Hakan Altuğ Ben Ağladım Sende Agla

Sponsorlu Bağlantılar
ama bir kar sanma senin tek Hakan Altuğ Ben Ağladım Sende Agla Hakan Altun Ben Cektim Sende Cekeceksinn ben ağladım sende ağla hakan altuğ ben ağladım sen..Sen De Ağla – Hakan Altun

Sen de Ağla – Hakan Altun

Sıra sana da gelecek
Ayrılık neymiş göreceksin
Hep mutlu ol istedim ama
Ben çektim sende çekeceksin
Hem sevdiğim hem arkadaşımdın
Ben sevmiştim yarınlarım için
Canımın canı can yoldaşımdın
Ben suçluyum sevdiğim için

Hiç ağlamazdım ama

Ben ağladım sen de ağla
Yaptıkların yanına kar kalır sanma
Söz vermiştin şimdi yoksun
Ayrılığın günahı bir tek senin boynuna

Etiketler:ben ağladım sende ağla hakan altuğ ben ağladım sende agla hakan altun ben cektim sende cekeceksinn Hakan altun ben ağladım şimdi sen agla şarkı sözü hakan altun ben çekdim sende çekeceksin ben ağlarım sende ağla sözleri hakan altun ben ağlarım şarkı sözü ben agladim sende agla hakan altun ben ağlarım sende ağla ben ağladım sende ağlahakan altun ben çektim sende çekeceksin ben ağlarım sende ağla hakan altun ben ağlarım sende ağla şarkı sözü sen de ağla (hakan hakan altun sira s hakan altun ben aglarim sozleri
Hakan Şükür: Hakan Şükür (d. 1 Eylül 1971; Sakarya), Eski Türk futbolcu, futbol yorumcusu ve siyasetçi. Lig TV'de yayınlanan Maraton adlı programda yorumculuk yapan Şükür; 11 Nisan 2011 tarihinde Adalet ve Kalkınma Partisi'nden, İstanbul 3. Bölge 4. sıradan milletvekili adayı oldu ve 11 Haziran 2011'de yapılan seçimde milletvekili seçildi.
Hakan Ünsal: Hakan Ünsal (d. 14 Mayıs 1973, Sinop), Türkiye Millî Futbol Takımı ile Galatasaray Spor Kulübü'nün eski futbolcusu ve futbol yorumcusu.
Hakan Arıkan: Hakan Arıkan (d. 17 Ağustos 1982, Karamürsel), kaleci pozisyonunda görev yapan Antalyasporlu futbolcu.
Hakan Aslantaş: Hakan Aslantaş (d. 26 Ağustos 1985), Almanya doğumlu Türk futbolcu. Defans ve Orta Saha'nın sağ'ında görev almaktadır.
Senden Bana Kalan: Senden Bana Kalan (İngilizce: The Descendants), 2011 yapımı ABD filmdir. Filmin galası 2011 Toronto Uluslarası Film Festivalinde yapılmıştır.
Senden İbaret: Senden İbaret, Hande Yener'in ilk stüdyo albümüdür. 31 Mayıs 2000'de DMC etiketiyle piyasaya sürülmüştür.
Senden Haber Yok: Senden Haber Yok, Edip Akbayram'ın 1991 tarihli 9. stüdyo albümünün adı. Albüm, Edip Akbayram'ın ilk kez seslendirmiş olduğu, kimisi ilk kez kendisi tarafından yorumlanan kimisi daha evvel başka başka sanatçılar tarafından da yorumlanmış olan şarkılardan, türkülerden oluşmaktadır.
Senden Nefret Etmemin 10 Sebebi: Senden Nefret Etmemin 10 Sebebi (Özgün adı: 10 Things I Hate About You), 1999 yapımı, Gil Junger'ın yönettiği bir romantik komedi filmidir.
Şendere, Kürtün: Şendere, Gümüşhane ilinin Kürtün ilçesine bağlı bir köydür.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir