Hz Muhammedin Kabri

Sponsorlu Bağlantılar
bu hz ali hz muhammed sahabe Hz Muhammedin Kabri Hz.muhammedin Hırkası hz muhammedin hırkası hz muhammedin kabri hz.muham..Peygamberimizin Kişisel Eşyaları

Hz. Muhammed’in Giydiği Sandalet

Hz. Muhammed’in sarığı

Hz. Muhammed’in Giydiği Ayakkabı

Hz. Muhammed’in Roma Kralına Gönderdiği Mektup

Hz. Muhammed’in Haybet Fethinden Sonra Hz. Ali’ye Hediye Ettiği Şilt

Hz. Muhammed’in Kılıcı

Hz. Muhammed’in sarığı

Resimlerle Kutsal Emanetler

Kabe’nin kadim su oluklarından bir oluk. (eski Altinoluk)

Bu Resim Yeniden Boyutlandırılmıştır. Resmin Büyük Halini Görmek İçin Buraya Tıklayınız. Resmin Orjinal Boyutu 960×720 ve Büyüklük 497KB.

Sahabe-i Kiram’ın (r.a.) kılıcları

Bu Resim Yeniden Boyutlandırılmıştır. Resmin Büyük Halini Görmek İçin Buraya Tıklayınız. Resmin Orjinal Boyutu 960×720 ve Büyüklük 313KB.

Efendimizin Mubarek hırka’sının (Hirka-i Şerif) saklı olduğu altın sandık

Bu Resim Yeniden Boyutlandırılmıştır. Resmin Büyük Halini Görmek İçin Buraya Tıklayınız. Resmin Orjinal Boyutu 960×720 ve Büyüklük 353KB.

Hz. Muhammed Mustafa (sav) Efendimizin Yayı

Bu Resim Yeniden Boyutlandırılmıştır. Resmin Büyük Halini Görmek İçin Buraya Tıklayınız. Resmin Orjinal Boyutu 960×720 ve Büyüklük 418KB.

Habiballah’ın (sav) kılıcının kabzası.

Bu Resim Yeniden Boyutlandırılmıştır. Resmin Büyük Halini Görmek İçin Buraya Tıklayınız. Resmin Orjinal Boyutu 960×720 ve Büyüklük 205KB.

Nebiyallah’ın (sav) kılıcının kabzası.

Bu Resim Yeniden Boyutlandırılmıştır. Resmin Büyük Halini Görmek İçin Buraya Tıklayınız. Resmin Orjinal Boyutu 960×720 ve Büyüklük 193KB.

Mescid-i Aksa’nın Hırka-i Saadet’teki bir değerli maketi.

Bu Resim Yeniden Boyutlandırılmıştır. Resmin Büyük Halini Görmek İçin Buraya Tıklayınız. Resmin Orjinal Boyutu 960×720 ve Büyüklük 199KB.

Mescid-i Nebevi’nin Hırka-i Saadet’teki bir değerli maketi.

Bu Resim Yeniden Boyutlandırılmıştır. Resmin Büyük Halini Görmek İçin Buraya Tıklayınız. Resmin Orjinal Boyutu 960×720 ve Büyüklük 256KB.

Efendimizin (sav) bastığı bir toprak izi.

Bu Resim Yeniden Boyutlandırılmıştır. Resmin Büyük Halini Görmek İçin Buraya Tıklayınız. Resmin Orjinal Boyutu 960×720 ve Büyüklük 250KB.

Efendimizin (sav) bastığı bir toprak izi.

Bu Resim Yeniden Boyutlandırılmıştır. Resmin Büyük Halini Görmek İçin Buraya Tıklayınız. Resmin Orjinal Boyutu 960×720 ve Büyüklük 223KB.

Efendimizin (s.a.v) Sakal-ı Şerif-i

Bu Resim Yeniden Boyutlandırılmıştır. Resmin Büyük Halini Görmek İçin Buraya Tıklayınız. Resmin Orjinal Boyutu 960×720 ve Büyüklük 264KB.

Efendimizin (s.a.v) Sakal-i Şerif-i

Bu Resim Yeniden Boyutlandırılmıştır. Resmin Büyük Halini Görmek İçin Buraya Tıklayınız. Resmin Orjinal Boyutu 960×720 ve Büyüklük 197KB.

Efendimizin (s.a.v) Sakal-i Şerif-i

Bu Resim Yeniden Boyutlandırılmıştır. Resmin Büyük Halini Görmek İçin Buraya Tıklayınız. Resmin Orjinal Boyutu 960×720 ve Büyüklük 228KB.

Kabe’nin kadim kapılarından bir kapı. (eski kapıisı)

Resmin Büyük Halini Görmek İçin Buraya Tıklayın

Hacer-i Esved’in kadim altın muhafazalarından bir muhafaza. ( eski Hacer-i Esved muhafazası)

Resmin Büyük Halini Görmek İçin Buraya Tıklayın

Hz. Muhammed Mustafa (sav) Efendimizin kabir toprağı

Bu Resim Yeniden Boyutlandırılmıştır. Resmin Büyük Halini Görmek İçin Buraya Tıklayınız. Resmin Orjinal Boyutu 822×479 ve Büyüklük 80KB.

Kabe’nin Anahtarı

Bu Resim Yeniden Boyutlandırılmıştır. Resmin Büyük Halini Görmek İçin Buraya Tıklayınız. Resmin Orjinal Boyutu 898×469 ve Büyüklük 56KB.

Hz. Muhammed Mustafa (sav) Efendimizin Mührü

Resmin Büyük Halini Görmek İçin Buraya Tıklayın

Hz. Muhammed Mustafa (sav) Efendimizin Mührü

Bu Resim Yeniden Boyutlandırılmıştır. Resmin Büyük Halini Görmek İçin Buraya Tıklayınız. Resmin Orjinal Boyutu 720×576 ve Büyüklük 19KB.

Hırka-i Şerif

Hz.İbrahim’in Tenceresi

Hz.Musa’nın asası

Hücre-i saadete takdim edilen buğday

Hz.Fatıma’nın hırkası

Etiketler:hz muhammedin hırkası hz muhammedin kabri hz.muhammedin hırkası topkapı sarayı kutsal emanetler nelerdir hz muhammedİN HIRKASI kutsal emanetler hazreti muhammedin hırkası hz. muhammedin hırkası kutsal emanetler 3 boyutlu hazretimuhammedinkabri hz muhammedin resmi muhammedin hırkası topkapı sarayı kutsal emanetleri altınoluk kabe resimleri mührü şerif kabe resimleri büyük boyutlu kabe altinoluk resmi altinoluk kutsal emanet hırkayı serıf orjinal boyut mescidi aksa
Mezarlık: Ölülerin defnedildiği mezarların oluşturduğu gömü alanı.
Cabriolet: Cabriolet veya Kabrio, 2 veya daha fazla oturma yeri olan (arkada acil oturma yeri ) 2 veya 4 kapılı , 2 veya 4 yan pencereli ( tamamiyle indirilebilir camlar ) havaya dayanıklı açılır kapanır tavanı olan , açık veya kapalı olarak kullanılabilen binek taşıtı.Tavanı tenteden yapılmışsa Softtop , tavanı metalden yapılmışsa Hardtop diye kendi arasında sınıflandırılır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir