Hepçil Hayvanlar: Fare Ayı Maymun…

Sponsorlu Bağlantılar
omnivor ya Hepçil Hayvanlar: Fare Ayı Maymun... Hepçil Hayvanlar hem et hemde otla beslenen hayvanlar hepçil hayvan..Hepçil

Hepçil ya da omnivor, hem et hem de otla beslenen canlılar grubu için kullanılan bir terimdir. Otobur hayvanları besin olarak kullanan hayvanlar ikincil tüketicileri, ikincil tüketicileri besin olarak kullanan etobur hayvanlar da üçüncül tüketicileri oluştururlar. Her iki gruba dahil hayvanları yakalayan ve öldüren canlı grubuna hepçil canlılar denir.

Etiketler:hem et hemde otla beslenen hayvanlar hepçil hayvanlar: fare ayı maymun... hepçil hayvanlar kirpi hepçil midir hem et hemde ot yiyen hayvanlar ayı hepçil midir
Hayvanlar: Hayvan, canlılar dünyasının ökaryotlar (Eukaryota) üst âlemindeki hayvanlar (Animalia) âleminde sınıflanan canlıların ortak adıdır.
Kategori:Hayvanlar: ;Sınıflandırma:
PETA: Hayvanlara Etik Muamele İçin Mücadele Edenler (PETA, People for the Ethical Treatment of Animals) bir hayvan hakları organizasyonudur. Norfolk, Virginia kökenli ve yaklaşık iki milyon üye ve destekçisi olan organizasyon dünyanın en büyük hayvan hakları grubudur. Grubun uluslararası başkanı Ingrid Newkirk'tür.
Hayvan Çiftliği: Hayvan Çiftliği, (orijinal adıyla Animal Farm) George Orwell'in mecazi bir dille yazılmış fabl tarzında siyasi hiciv romanı.
Hayvanlara uygulanan şiddet: Hayvanlara uygulanılan şiddet veya hayvan istismarı; kabul edilemez şiddete sebep olan veya hayvanlara zarar veren davranışların bir bütünüdür.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir