Hotmail Gizlilik Sorusu Değiştirme

Sponsorlu Bağlantılar
bu e mail gelecek gizli hotmail mail adresi msn orta ya yeni bir Hotmail Gizlilik Sorusu Değiştirme Hotmailde Gizlilik Sorusu Değiştirme hotmail gizli soru değiştirme hotmail gizlilik sor..Hotmailde Gizli Soru Nasil Deiştirilir

Arkadaşlar hotmailde gizli soru nasil deiştiriliyo lütfen yardim edin ya…. :agla: :agla:

Msn Gizli Soru Değiştirme


MSN Gizli Soru Değiştirme


MSN’de gizli soru veya yanıtınızı değiştirmek için, öncelikle bu linke tıklayın, açılan sayfanın sağ üst kısmında yer alan “Oturum aç” linkine tıklayın. Açılacak yeni sayfada ise, MSN Messenger’a girişte kullandığınız, e-mail adresi ve şifrenizi yazarak, MSN hesap sayfanıza ulaşın.
MSN hesap sayfanızın orta kısmında, soru yazısı ve sağ tarafında değiştir linki bulunur.
Değiştir linkine tıklayın. Gizli sorunuzu ayarlayabileceğiniz, yeni bir pencere daha açılacak.

Bu pencerede, öncelikle parola kısmına şifrenizi yazın. Daha sonra, gizli sorunuzu seçin, “gizli yanıt” kısmına ise, yanıtınızı yazın.
Soru ve yanıtınızı yazdıktan sonra, sağ alt kısımda yer alan kaydet düğmesine tıklayın. Yaptığınız işlemler doğruysa, şu an ki pencere kapanacak ve “bilgileriniz kaydedildi” uyarı yazısı gelecek.

Hotmail Şifre Değiştirme Resimli Anlatim

Hotmail Şifre Değiştirme Resimli

Messenger Şifrenizi aralıklı olarak Değiştirmenizi Güvenliğiniz için Öneriyoruz!

Messenger Şifresi değiştirme sık olarak yapılması gereken zahmetsiz ve kolay bir iştir.
Yapmanız gereken adımlar aşağıda sıralanmıştır:

Lütfen Dikkatle Takip Edin

1- Hotmail.com’a kullanıcı adı ve şifrenizi yazarak giriyoruz. Girdikten sonra sağ tarafta Seçenekler menüsüne tıklıyoruz.

2- Seçenekler menüsünde Kişisel Bilgilerinizi Görüntüleyin ve Düzenleyin menüsüne tıklıyoruz.

3- Kişisel bilgilerimiz geldikten sonra Paralo Sıfırla menüsünün altında yer alan Parola Değiştir putonunu tıklıyoruz.

4- Paralo değiştir dedikten sonra Eski parolamızı, yeni parolamızı ve tekrar yeni parolamızı giriyoruz. Kaydet diyerek şifremizi böylelikle değiştirmiş oluyoruz.

Güncelleme:

Önemli:

Windows Live Hesap sayfasındaki bölümler düzgün bir şekilde yüklenmiyor, “Yükleniyor…” yazısı sürekli orada kalıyorsa Mozilla Firefox gibi başka bir web tarayıcı programla aynı sayfaya ulaşmayı deneyin. Birçok Internet Explorer kullanıcısı bu hatayla karşılaşıyor.

Etiketler:hotmail gizli soru değiştirme hotmail gizlilik sorusu değiştirme hotmailde gizlilik sorusu değiştirme hotmail güvenlik sorusunu değiştirme hotmailde gizli soru değiştirme hotmailde güvenlik sorusunu değiştirme hotmail güvenlik sorusu değiştirme messenger gizli soru hotmail güvenlik sorusunu unuttum hotmail de gizli soruyu değiştirme windows live messenger gizli soru değiştirme hotmail de gizlilik sorusunu değiştirme hotmail gizlilik degiştir hotmail gizli soru değiştirme linki gizli soru nasıl bulunur messenger gizlilik sorusu değiştirme hotmailimin sorusu değişmiş mesenger gizli soru msn gizli soru değiştirme linki hotmail güvenlik sorusu değiştir

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir