve gül resmi şiirli silah resmi güllü ve silah resimleri silah ve gül aşk şiirleri silah resmi şiirli silahlı resimler ve şiirli gül ve silah şiiri şiir ve silah resimleri yanında gul resmı olan sılahlar tüfek ve yanında gül tabanca ve gul resimleri silah resimleri güllü silahla gül fotoğrafları silah güllü şiirler
Gülün Adı: İtalyan yazar Umberto Eco'nun ilk romanı. Orijinal adı 'Il nome della rosa,,Roman 1980'de yayımlandı ve büyük beğeni topladı.
Gülün Bittiği Yer: Gülün Bittiği Yer, 12 Eylül Dönemi ile ilgili filmdir. Yaklaşık bir hafta bile sürmeden sansürlenip toplatılmıştır.
Gülüm: Gülüm aşağıdaki anlamlara gelebilir:
Gülümse: Gülümse, Sezen Aksu'nun 1991 çıkışlı ve onuncu stüdyo albümüdür. Bu albüm, en çok satan Türkçe albümlerden biridir (1.5 milyon+).
Gülüstü Kadın Efendi: Fatma Gülüstü Kadın Efendi, (d. 1831, Abhazya - ö. Mayıs 1861, İstanbul), son Osmanlı padişahı Mehmet Vahidettin'in annesi ve Sultan Abdülmecit'in eşlerinden biriydi.
Silahların Gölgesinde: Silahların Gölgesinde (özgün ad:The Way of the Gun) 2000 yılında çekilmiş, gişede pek iyi bir başarı getirmemesine rağmen HOTDOG ve Laterde dahil olmakla birçok yer ve eleştirmenler filmi beğenmişdir, filmin yönetmenliğini The Usual Suspects (Olağan Şüpheliler) filmininin Akademi Ödüllü senaristi olan Christopher McQuarrie yapmışdır ve filmin senaryosunu da hazırlamışdır.
Silahlara Veda: Silahlara Veda, ABD'li yazar Ernest Hemingway'in en önemli romanlarından biridir. Silahlara Veda'da sıcacık savaşın ortasında iki genç insan hem kendi sevgi dolu dünyalarında, hem de savaşın her şeyi yerle bir eden acımasız dünyasında yaşarlar.
Silahların Kanunu: Silahların Kanunu, başrollerinde Yılmaz Güney ve Nilüfer Aydan'nın oynadığı yönetmenliğini ise Yılmaz Atadeniz'in yaptığı 1966 yapımı Türk filmidir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir