Hristiyanlık İşareti

Sponsorlu Bağlantılar
age of empires age of empires iii beni bey filme filmin genel seni yok Hristiyanlık İşareti Hristiyan Haç haç işareti hristiyanlık işareti hristiyan haç hri..Bukadarına Diyecek Lafım Yok!!!!!!

Resimde dikkat çekmek istediğim şeyi anladınız sanırım.Müslüman birinin boynunda haç işaretinin ne işi vardır anlayamıyorum.Ancak nedenini çok iyi biliyorum.Bakınız dikkatimi çekti geçen gün televizyonda bi filme rastladım ve filmin genel izleyici kitlesi çocuklar ve onları etkilemeye çalıştıkları çok açık.Filmde 3 hristiyan çocuktan bahsediyor ve bu çocukların istavroz çıkarıp arkadaşlarını günahlardan arındırmaya çalıştıklarını anlatıyor.Bunu izleyen de henüz herşeyi farkına varamamış küçüklerimiz.
Bir tanıdığımın küçük kızındada buna rasladm.kız aynı bu filmlerdeki çocukların yaptığı gibi ellerini önünde birleştirerek dua ediyor.Yani anlatmak istediğim bu kadarda yabancı özentisi olunmamalı.Onlar kendi dinlerinin sembolünü boyunlarında taşıyor.Madem özeniyorsunuz düzgün özenin kardeşim,sende kendi dininin sembolünü taşı..Gidipte haç takmak tamamen saçmalık.

İşte o film.Küçüklerimizi sıkı dostluklarıyla etkileyen bu filmdeki karakterler ne yaparsa küçüklerimiz doğruymuş gibi algılıyor.Ve böyle filmleri gösteren kanallarıda kınıyorum.Tek diyeceğim kültürümüze,dinimize ve genç neslimize sahip çıkalımm…..
TEŞEKKÜRLER…….

Age Of Empires Iıı Oynarken Buna Hiç Dikkat Ettinizmi (türklere Hakaret Ve …)

Arkadaşlar Age Of Empires III Oynarken AşşağıdaBelirttiğim Sahnelere Hiç Dikkat Ettinizmi ? Yoksa Geçtinizmi. İşte Age Of Empires III te Türklere Olan Hakaret ve Donanmalardaki Kasıtlı Haç İşareti

İşte Oyundan ÇEkilmiş Resimlere Bakın Gerçeği Görün;
—————————————————————————————————————-

Resimde Görüldüğü Gibi Maltanın Komutanı morgan Osmanlı komutanı Şahin Bey’e:

“Why do you call me that? I’m Scottish, you Turkish dog.”

Türkçesi ; Neden beni öyle çağırıyorsun? Ben İskoçum, seni Türk köpek.”

—————————————————————————————————————-

Bu Resimde İse Oyun İçinde Türk Gemilerinde Haç İşareti Var (Yelkenlerin Üstünde) Bence Bu Kasıtlı Yapılmış Olmalı. Bu ş*rf*sizce küfürü Türklere yapan Bu Adamlar Bunuda Elbet Bilerek Yapmışlardır. Oyun Yapımcılarını ve Özellikle Microsoftu Kınıyoruz. Türklere Gerçekten Büyük Bir Saygısızlık. Amaç Oyun Oynamak Bİle Olsa Böyle Birşeyin Yapılması Gerçekten Hayret verici Bir Durum…

Etiketler:haç işareti hristiyanlık işareti hristiyan haç hristiyan işareti hristiyan haç isareti hıristiyanlık işareti istavroz işareti hristiyanlık haç hristiyanlık müslüman işareti hristiyanların işareti hristiyanlık işaretleri HRİSTİYAN HAÇI hristiyan haç işareti Hristiyan haçı resimleri hülya avşarın boynundaki hac işareti hülya avşar hac işareti haç işareti hülya avşar hulya avsar hristiyan
Hıristiyanlık: Hıristiyanlık ya da Hristiyanlık, Ortadoğu kökenli, tektanrılı, İbrahimi din. İsa'nın adına atfen İsevilik, memleketine atfen Nasranilik de denir.
Hıristiyanlıkta İsa: İsa veya Yunanca ismiyle Ιησούς (Iēsoũs) (M.Ö. 8-2 - M.S. 29-36), Nasıralı İsa olarak da bilinen Hıristiyanlık inancındaki temel figür.
Hıristiyanlıkta cehennem: Kalın metinKalın metin
Kırk Şehitler Olayı: Bu olay Hıristiyanlığın Roma İmparatorluğunda yasaklandığı Licinius (Likinyus) döneminde, MS 320’de, o zamanki adı Sebaste olan Sivas ilinde geçer ve Süryaniler bu hadiseyi her sene 9 Mart'ta anarlar.
Havari: Havârî (Yunanca:Απόστολος, Apostolos - Elçi) , İsa'nın öğüt ve inançlarını yayma işiyle görevlendirdiği oniki yardımcısı ve öğrencisinden her biri.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir