İbrahimoviç Nereli Annesi

Sponsorlu Bağlantılar
ajax daha ekim gol juventus kez milli nike orda İbrahimoviç Nereli Annesi İbrahimoviç Özel Hayatı zlatan ibrahimovic hayat hikayesi ibrahimoviç nere..Zlatan İbrahimoviç

Zlatan İbrahimovic (d. 3 Ekim 1981) Bosna-Hersek asıllı İsveçli futbolcu. Babası Bosna-Hersekli, annesi Hırvattır. Müslaman olan oyuncu İtalya’nın İnter takımında forma giymektedir.

Ajax’ta oynadığı başarılı futbolla Juventus’un dikkatini çekip buraya transfer olmuştur. Juventus’ta 2 kez şampiyonluk yaşadıktan sonra Juventus şike olayına karışıp küme düşünce İnter kulubüne transfer olup orda da 2006-2007 sezonunda şampiyonluk duygusunu bir kez daha tatmıştır.

İsveç Milli Futbol Takımı’nın da formasını giyen İbrahimovic oynadığı 43 maçta 25 gol atmıştır.

Zlatan çok popüler bir futbolcudur.Nike de Zlatan’ın sponsorudur. O gerçekten rakipsiz bir tekniğe shaiptir ve maçlarda yaptığı klas hareketler ve çalımlar bunun göstergesidir.Ayrıca verdiği şık paslar ve hem yakında hem uzaktan vurduğu süper şutlar onu süperstarların başlarına çekmiştir.dünyanın en iyi fovetlerinden biridir.

Zlatan özel hayatta normal bir evlilik yaşıyor.Ayrıca Karete’sporundada çok başarılıdır:

Etiketler:zlatan ibrahimovic hayat hikayesi ibrahimoviç nereli annesi ibrahimoviç özel hayatı ibrahimoviç nerde doğdu zlatan ibrahimoviç annesi zlatan ibrahimoviç in doğduğu tarih ibrahimoviç hayat hikayesi zlatan ibrahimovic nerede dogdu ibrahimoviç nerede doğdu ibrahimovic nerde dogdu ibrahimoviç in babasının adı ibrahimovic ne zaman doğdu

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir