Hitman Playstation Oyunu Kontroller

Sponsorlu Bağlantılar
ak 74 assault rifle cz gk hitman contracts m4 carbine magnum 500 pgm pistols playstation playstation 2 r2 sawed off shotgun silahlar sniper rifle sol submachine gun submachine guns Hitman Playstation Oyunu Kontroller Ps2 Hitman Contracts Hileleri playstation 2 hitman contracts hileleri hitman pla..Hitman: Contracts -playstation 2

Hitman: Contracts -PlayStation 2

Türü: Hile Kodu

Tüm bölümler:
Ana menüde X, Üçgen, Yuvarlak, Sol, Yukarı, Sağ, L2, R2 tuşlarına basın.

Silahlar:
Aşağıdaki silahları görevi tamamladığınızda ve bölümleri bitirdiğinizde aktif hale gelecek.

1. Bölüm: CZ 2000 Dual Pistols
2. Bölüm: Micro Uzi Dual Submachine Guns
3. Bölüm: Silverballer Silenced Dual Pistols
4. Bölüm: Magnum 500 Dual Pistols
5. Bölüm: Sawed-Off Shotgun Dual
6. Bölüm: M4 Carbine Silenced Assault Rifle
7. Bölüm: SG220 .S Dual Pistols
8. Bölüm: MP5 Silenced Submachine Gun
9. Bölüm: AK 74 Silenced Assault Rifle
10. Bölüm: GK 17 Dual Pistols
11. Bölüm: Micro Uzi Silenced Dual Submachine Guns
12. Bölüm: PGM Silenced Sniper Rifle

Etiketler:playstation 2 hitman contracts hileleri hitman playstation oyunu kontroller ps2 hitman contracts hileleri ps2 de hitman 2 hileleri hitman contracts hileleri ps2 hitman 2 ps2 hileleri hitman 2 nasıl oynanır ps2 hitman nasıl oynanır hitman ps2 oyunu hitman 2 oyunu nasıl oynanır ps2 hitman 3 görevleri izle hıtman ps2 oyunu ps2 hitman oyun hileleri hitman contracts ilk bölüm vido v izlesne playstation 2 hıtman oyun ps2 hıtman contracts hilesi play station 2 hitman 1 hileleri playstation 2 hitman hileleri hitmen oyunu ps2
Hitman: Blood Money: Hitman: Blood Money, Rasmus Højengaard'un yönetimi altında IO Interactive tarafından geliştirilerek, Eidos Interactive tarafından 13 Eylül 2005'te PlayStation 2 için, 21 Mayıs 2006'da Windows, Xbox ve Xbox 360 için dağıtılan Hitman serisinin dördüncü oyunu.
Hitman (film, 2007): Hitman, 2007 yapımı ve aynı isimli video oyunu serilerinden uyarlanmış Amerikan aksiyon filmi. Timothy Olyphant ve Dougray Scott'un başrollerini paylaştığı filmin yönetmenliğini Xavier Gens üstlenmiştir.
Hitman 2: Silent Assassin: Hitman Silent Assassin, Eidos'un Mayıs 2002 yılında çıkardığı TPS tarzı oyundur. Bir önceki oyundan(Hitman Codename 47) konu gelişerek devam ediyor.
Hitman: Codename 47: Hitman Codename 47, Danimarka tabanlı IO Interactive tarafından geliştirilerek, Eidos Interactive tarafından 2000 yılı Eylül ayında dağıtılan bir TPS, bilgisayar oyunu.
PlayStation: PlayStation (PS, PS1, PS one), Sony firmasının PlayStation adı verdiği oyun konsoludur. 1994 yılında piyasaya çıkan konsolun 2004 yılında üretimi durmuştur.
PlayStation 3: PlayStation 3 (Japonca: プレイステーション3 - Pureisutēshon Surī; resmî olarak PS3 şeklinde kısaltılır), Sony Computer Entertainment tarafından üretilen ve PlayStation 2'nin ardından gelen PlayStation serisinin üçüncü video oyunu konsolu.
PlayStation 2: PlayStation 2 (PS2), PlayStation'dan sonra Sony Computer Entertainment'in ürettiği ikinci video oyunu konsoludur.
PlayStation Portable: PlayStation Portable ya da kısaca PSP Sony'nin, 12 Aralık 2004'te çıkardığı taşınabilir video oyun konsolu. Gelişmeye açık olmakla beraber Homebrew (Ev yapımı) adı verilen yazılımların çalıştırılmasına, Sony tarafından destek verilmemektedir. Oyunun yanı sıra, müzik dinlenmesine ve film izlenmesine olanak sağlayan konsol, yazılımın yükseltilmesi ile internetede bağlanmaya olanak sağlamaktadır. Müzik dinlemek için hafıza kartına şarkıları yüklemek gerekirken, UMD denilen disklere yüklü filmler de izlenebilmektedir. Kablosuz internet ile internet sitelerini gezmek mümkündür.
PlayStation Network: PlayStation Network (kısaca PSN), çevrimiçi çok oyunculu oyun ve dijital medya ulaştırma servisidir ve PlayStation 3 ve PlayStation Portable video oyunu konsolları için Sony Computer Entertainment tarafından oluşturulmuştur.
Oyunun Kuralı (anlam ayrımı): * Oyunun Kuralı (film, 1939), Jean Renoir'ın yönettiği 1939 yapımı Fransız filmi. Özgün adı La Règle du Jeu.
Oyunun Kuralı (film, 1939): Oyunun Kuralı 1939 Fransa yapımı komedi filmdir. Filmin açılış yazılarında da belirtildiği gibi bir dramatik fantezi filmidir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir