Hareket Eden Resimler

Sponsorlu Bağlantılar
ama arada ayni bize bizi eden fil gibi hareket hepsi ilk iyi kare renk resme sanki ters zemin Hareket Eden Resimler Hareket Eden Şeyler hareket eden resımler hareket eden resimler hareke..Yanıltıcı Resimler

Deli Eden Fotoğraflar!

ÜSTTEKİ YANILMA RESİME ODAKLANINCA ŞEKİLLER OYNUYORMUŞ GİBİ GÖZÜKÜYOR FAKAT OYNAMIYOR SADECE GÖZ YANILMASI…

GÖZÜNÜZÜ RESMİN ÜZERİNDE GEZDİRİN NOKTOLARIN OYNADIĞINI GÖRECEKSİNİZ FAKAT ASLINDA NOKTALAR YERİNDE DURUYOR SADECE GÖZ YANILMASI

BU YANILMA İSE RESME DİKKATLİ BAKTIĞINIZDA ŞEKİLLER DÖNÜYORMUŞ GİBİ OLUYOR AMA ASLINDA SADECE YANILMA…

RESİMDE GÖRÜNEN DÖRT KÜÇÜK NOKTAYA 30 SANİYE BOYUNCA DİKKATLİCE BAKIN..
DAHA SONRA GÖZLERİNİZİ BEYAZ BİR ZEMİNE YONELTİN. EVİNİZİN DUVARI OLABİLİR.
SONRA GÖZLERİNİZİ BİRKAÇ DEFA KAPATIP AÇIN.NE GÖRÜYORSUNUZ? ( Hz. İsa )

GÖRDÜĞÜNÜZ RESİMDE, İLK BAKIŞTA MERDİVENİMSİ BİR YAPIYA SAHİP OLDUĞUNU DÜŞÜNDÜĞÜMÜZ ZEMİN ASLINDA RENK TONLARININ BİZE YAPTIĞI KÜÇÜK BİR OYUN.

SİZCE BURADAKİ YANILSAMA NEREDEN DOĞUYOR?
ASLINA BAKARSANIZ AYNI DÜZLEM ÜZERİNDE BULUNAN BU İNSANLARIN BULUNDUĞU PLATFORMLARDAKİ PARMAKLIKLAR TERS DÖŞENDİĞİ İÇİN BEYNİMİZ ALIŞTIĞI ALGILARIN DIŞINDA BİR TABLOYLA KARŞILAŞIYOR.

YANİLSAMA KONUSUNDA ÇİZİM HİLESİNİN OLDUKÇA İYİ BİR ÖRNEĞİ. BAKARKEN İNSANIN CANINI SIKACAK KADAR KARIŞIK GÖRÜNÜYOR.
KAÇ BACAKLI BİR FİL SİZCE?

alıntıdır

KARELERİN İÇERİSİNE DİKKAT EDERSENİZ BİZİ YANILTANIN SADECE KARELERİN İÇERİSİNE YERLEŞTİRİLMİŞ KÜÇÜK NOKTALAR OLDUĞUNU ANLAYABİLİYORUZ.. BU ARADA BUNLARIN HEPSİ KARE..

RESME BAKARKEN DEREYE BENZEYEN BÖLÜMLERDEKİ AKIŞ SADECE BİR GÖZ YANILMASI.

ASLINDA TÜM NOKTALAR BEYAZ AMA SANKİ DEVAMLI HAREKET EDEN VE YAKALAYAMADIĞIMIZ BİR SİYAH NOKTA VAR GİBİ!

KÜÇÜLEN KARELER AŞAĞI DOĞRU BİR UZAKLIK HİSSİ VERMEYE YETMEKTE…

RESİMDE NE GÖRÜYORSUNUZ? YAŞLI BİR ADAMIN PROFİL PORTRESİMİ YOKSA SOKAKTA BİR KADIN VE YERDE YATAN KÖPEK Mİ?

GÖZÜNÜZÜ ORTADAKİ SİYAH NOKTAYA SABİTLEYİP KAFANIZI MONİTÖRDE YAKLAŞTIRIP UZAKLAŞTIRIN.. NE GÖRÜYORSUNUZ?

SİYAH NOKTAYA ÇOK DİKKATLİ BAKIN.ETRAFTAKİ RENKLER KAYBOLACAK..

İNEKLER KARDA İYİ SAKLANMIŞLAR…


Hareket Eden Resimler

Hareket Eden Resimler

İşte size birbirinden güzel ve sağlam hareket eden resimler. Bu resimlerin hepsi hareket ediyor. Baya uğraştım bulmak için lütfen bir teşekkür yazarak beni onurlandırın.

Hareket eden resimleri teker teker inceleyin lütfen. Çok güzeller.

Aşağıda yer alan kaplumbağa resimlerini bilgisayarınıza indirebilmeniz için, sağ tıklayın ve farklı kaydete tıklayın.

Hareketli kertenekele resimlerini bilgisayarınıza bedava olarak indirebilirsiniz.

Aşağıda hareket eden at resimleri yer almaktadır. Tıklayıp, indirip kullanabilirsiniz. Kullanmanız için, sağ tıklayıp, açılan menüden farklı kaydet linkini seçmelisiniz.

Aşağıda, hareket eden elma kurdu resimleri var. Bunları bilgisayarınıza indirebilirsiniz.


Aşağıda bir kaç tane hareket eden köpek resimleri mevcut. Bunları bilgisarınıza indirebilirsiniz.
Köpek resimlerini bilgisayarınza indirebilmeniz için sağ tıklayın ve açılan menüden “Farklı Kaydet”e tıklayın.

Fil resimleri. Aşağıda fil resimleri yer almakta. Hareketli gif fil resimlerini bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Bilgisayarınza resimleri yükleyebilmeniz için, resimlere sağ tıklayın ve açılan menüden farklı kaydete tıklayın.
Aşağıda yer alan tavşan resimlerini bilgisayarınıza indirebilmeniz için sağ tıklayın ve açılan menüden farklı kaydete tıklayın.

Aşağıda bulunan kedi resimlerini bilgisayarınıza serbestçe indirebilirsiniz. Kolay gelsin! Bilgisayrınıza resimleri indirmek için sağ tıklayın ve açılan menüden farklı kaydete tıklayın.Konu ile ilgili armalar: Hareket eden resimler, hareket eden hayvan resimleri, hareket eden güzel resimler, hareketli resimler, hareket edenler

Hareket Eden Sanılan Resim


Resım Hareket Edıomu??

yazıyı ben yazmadım bole buldum ılgınctı koydum bı haber fılan yok yane:)

Tren İntihar Resimleri +18Etiketler:hareket eden resımler hareket eden resimler hareket eden şeyler haraket eden resimler hareket eden fotoğraflar hareket ettiği sanılan resimler hareket eden resi Hareket eden hareket eden komik resımler hareket eden resimle ne gibi şeyler hareket eden dokununca hareket eden resimler hareket eden kırokıler görsel ilizyonlar Lordkain hareketli eden resımler heraket eden m-n ile ilgili resimler hareket eden resim indir hareket eden resım hareket eden guzel resımler
Film: Film, tarihi bakımdan ilkin hareketli resimlerin kaydı ve gösterilmesi için kullanılan bir terimdi. Ancak daha sonra genelleştirilmiştir.
Hareket Ordusu: Hareket Ordusu ittihatçıların, 1909 yılında, 31 Mart Ayaklanması'nı bastırmak için, Selanik'ten Mahmut Şevket Paşa komutasında ve Mustafa Kemal'in kurmay başkanlığında İstanbul'a gönderdikleri ordudur.
Hareketli Görüntü Uzmanları Birliği: Hareketli Görüntü Uzmanları Birliği (Moving Picture Experts Group; MPEG), ISO/IEC'nin sayısal olarak kodlanmış ses ve görüntü temsili için standart geliştirmekten sorumlu çalışma birliğidir.
Hareket yakalama: Motion capture, motion tracking, mocap veya türkçesiyle Hareket Yakalama, daha gerçekçi bir 3 boyutlu modelleme için insan, hayvan veya bitkilerin üzerine hareketi sırasında kayıt yapabilme özelliğine sahip cihazların yaptıkları kaydı dijital ortama aktarması işi olarak tanımlanmaktadır.
Vikipedi:Resim telif etiketleri: Vikipedi'deki görüntü dosyaları telif haklarına özen gösterilmesi ve adil kullanıma açık materyallerin belirlenmesi açısından etiketlenmelidir.
Resimler & Hayaller: Resimler & Hayaller, Gökhan Özen'in beşinci stüdyo albümü. Albümde 10 şarkı ve iki şarkının remixleri yer alıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir