Husky Yavrusu Fiyatları

Sponsorlu Bağlantılar
bende bingo mama msn nadir sevgili tane yani yavru yok Husky Yavrusu Fiyatları Husky Yavruları Fiyatları husky yavru fiyatları husky yavrusu fiyatları husk..40 Günlük Satılık Husky Yavrusu ( Sibirya Kurdu )

Sevgili kuzenim Domatessuyu.Com sayesinde bu linkteki köpekleri satınca şimdi ikinci işini almış ve benden tekrar ricada bulundu bende bu güzelim köpekcikleri sizlere tanıtmak istedim. Bu hayvanlar yani Sibirya Kurtlarının nadir bulunan renklerinden olan Kızıl Renkli ve Siyah Renkli husky yavruları satılık. Yavrular hakkında bilgi vermek gerekirse mama ile beslenmişler ve 40 günlükler. Bu yavrulardan toplam 7 tane bulunmakta. Kızıl rengi zor bulunduğu için çok değerlilermiş.
Babasının bilgileri :
Adı: Bingo
Yaşı: 2.5 yaşında
Annesinin bilgileri :
Adı: Linda
Yaşı: 2 yaşında
Yavruların bilgileri :
Adları: yok
Yaşları: 40 günlükler Toplam 5 tane yavru kaldı

  • Erkek yavruların fiyatı 450
  • Dişi Yavruların fiyatı 350

Yavruların Resimleri :Baba ve Annenin Resimleri Sırasıyla

MSN:
ceyhandogkennel@hotmail.com
TLF:
0538-719-90-00 (MERT BİNGÜLLÜ)
40 Günlük Satılık Husky Yavrusu ( Sibirya Kurdu ) | Domatessuyu.com

Etiketler:husky yavru fiyatları husky yavrusu fiyatları husky yavruları fiyatları yavru husky fiyatları sibirya husky fiyatları siberian husky fiyatları sibirya kurdu özellikleri satılık husky yavruları 40 günlük satılık husky yavrusu sibirya kurdu fiyatları satılık satılık büyük sibirya kurdu haski yavru fiyatları satılık sibirya kurdu yavru fiyatları safkan husky yavru fiyatları dişi sibirya kurdu fiyatları yavru adapazarında husky fiyat satılık sibirya kurdu yavrusu büyük sibirya kurdu fiyatları sibirya yavruları fiyatları 40 günlük satılık sibirya kurdu fiyatları
Sibirya kurdu: Sibirya kurdu ya da Haski (Husky), yüzyıllarca kızak çekme, ren geyiği çobanlığı ve bekçilik görevlerinde kullanılmış bir köpek ırkıdır.
Husky Harekâtı: Husky Harekâtı, 9 Temmuz'u 10 Temmuz 1943 gününe bağlayan gecede, II. Dünya Savaşı sırasında Müttefik Kuvvetlerin, "Husky Harekâtı" kodadıyla başlamıştır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir