Hadise Vikipedi

Sponsorlu Bağlantılar
alicia keys brandy chocolate girl christina aguilera eurovision fan club hadise hollandaca ilk janet jackson milk chocolate pop idol seksi storage sweat yeni Hadise Vikipedi Hadise Eurovision kanarya fb hadise vikipedi hadise eurovision hadis..Hadise Fan Club


Hadise 22 Ekim 1985 günü Belçikada bir Türk ailenin kızı olarak dünyaya geldi. İlk, Belçikadaki Pop Idol, Idool 2003te farkedildi. Yarışmayı birincilikle bitirmese de hemen yeteneği görülerek albüm çıkarmak için kendisine teklif geldi. Daha sonra ilk singleı Sweat (tatlı) çıktı ve hit oldu; televizyona klibi çıktı. İkinci singleı Stir me up tüm Avrupada farkedildi, kıtanın en seksi yeni müzik sanatçısı yaptı.

Hadise kendisine örnek olarak Christina Aguilera, Janet Jackson, Alicia Keys, Brandy ve Beyonceyi görüyor. Hadise akıcı bir şekilde Türkçe, Flemenkçe (Hollandaca), Fransızca, Almanca ve İngilizce konuşabiliyor. Milk chocolate girl (Süt çikolata kızı) adlı singleından sonra lakabı bu oldu.


Şarkı linkleri

4shared.com – online file sharing and storage – download Hadise – Düm Tek (Eurovision 2009 Türkiye).mp3

4shared.com – online file sharing and storage – download Hadise )2008( – Deli Oglan.mp3

4shared.com – online file sharing and storage – download Serdar Ortaç Hadise- Düşman (2008)(1).mp3

Etiketler:kanarya fb hadise vikipedi hadise eurovision hadise stir me up
Hadise (albüm): Hadise, Hadise'nin 6 Haziran 2008'de yayınlanan kendi adıyla aynı ismi taşıyan ikinci albümüdür. Albümün aslında "On High Heels" olması planlanmış, daha sonra ise "Hadise" olmasına karar verilmiştir.
Hadişehr: Hadişehr (Farsça: هادی‌شهر, Hadishahr), İran'ın Doğu Azerbaycan Eyaleti'nde şehir.
Tercüman (gazete): Tercüman (Halka ve Olaylara), Çukurova Holding bünyesinde bulunan günlük gazete.
Hadise diskografisi: Belçikalı-Türk pop müzik sanatçısı Hadise'nin diskografisi. Hadise kariyerinde 3 solo albüm yayınlanmıştır.
Vikipedi:Vikipedist: Vikipedi'de yeni sayfa oluşturarak veya değişiklik yaparak katkıda bulunan herkes Vikipedist olarak adlandırılır.
Vikipedi. Sanal Ansiklopedi: Vikipedi. Sanal Ansiklopedi (), Vikipedi'nin varoluş tarihine, güncel durumuna ve mevcut sorunlarını ele alan Azerice kitap.
Vikipedi:Vikipedikolik: Vikipedikolik veya Vikikolik, Vikipedi bağımlılığı olan kişi. Devamlı açık olan internet tarayıcısında "Son değişiklikler"'i (hafif formunda İzleme listesini) sık sık kontrol etmeyle karakterizedir.
Vikipedi:Vikipedi Türkçe Bunalım Tarihçesi: Canı sıkılan, bunalan, sıcaklardan pestile dönen, sataşacak yer arayan, bahane arayan, takla atan, iş arayan, aş arayan, eşine kızan, patronuna kızan, etnik derdi olan, insanlığı ile problemi olan, polemik yapan, polemik yapmak isteyen, miyavlamak isteyen, koşmak isteyen, haykırmak isteyen bu sayfada yaz boyunca serbest olarak ve kişisel hakaret yapmadan ve bulunmadan istediği ciddi ya da geyik bulduğunu yazsın ve rahatlasın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir