İbo Şov Hülya Avşarla İzle

Sponsorlu Bağlantılar
ajda pekkan almak ama atv benim bile bu daki deniz akkaya ek ibo konu mehmet ali erbil muhtar ndan onu pazar reyting ya yla İbo Şov Hülya Avşarla İzle Hülya Avşar Siyah Sahne Kostümleri hülya avşar denizde ibo şov hülya avşarla izle hül..Deniz Akkaya-hülya Avşar Kapışması

Avşar Kızı, 'İbo Show'daki tavırlarını eleştiren Deniz Akkaya'ya sert çıktı

Onu dinlemiyorum sesi bile beni rahatsız ediyor

Avşar Kızı, 'İbo Show'daki tavırlarını eleştiren Deniz Akkaya'ya sert çıktı: Kendisi 'Pişşti' programındaki en gereksiz insan. Benim hakkımda yorum bile yapamaz!.

Pazar gecesi İbrahim Tatlıses'in atv'deki şovuna katılarak, ünlü türkücüyle 18 yıl aradan sonra ekranda buluşan Hülya Avşar; Reha Muhtar, Deniz Akkaya, Ajda Pekkan ve Mehmet Ali Erbil'in gündemi tartıştığı 'Pişşti' programına konu oldu. Akkaya'nın programda sarf ettiği İbrahim çok samimiydi, Hülya Avşar ise samimiyetsizdi sözlerine Avşar Kızı'ndan yanıt gecikmedi. Sesi bile beni rahatsız ediyor diyen Avşar, Akkaya'yla ilgili şunları söyledi:

SİVRİ OLMAK İSTİYOR

Deniz Akkaya'yı dinlemiyorum açıkçası. Onun söylediklerini dinlemek için bir neden bulamıyorum. Deniz Akkaya, bıraksın beni eleştirmeyi hakkımda yorum bile yapamaz! Pişşti kadrosunda tek yanlış isim var; o da Deniz Akkaya'dır. Sivri olmaya çalışıyor. Yaptığı hiçbir işi beceremediği gibi bu işi de beceremedi! Beni samimiyetsiz bulmasına rağmen, Deniz Akkaya'nın bir gün başarılı olmasını isterim.

KURS VEREBİLİRİM

Hülya Avşar, tüm kişilerde aldığı 8.10 reyting ve yüzde 29.40 izlenme payıyla pazar gecesinin birincisi olan 'İbo Show'un 'Pişşti'ye konu olmasını da şöyle yorumladı: Aslında beni konu almalarının nedeni yorum yapmak değil, reyting almak içindir. Ne kadar reyting aldılar bilmiyorum ama benim katıldığım 'İbo Show' son yılların reyting rekorlarını kırdı. En önemli maçları bile geçtik. Sabaha kadar konuşsalar bile bizim reytingi geçemezler. Bu işin nasıl yapıldığını öğrenmek istiyorlarsa kurs verebilirim. Ücret de istemem. Hülya Avşar, 'Pişşti' ekibindeki Ajda Pekkan ve M. Ali Erbil'in kendisiyle ilgili yorumlarından ise rahatsız olmadığını belirterek onlara teşekkür etti.

Avşar için kim ne söyledi?

* DENİZ AKKAYA: Samimi olmaktan çekinmemek lazım. İbrahim Tatlıses çok samimiydi dün akşam. Ben programı tamamen izlemiş birisi olarak İbrahim Bey'i çok samimi buldum. Hülya Avşar ise İbrahim Bey'in söylediği hiçbir şeyi kabul etmedi ve 'Öyle mi olmuştu, böyle mi olmuştu' diye farklı olmaya çalıştı. Ben her zaman samimiyetin kazandığına inanıyorum ve burada samimi olan tarafın İbrahim Tatlıses olduğuna inanıyorum…

* DENİZ AKKAYA:Programda bana göre şöyle bir şey vardı; iki kişi geçmişle ilgili farklı şeyler söyledi. Farklı hatırlanan anılar vardı.

* REHA MUHTAR:Ama Hülya ve İbo arasında birşeyler yaşandı. Türkiye buna vakıf.

* DENİZ AKKAYA: İbrahim Bey iyi bir şovmen, iyi bir televizyoncu. Sadece sesiyle bir yerde değil…

* AJDA PEKKAN:Bu yıllar önce belki yaşanmış bir şey olabilir. Yıllar sonra birbirlerine destek vermek çok normal bir davranış. Vermeleri gerekiyor. Ancak Hülya'nın kıyafeti 'takmıyorum' havasındaydı. Yürüyüşe çıkmış gibiydi.

Kaynak : Habertürk

Etiketler:hülya avşar denizde ibo şov hülya avşarla izle hülya avşar siyah sahne kostümleri hülya avşar ve gamze özçelik
Hülya Koçyiğit: Hülya Koçyiğit, (d. 12 Aralık 1947, İstanbul), Türk sinema oyuncusu.
Hülya Avşar: Hülya Avşar (d. 10 Ekim 1963), sinema ve dizi oyuncusu, şarkıcı ve sunucu.
Hülya Darcan: Hülya Darcan (d. 27 Nisan 1951, İzmir), Türk oyuncu.
Hülya Avşar Show: Hülya Avşar Show, sunuculuğunu Hülya Avşar'ın yaptığı, uzun yıllar Birkan Uz ve Uğur Aksay yönetmenliğinde ekranlarda yer alan talk show programı.
Hülya Şenyurt: Hülya Şenyurt (d. 1973, Ordu, Türkiye), T.C.'nin olimpiyatlarda madalya elde eden ilk kadın sporcusu, judocu.
Afşar boyu: Afşar boyu, Oğuz Kağan Destanı'na göre Oğuzların 24 boyundan biri ve Kaşgarlı Mahmud'a göre Divân-ı Lügati't-Türk'deki yirmi iki Oğuz bölüğünden Altıncısı; "Afşar"lardır.
Avşarlar, Çamlıdere: Avşarlar, Ankara ilinin Çamlıdere ilçesine bağlı bir köydür.
İzlenimcilik: İzlenimcilik veya empresyonizm, 19. yüzyılda Fransa'da ortaya çıkan ve bütün sanat dallarını, özellikle resmi etkileyen akım.
İzlenim: Gün Doğumu: İzlenim: Gün Doğumu, (Fransızca: Impression, soleil levant) Claude Monet'nin izlenimcilik akımına adını veren resmidir.
Strateji: Strateji veya sevkülceyş, uzun vadede önceden belirlenen bir amaca ulaşmak için izlenen yoldur.
İzle ve öde: İzle ve öde, WWE, TNA gibi güreş şirketlerinin aylık programlarına verilen isimdir.
İzleyici ölçümü: İzleyici ölçümü bir izleyici topluluğunda kaç kişi olduğunun ölçümüdür. Genelde radyo dinleyileri ve televizyon izleyicileri için düşünülse de, gazete ve dergi okuyucuları ve Web sitesi kullanıcıları için de geçerli olan bu kavram, yayımcılar ve reklamcılar tarafından, kaç kişi ve kimlere ulaşıldığını belirlemek için kullanılır. Bu daha geniş anlamıyla izleyici kitle araştırması anlamına gelir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir