Hz Yusufun Güzellik Duası

Sponsorlu Bağlantılar
allah daha ki sabah ya Hz Yusufun Güzellik Duası Güzellik Duası güzellik duaları hz yusufun güzellik duası güzelli..Güzellik Duası…

♥♥♥

Her güne, güzelliğe niyet ederek başlayın.
“Bugün güzel şeyler olacak” diye düşünün;
Bir de güzellik duası yapın:

“Allah’ım, bugün beni iyiliklerle, güzelliklerle karşılaştır.
Karşıma ya iyilik ve güzellik sunacağım biri çıksın ya da bana güzellik sunacak biri.
ya alayım ya vereyim.”

Çünkü dilekler dualaşır, dualar gerçekleşir.
Sonra da içinizde birikmiş olan güzellikleri
taşıyın evinize, sunun sevdiklerinize…

Biliniz ki verdiklerinizden çok daha fazlasını alıp çıkacaksınız o sabah yuvanızdan.

Vehbi Vakkasoğlu

♥♥♥

Etiketler:güzellik duaları hz yusufun güzellik duası güzellik duası güzel yüz için dua yüz güzelliği için dua yüzün güzelleşmesi için dua hz yusufun guzellik duasi güzelleşmek için dualar güzellik duası güzelleşmek için dua 2009 yuz guzellıgı ıcın dua güzelik duaları yüz güzelliği için dualar guzellik duasi cildi guzelliyi icin dua yuzguzelik duasi güzelleşmek için dua forum guzelik icin dua hz yusuf un güzellik duası yuz guzellesme duasi cildin güzeleşmesi için dua
Güzellik yarışması: Güzellik yarışmaları, kadınların fiziksel güzelliklerinin ön planda değerlendirildiği yarışmalarıdır.
Güzellik Salonu (film, 2005): Güzellik Salonu (İngilizce: Beauty Shop) 2005 yapımı BarberShop tarzı bir komedi filmidir. Gina karakteri Barbershop 2 filminde de yer almaktadır.
Estetik: Estetik, değer teorisi ya da aksiyoloji adı verilen felsefenin bir dalıdır. Duygu ve beğeninin yargılanması olarak da geçen duyusal-duygusal değerleri inceler.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir