Hangi Türk Ünlüye Benziyorum

Sponsorlu Bağlantılar
belli bu celebrity hangi lt myheritage sexy college girl siz Hangi Türk Ünlüye Benziyorum size benzeyen ünlüler hangi türk ünlüye benziyorum..>>>>siz Hangi Ünlüye Benziyorsunuz…<<<<

myheritage adlı bu servise fotoğrafınızı gönderiyorsunuz. Fotoğrafınızı veritabanındaki 3200 ünlü ile karşılaştırıyor ve size benzeyen ünlüleri buluyor..Sadece dikkat edilmesi gereken şey yuzunuzun belli olacağı bir foto seçin yoksa bulmaz hade kolay gele.. :dans:

İşte adres burada buyrun

Bu arada üyelik istiyor kasmayın üye olmaya.

kullanıcı adı: sexy_college_girl@hotmail.co.uk
Şifre : 123456

Banada bir yabancı arkadaşım önermişti onun adresden giriom :dans:

Beni bu ünlülere benzetmiş ..Bakalım sizi hangi ünlüye benzetcek?İçimizde neler varmış bi görelim..


Hangi Ünlüye Benzediğini Öğren

Gezichtsherkenning op MyHeritage.com – Find the Celebrity in You – MyHeritage.com

Etiketler:size benzeyen ünlüler hangi türk ünlüye benziyorum hangi ünlüye benziyorsun fotoğraf kendinize benzeyen ünlüler ünlü benzerim kim sana benzeyen ünlüler hangi türk ünlüye benziyorsun yüzü ünlüye benzetme hangi unluleri benziyorsunuz hangi turk unluye benziyorum hangi ünlüye benziyorum türk türk ünlülerden kime benziyorum hangi türk ünlüye benziyorum isim verme yüz taraması benim ünlü benzerim kim hangi hangi ünlüye benzetme ünlülere benzeyenler sıze benzeyen unluler
Hangi Avrupa?: Hangi Avrupa?, Banu Avar'ın anadilinde 2007 yılında basılan araştırma ve inceleme kitabı.
Hangi Parti Kazanacak?: Hangi Parti Kazanacak?, Aziz Nesin'in gülmece romanıdır. Kitabın adı kitabın başındaki aynı adlı gülmeceden gelmektedir.
Hangi Seks: Hangi Seks, Attilâ İlhan'ın deneme kitabı. Erkek/kadın ve Kadın/erkek olmak üzere iki bölümden oluşan kitap,başta eşcinsellik olmak üzere dünyadaki ve Türkiye'deki cinsel eğilimleri irdelemektedir.
Kedigiller: Kedigiller (Felidae), etçiller (Carnivora) takımına ait bir familya.
Türkiye: Türkiye veya resmî adıyla Türkiye Cumhuriyeti (), başkenti Ankara olan ve Eski Dünya karaları denilen Avrupa, Asya ve Afrika kıtalarının birbirine en çok yaklaştığı noktada bulunan ülke.
Türkiye'nin köyleri: Türkiye'nin köyleri, Türkiye'de kırsal nüfusun yaşadığı yerleşme birimlerinden köy kanununun uygulandığı ve köy olarak tarif edilen sayısı 2010 verilerine göre 34.247'dir.
Karasal iklim: Karasal iklim: Kıtaların orta kesimlerinde deniz etkisinden uzak yerlerde, ve Kuzey Yarımküre'de etkili olan iklim çeşitidir.
Türkiye'de Karadeniz iklimi: Karadeniz iklimi (Okyanusal İklim veya Ilıman Deniz İklimi) asıl olarak Karadeniz Bölgesi'nde ve Marmara Bölgesi'nde Karadeniz kıyılarında ve Kuzey Anadolu Dağları'nın Karadeniz’e bakan yamaçlarında görülür.
Türkler: Türkler veya Türkiye Türkleri, çoğunlukla Türkiye ve Osmanlı İmparatorluğu'nun eski topraklarında yaşayan, Türk halkıdır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir