Hannah Montana Yaşı

Sponsorlu Bağlantılar
beri biri destiny hope cyrus disney channel dizi franklin tennessee gayet hannah montana hannah montana disney hannah montana disney channel hatta isim ismi ismini miley cyrus nickelodeon oprah winfrey umut uygun youtube Hannah Montana Yaşı Hannah Montana Kaç Yaşındadır hannah montana kaç yaşında hannah montana yaşı han..16 Yaşında 3.5 Milyon Doları Var

Miley Cyrus, Amerika’nın dünyaya armağanı, genç hatta çocuk yeteneklerden biri. Disney kanalında gösterilen televizyon dizisi Hannah Montana’nın, Nickelodeon’dan almadığı ödül kalmadı. Dizideki şarkı sözleri ve bestelerinin çoğu ona ait.

Yaşı eğlence dünyasını kaldıramayacak kadar küçük olduğundan, Oprah Winfrey’nin programına bile babasıyla katılıyor. Okula gitmiyor, evde eğitim alıyor. Nashville’de bir çiftlik evinde büyüdü. Daha 16’sında fakat 3.5 milyon dolardan fazla serveti var. Geleceğin Britney Spears’ı deniyor onun için. Ne diyelim, kaderi benzemesin.

Asıl adı Destiny Hope Cyrus olan Miley’in ailesi, onu bir cevher ve iyi şeylerin başlangıcı olarak gördüğünden, böyle kaderci bir isim koymuş. İsminin tercümesi Kader Umut Cyrus, fakat devamlı güldüğü için arkadaşları ona Smiley’nin (gülen surat) kısaltılmışı olan Miley ismini uygun gördü. O da bu ismi yasal olarak aldı. Franklin, Tennessee doğumlu Miley Cyrus şimdiden Amerika’nın ilgi odağı. Youtube’da kliplerinin altında sayısız yorum var. Özellikle gençlerden yoğun ilgi görüyor. Yaşı küçük olmasına rağmen skandallarına da ufak ufak başladı. Bir arkadaşıyla öpüştüklerini gösteren fotoğraf hakkında hiçbir açıklama yapmadı.

Hannah Montana, Disney Channel’da yayınlanan bir çocuk dizisi. Çocuklar gibi genç hayranları da çok. Gayet sıradan görünse de Miley bu dizi sayesinde milyonlarına milyon kattı. Diziye seçildiği günün gecesi meşhur oldu ve o günden beri Amerika’nın magazin gündemini meşgul ediyor. Tek başarısı dizisi ve oyunculuğu değil. Hannah Montana’nın dizisi meşhur olunca ardından bir CD çıkarıldı. Dizinin müziklerini içeren CD’de Miley Cyrus sekiz şarkı söyledi. Şarkıların tamamının söz ve bestesi ona aitti. 2007’nin kasım ayında, Forbes Dergisi’nin 25 yaş altı dolar milyonerleri listesinde 17. sıradaydı. Tamı tamına 3.5 milyon doları vardı. Cyrus kasasını iyice dolduracak gibi görünüyor çünkü, 2008 sonu 2009 başı gibi dizinin The Hannah Montana Movie isimli filmi yayınlanmış olacak.

Dizideki performansıyla Miley, çocuk kanalı Nickelodeon’un, Çocukların Seçimi Ödülü’nde (Kids Choice Awards) En İyi Dizi Oyuncusu ödülüne layık görüldü.

YAZDIĞI EN AZ 100 ŞARKI VAR

Miley’nin babası Billy Ray Cyrus, bir Amerikan Country şarkıcısı. Annesinin ismi Leticia ’Tish’ Cyrus. Toplam beş kardeşi var. Miley bugüne kadar en az 100 şarkı yazdı ve bunlar Hannah Montana dizisinde kullanıldı. En sevdiği şarkıcılar Ashlee Simpson, Kelly Clarkson ve Hillary Duff, fakat en sevdiği albüm Kelly Clarkson’un Beakaway albümü. Çin yemeği yemeyi seviyor. Üç köpeği var. 11 yaşındayken Hannah Montana’nın seçmelerine katıldı, yaşı küçük olduğundan kabul edilmedi. US Weekly Cosmo Girl’e kapak kızı oldu. Avrupa turnesine de çıktığı bir albümü var. “Pembe bir renk değil hayat tarzıdır” vecizesi kendisine ait. Alışveriş yapmak ve ponpon kızlık favori aktiviteleri.

Hüseyni abim için:

Miley Cyrus şarkıları
See You Again
I Learned From You
Let’s Dance
I Miss You
Right Here
Start All Over
East Northumberland High
As I Am
Clear
G.N.O. (Girl’s Night Out)
Zip-A-Dee-Doo-Dah
Good and Broken
Nobody’s Perfect
One In A Million
Bigger Than Us
Rock Star
Life’s What You Make It
Good & Broken
True Friend
If We Were a Movie
Part of Your World
Make Some Noise
Who Said
This Is The Life
Rockin’ Around The Christmas Tree
G.N.O (Girl’s Night Out)
The Best of Both Worlds
We Got The Party
East Northhumberland High
Old Blue Jeans
Just Like You
I Got Nerve
The Other Side of Me
Pumpin’ Up The Party
You & Me Together
G.N.O. – Girl’s Night Out
Best of Both Worlds
You And Me Together
Zip a dee doo dah
Girl’s Night Out
We Got The Party (With Us)
I’ve Got Nerve
Pumpin’ Up The Party Now
Part of Your World (The Little Mermaid)
Rockstar
See You Again (Live)
I Learned From You (Feat. Billy Ray Cyrus)
See You Again (Explicit)
Zip-A-Dee-Doo-Da
G.N.O.

Etiketler:hannah montana kaç yaşında hannah montana yaşı hannah montana kaç yaşındadır miley cyrus kaç yaşında ünlü oldu hannah montana kaç yaşinda 16 yaşındayım şarkısı hannah montana kaç doğumlu hannah montana kac yasinda hannah montana sevdiği şeyler miley cyrus serveti hana montana yaşı hannah montana şu an kaç yaşında hanna montana kac yasinda hannah montana kaç kardeş destiny hope cyrus neden hapiste miley crus kaç yaşında ünlü oldu miley cyrus azerbaycan kanalinda miley cyrus un serveti hannah montana nasıl ünlü oldu miley cyrus un kaç kardeşi var
Hannah Montana: Hannah Montana, bir Disney Channel dizisi. Dizide çifte yaşam süren Miley Stewart konu ediliyor. Miley, 16 yaşında sıradan bir gençtir.
Hannah Arendt: Hannah Arendt (14 Ekim 1906 - 4 Aralık 1975), Alman siyaset bilimcidir. Çoğu kişi tarafında felsefeci olarak da bilinmekle birlikte, kendisi felsefenin "bireyin kendisi"ne dair sorunlarla uğraştığını söyleyerek bu sıfatı reddetmiştir.
Hannah Montana: The Movie: 'Hannah Montana', Disney Kanalı'nda yayınlanan ve filmle aynı adı taşıyan dizinin sinema uyarlamasıdır. Film 10 Nisan 2009'da ABD'de, 15 Mayıs 2009'da Türkiye'de vizyona girmiştir. Filmin çekimleri Tennessee ve Los Angeles'da yapılmıştır.
Hannah Montana & Miley Cyrus: Best of Both Worlds Concert: Hannah Montana & Miley Cyrus: Best of Both Worlds Concert (Britanya'da Hannah Montana 3-D) Walt Disney Pictures'dan Disney Digital 3-D 2008 konser filmidir.
Hannah Montana bölümleri listesi: , Disney Channel dizisi Hannah Montana'nın bölümlerinin listesi.
Montana ili: Montana ili, (Bulgarca: Област Монтана / Oblast Montana), Bulgaristan'ın kuzey batısında bulunan, Sırbistan ve Romanya ile sınırı bulunan bir ildir.
Montana (eyalet): Montana, ABD'nin kuzeybatı eyaletlerinden birisidir. Eyaletin batısındaki üçte ikilik bölümde, Rocky Mountains bölgesinin dağları yer alır.
Kutlu Viçe: Kutlu Viçe veya Montana, Bulgaristan'ın kuzeybatısında bir şehirdir. Montana ilinin idari merkezidir. Balkan Dağları'nın kuzey yamacına, Ogotsa Nehri'nin kenarına kurulmuştur.
Montana Eyaleti Meclis Binası: Montana Eyaleti Meclis Binası (İngilizce: Montana State Capitol), Amerika Birleşik Devletleri'nin Montana Eyaleti'nin meclis binası.
Yaşıl Han: Yaşıl Han - Türk ve Altay mitolojisinde Doğa Tanrısı. Yeşil Han veya Çeçil (Çecil, Cecil) Han olarak da söylenir.
Yaşıyorum (albüm): Yaşıyorum, Soner Arıca'nın 18 Mayıs 1995 yılında yayınladığı müzik albümü.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir