Güzel Kurum İsimleri

Sponsorlu Bağlantılar
bir esi honey yorum Güzel Kurum İsimleri En İlginç İsim tiğinçe ne demek güzel kurum isimleri en ilginç is..İlginç İsimler

erkavim
dostcan
sergüven
umur
esi
ortans
gürnüş
şahap
ulaşçan
üveys
mirza
satı
satılmış
minacettin
durdu
heves
kurum
eşiy
bihlun
durkadın
aybala
menand
kopgel
durkız
ahmi
yoha
tiğince
rengin
köçeli
honey
soniz
durdu
itaze
berrah
naki
şahbaz
gülbaraz
kevork
arkadaşlar bu bir internet sayfasından değil.bu isimleri ben televizyondan duyduğum kadarıyla yazdım ve sizinlede paylaşmak istedim umarım beğenir ve yorum yazarsınız:)

Etiketler:tiğinçe ne demek güzel kurum isimleri en ilginç isim en ilginç isimler en güzel kurum isimleri en güzel kuruluş isimleri ilğiş isimler entresan kurum isimleri tiğince ismi tiginçe ne demek gürnüş ne demek ılgış ısımler komik kurum isimleri komik kuruluş isimleri tığınçe nedir
Güzel Sanatlar Akademisi: * İstanbul Devlet Güzel Sanatlar Akademisi
Güzel sanatlar: Güzel sanatlar, güzellik ve zevkle ilgilenen sanatlar için kullanılır. Bu terim ilk defa Fransızcada beaux arts olarak, resim, heykel, baskı gibi görsel sanatları tanımlamak için bulunmuştur.
Güzelyurt İlçesi: Güzelyurt İlçesi, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nin 5 ilçesinden biri. Yönetim merkezi Güzelyurt'tur. Yüzölçümü 381 kilometrekaredir (284.969 dönüm).
Güzelyurt, Kıbrıs: Güzelyurt (Yunanca: Μόρφου, İngilizce: Morphou, eski ad: Omorfo), Kıbrıs Adası'nda bir kent. Kıbrıs Cumhuriyeti'nin dördüncü büyük ilçesi.
Güzelyurt, Aksaray: Güzelyurt, Aksaray'ın ilçesi. Aksaray merkeze 45 km, Ihlara vadisine ise 15 km. uzaklıktadır.
Kurumsal kaynak planlaması: Kurumsal kaynak planlaması ya da işletme kaynak planlaması (İngilizce: Enterprise Resource Planning - ERP), işletmelerde mal ve hizmet üretimi için gereken işgücü, makine, malzeme gibi kaynakların verimli bir şekilde kullanılmasını sağlayan bütünleşik yönetim sistemlerine verilen genel addır.
Kurumsal Devrimci Parti: Kurumsal Devrimci Parti (İspanyolca: Partido Revolucionario Institucional - PRI), 1929'daki kuruluşundan 2000 yılına kadar Meksika'nın siyasi yaşamına egemen olmuş ve iktidarı elinde tutmuş parti.
Kurumoch Uluslararası Havalimanı: Kurumoch Uluslararası Havalimanı (Rusça:Международный аэропорт «Курумоч») (IATA:KUF, ICAO:UWWW) Rusya'nın Samara kentindeki uluslararası havalimanıdır.
Kurumlar Vergisi: Kurumlar Vergisi (KV), kurum kazançları üzerinden alınan vergidir. 5520 sayılı KV Kanunu 21/06/2006 tarihli, 22205 sayılı resmi gazetede yayımlanarak 03/06/2005 tarihli ve 5422 sayılı KV Kanunu yürürlükten kaldırarak yürürlüğe girmiştir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir