Hayırlı Olsun Mesajları

Sponsorlu Bağlantılar
adsl bende kbs Hayırlı Olsun Mesajları Hayırlı Olsun Mesajı hayırlı mesajlar hayırlı olsun mesajları hayırlı o..Hayırlı Olsun Mesajları

arkadaşlar 01.11.2005 tarihinden itibaren 256 kbs hızlı adsl kullanıcıları 512 kbs ye geçmiş bulnuyor bende geçtim hayırlı olsun :)

Etiketler:hayırlı mesajlar hayırlı olsun mesajları hayırlı olsun mesajı hayırlımesajları hayırlı sumalar msj hayırlı sumalar mesajı
Hayırlı Ekonomi (kitap): Küçük Güzeldir ve Aklı Karışıklar İçin Kılavuz kitaplarının yazarı E. F. Schumacher, Hayırlı Ekonomi ya da özgün adıyla Good Work kitabında, teknoloji seçiminin hem zengin hem de fakir ülkeler için hayatî bir konu olduğu anafikrini işler.
Vaka-i Hayriye: Vaka-i Hayriye (Hayırlı Olay), 16 Haziran 1826 tarihinde, İstanbul'da Osmanlı padişahı II. Mahmut tarafından Yeniçeri Ocağı'nın kaldırılmasıyla sonuçlanan olaylara verilen isimdir.
Kullanıcı mesaj:Beytullah steel: Ben Bursa dan Beytullah vikipedi yi çok sevdim falla ne ararsan var bunun için saolun sizin sayenizde bu kadar bol kaynağa rastladım.(google da gördüm ben vikipedi yi).
Kullanıcı mesaj:Selinnur: Diğer kullanıcıların kullanıcı sayfalarına müdahale etmeyiniz. Teşekkürler. --M. M. ileti 11:34, 7 Ekim 2008 (UTC)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir