Hurriyet Timsah Yutan Yilan

Sponsorlu Bağlantılar
ama amerika avustralya bile bir bu darwin halk lu yerli yutan Hurriyet Timsah Yutan Yilan Yaban Domuzunu Yutan Yılan insan yutan piton yılanı hurriyet timsah yutan yil..



Domuzu Yutan Yılan (piton)

YouTube – Domuzu Yutan Yılan

Adam Yutan Kurbağa

söylentilere göre bu kurbağalar insan bile yutabiliyormuş…kesinliği kanıtlanmamış ama yerli halk onlardan çok korkuyor…

Avustralya’nın kuzeyinde Darwin kentindeki bir gölde yakalanan kurbağanın 40 cm uzunluğunda, 1 kg ağırlığında olduğu belirtildi. Şeker- kamışı tarlalarında böceklere karşı 1930’lu yıllarda Güney Amerika’dan getirilen bu zehirli kurbağalar, kendilerini yemeye kalkışan küçük timsahları bile zehirleyebiliyor.

İnsan Yutan Yılan Resimleri

Etiketler:insan yutan piton yılanı hurriyet timsah yutan yilan yaban domuzunu yutan yılan yılanın timsahı yutması insan yutan yılan resimleri yılanın domuzu yutması insan yutmuş yılan piton timsahı yuttu patladı izle piton yılanı resmi yılanın karnından domuz piton yılanı timsahı yuttu izle yılan piton karnindan domuz çikan yilan resmi
Hürriyet (gazete): Hürriyet, Doğan Yayın Holding bünyesinde bulunan günlük gazete. Hürriyet’in internet sitesi hurriyet.com.tr, Haziran 2011'de 9,5 milyon ziyaretçisiyle Avrupa’da en çok ziyaret edilen dördüncü haber sitesi oldu.
Hürriyet: Hürriyet kelimesiyle bağlantısı olan birçok kavram Türkçede vardır. Bunları şöylece sıralanabilir:
Hürriyet ve İtilaf Fırkası: Hürriyet ve İtilaf Fırkası, İkinci Meşrutiyet döneminde iktidardaki İttihat ve Terakki Cemiyeti'ne karşı kurulmuş olan en önemli muhalefet partisidir.
Hürriyet Daily News: Hürriyet Daily News Türkiye'nin ilk İngilizce gazetesi. Mart 1961'de yayın hayatına başlayan gazete, 2000 yılında Doğan Yayın Holding bünyesine katılmıştır.
Hürriyet Gücer: Hürriyet Güçer (d. 25 Ekim 1981, Nevşehir), Türk futbolcu. Eskişehirspor takımında forma giymekte olan defansif orta saha oyuncusu.
Timsahlar: Timsahlar (), sıcak bölgelerde bataklıklar ve su kenarlarında yaşayan vücudu kemiksi pullarla örtülü sürüngenleri içeren bir takım.
Timsahgiller: Timsahgiller (Crocodylidae), sıcak bölgelerde bataklıklar ve su kenarlarında yaşayan vücudu kemiksi pullarla örtülü sürüngenleri içeren, timsahlar (crocodilia) takımına dahil bir familya.
Timsah Arena: Timsah Arena, Bursaspor'un Veledrom'dakı Bursa Spor Kulübü kompleksi içerisinde inşa edilen futbol stadyumu.
Timsah (oyun): Timsah, Haldun Taner’in 1960 yılında yazdığı tiyatro oyunu.
Timsah (anlam ayrımı): Timsahlar, crocodilia takımına dahil canlıların ortak adıdır. Bu takımdaki familyalar:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir