Hcbs Kredi Başvuru

Sponsorlu Bağlantılar
akbank t c kimlik tc vodafone Hcbs Kredi Başvuru Akbank Sms Kredi Başvurusu hcbs kredi başvurusu hcbs kredi başvuru akbank sms..

Sms’le Kredi Dönemi !

Akbank, sadece vatandaşlık numarası ile kredi almaya imkan sağlayan “SMSKREDİ”yi hizmete sundu.

Akbank’tan yapılan açıklamada, bu uygulamayla bankanın soru-sorgulama ve kefil gibi prosedürleri ortadan kaldırarak kredi alımındaki kolaylığı en üst seviyeye taşıdığı bildirildi.

Açıklamaya göre, ihtiyaç kredisi başvurusu ve onayı için tüketicilerin şubeye uğramasını gerektirmeyen “SMSKREDİ” ile cep telefonu üzerinden 4425’e tek mesaj göndermek yeterli olacak.

TC vatandaşı ve 18 yaş üzerindeki herkesin başvurabileceği “SMSKREDİ” için cep telefonu mesaj gönderme bölümüne kredi yazıp, vatandaşlık numarasını ekleyip, 4425’e iletmek gerekiyor.

GSM operatörü Avea veya Vodafone olan tüketiciler ise aynı şekilde oluşturdukları mesajı 0 532 444 25 25’e gönderebilirken, kredi cevabı anında tüketicilerin telefonuna SMS ile bildiriliyor.

Kredi cevabını alan tüketiciler belirlenen limit doğrultusunda nüfus cüzdanı ve T.C. kimlik numarası ile dilediği Akbank şubesinden ihtiyaç kredisini alabilecek.

Verilen bilgiye göre, “SMSKREDİ”de maksimum limit 10 bin YTL olurken, vade 36 ay olarak belirlendi.

10.000 YTL üzerindeki kredi ve 36 ay üzerindeki vade talepleri için de Akbank şubelerine başvuru yapılabilecek.

Etiketler:hcbs kredi başvurusu hcbs kredi başvuru akbank sms kredi başvurusu hcbs cepten kredi başvurusu sms ile kredi sorgulama akbank cepten kredi başvurusu akbank sms ile kredi başvurusu cepten kredi sorgulama hcbs sms ile kredi telefonla kredi sorgulama Akbank kredi başvurusu cepten konya hcbs akbank kredi onayı sorgulama hcbs kredi başvurusu telefonla cepten kredi sorgulama kredı mesaj numaraları tc numarasıyla kredi sormak hcbs kredi akbank kredi almak telefon msj olarak onaylanma isteği akbanktelkredibasvurusu
Kredi kartı: Kredi kartı, bankaların ve bazı finansman kuruluşlarının müşterilerine verdiği, anlaşmalı POS cihazı bulunan alışveriş noktalarında ödeme amaçlı veya banka ATM'lerinden nakit avans çekmek amaçlı kullanılabilen, yapılan harcamaların aylık olarak bankaya tek seferde ya da taksitlerle ödenmek zorunda olunduğu, nakit paraya alternatif bir ödeme aracıdır.
Kredi derecelendirmesi: Kredi derecelendirmesi veya kredi değerlendirmesi, bir kişi, şirket veya hatta bir ülkenin kredi itibarının belirlenmesidir.
Kredi Kartı-Vak’aaa: Kredi Kartı-Vak'aaa, Cüneyt Çalışkur'un yazdığı ve ilk kez 2009 yılında İstanbul Devlet Tiyatrosu tarafından sahnelenen tek perdelik tiyatro oyunudur.
Kredili Sistem: Kredili sistem eğitimde benimsenmiş bir ders seçme yöntemidir. Buna göre öğrenci dersleri alırken önüne konulan belli dersleri almak zorunda değildir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir