Güzel E Posta Adresleri

Sponsorlu Bağlantılar
ama gibi ister mail Güzel E Posta Adresleri Dünyanın En Güzel E Posta Adresi en güzel e posta adresleri güzel e posta adresleri..Dünyanın En Uzun E-posta Adresine Sahip Olmak İstermisiniz

abshell@abcdefghijklmnopqrstuvwxyzabcdefghijklmnopqrs tuvw xyzabcdefghijk.com

Dünyanın en uzun mail adresi uzantısına sahip bir e-posta almak ister miydiniz bilmem ama eğer bunu yapmayı düşünenler varsa verecegim linke bir göz atmanızda fayda var. Tabiki sahip olacağınız bu gibi bir e-posta adresinin zararları da var. Öyle ki;
– E-posta yazılması gereken bazı formlara adresinizi tam olarak giremiyorsunuz

– Bazı e-posta programlarından faydalanamıyorsunuz

– İnsanlar e-posta adresinizi yazmakta oldukça güçlük çekiyor

– Çoğu şirket sahip olduğunuz e-posta adresinin sahte olduğunu düşünüyor .

Tüm bunlara rağmen gerçekten de son derece orjinal bir fikrin ürünü olan bir e-posta adresine sahip olmak ilginç olabilir.

http://www.abcdefghijklmnopqrstuvwxyzabcde….com/signup.php

Etiketler:en güzel e posta adresleri güzel e posta adresleri dünyanın en güzel e posta adresi en güzel e-posta adresleri güzel eposta adresleri en güzel eposta adresleri güzel e-posta adresleri en güzel e posta adresi dünyanın tüm ev posta adresleri dünyanın en güzel kullanıcı e posta adresi uzun msn alma dünyanın en güzel elektronik posta adresi güzel msn e posta adresleri uzun eposta msn açma uzun dünyanın en güzel e postaları e- posta en guzel adresleri guzel e-posta adresleri e posta adresleri tüm dünyanın dünyanın en güzel e posta adresleri
Güzel Sanatlar Akademisi: * İstanbul Devlet Güzel Sanatlar Akademisi
Güzel sanatlar: Güzel sanatlar, güzellik ve zevkle ilgilenen sanatlar için kullanılır. Bu terim ilk defa Fransızcada beaux arts olarak, resim, heykel, baskı gibi görsel sanatları tanımlamak için bulunmuştur.
Güzelyurt İlçesi: Güzelyurt İlçesi, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nin 5 ilçesinden biri. Yönetim merkezi Güzelyurt'tur. Yüzölçümü 381 kilometrekaredir (284.969 dönüm).
Güzelyurt, Kıbrıs: Güzelyurt (Yunanca: Μόρφου, İngilizce: Morphou, eski ad: Omorfo), Kıbrıs Adası'nda bir kent. Kıbrıs Cumhuriyeti'nin dördüncü büyük ilçesi.
Güzelyurt, Aksaray: Güzelyurt, Aksaray'ın ilçesi. Aksaray merkeze 45 km, Ihlara vadisine ise 15 km. uzaklıktadır.
PTT: Posta ve Telgraf Teşkilatı Genel Müdürlüğü ya da kısa adıyla PTT, Türkiye Cumhuriyeti'nin posta örgütüdür.
Posta kodu: Posta kodu, standart posta gönderilerinin ayrımının makine ile yapılmasını sağlamak üzere, posta gönderilerinin üzerine, alıcı adresiyle birlikte varış yerinin önüne, göndericiler tarafından yazılan rakam ya da rakam-harf karışımından oluşan işaretlerdir.
Pul (posta): Posta pulu, posta gönderilerinde posta ücretinin ödendiğini göstermek amacı ile kullanılan bir tarafı yapışkanlı kâğıt etiketlere denir.
Posta (gazete): Posta, Doğan Yayın Holding'e bağlı günlük Türkçe bir gazetedir. Rauf Tamer, Mehmet Ali Birand, Erdoğan Aktaş, Hakan Çelik ve Mesut Yar yazarları arasındadır.

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir