Hırsızlık Hikayeleri

Sponsorlu Bağlantılar
adam eve beni bey bir bizim bozuk bunu dedi dumur evin evine hafta sonu keyif polis polisim saf televizyon ter uzun yenge Hırsızlık Hikayeleri Hırsız Hikayesi polis hikayeleri hırsızlık hikayeleri hırsız hikay..Polis Kayıtlarına Geçmiş Gerçek Bir Hırsızlık Hikayesi..

Hırsızın biri, bir evin çatısına çıkmış ve anten kablosunu kesmiş.

Evin reisi tam TV’ye dalmışken yayın birdenbire kesilince televizyonunu bir süre kurcalamış, “Bozuldu herhalde” diyerek yatmış.

Ertesi gün adam işe gittikten sonra hırsız kapıyı çalıp adamın karısına, ”Yenge, beni abi gönderdi, televizyon bozuk, alın da bir bakın dedi” demiş. Saf kadıncağız da televizyonu vermiş. Akşam adam eve geldiğinde televizyonu görememiş ve karısından olayı öğrenince dumura uğramış tabii.

O hafta sonu balkonda keyif yaparlarken bizim hırsız aşağıdan ıslık çala çala onlara bakarak sokaktan geçmiş. Kadın hırsızı tanımış ve “Bak bey! Televizyonu çalan adam işte buydu!!” demiş.

Adam bunu duyunca pijamalarla adamı kovalamaya başlamış. 5 dakika sonra adamın evine birisi gelip, karısına “Yenge, ben polisim, abi hırsızı yakaladı. Şimdi karakoldalar. Pantolonuyla, cüzdanını istiyor.” demiş ve kadın da vermiş tabii ki(?) normal olarak.

Bizim yengenin kocası olan adam hırsızı uzun bir süre kovaladıktan sonra yakalayamayınca kan ter içinde eve dönmüş.. Ve yine dumur! Artık adam karısını ne yapmış bilemiyecem…

Etiketler:polis hikayeleri hırsızlık hikayeleri hırsız hikayesi hırsız hikayeleri komik hırsız hırsız polis hikayesi polis hikayesi polis lik ile kikaye komik hırsızlıklar polis hikayeleri gerçek hikayeler gerçek soygun hikayeleri polis ile hikaye hırsızlık yapmakla ilgili kısa hikayeler hırsızhikayeleri bir polis hikayesi hırsızlıkla kısa hikayeler ilginç polis hikayeleri hırsızlık hakkında kısa hikaye hırsızlık ile ilgili hikayelere çocuk polis ve hırsız hikayesi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir