Iğdırda Gece Hayatı

Sponsorlu Bağlantılar
ahmet ankara azerbaycan bu da son daki hafta hayat hepatit c istanbul ya Iğdırda Gece Hayatı Iğdır Hayat Kadınları ığdır gece hayatı ığdırda gece hayatı ığdır hayat ..Iğdır’da ‘hepatit’li Hayat Kadını Paniği

Iğdır’da fuhuş yaptıkları belirlenen yabancı uyruklu 2 kadının Hepatit C virüsü taşıdığı belirlendi.
Iğdır’da fuhuş yaptıkları belirlenen yabancı uyruklu 2 kadının Hepatit C virüsü taşıdığı belirlendi. İl Sağlık Müdürü, söz konusu kadınlarla ilişkiye girenlerin, doktora başvurmaları gerektiğini bildirdi.

Iğdır Sağlık Müdürü Dr. Ahmet Taş, yaptığı yazılı açıklamada, fuhuşla mücadele kapsamında il merkezindeki otellerde kalan yabancı uyruklu kadınların sık sık sağlık kontrolünden geçirildiğini belirtti.

Yapılan kontroller sırasında Kırgızistan uyrukla A.J ve Azerbaycan uyruklu K.A’nın Hepatit C virüsü taşıdığının tespit edildiğini belirten Taş, bu kadınlarla ilişkiye girenlerin doktora başvurması gerektiğini kaydetti.

Iğdır’da son 2 hafta içinde 27 yabancı uyruklu kadının sağlık kontrolünden geçtiğini bildiren Taş, şu açıklamalarda bulundu:

”Sağlık kontrolüne giren kadınların 7’sinde çeşitli hastalıklar tespit edildi. Hastalıklı kadınların sağlıklı kadınlara oranı yüzde 25 çıktı. Özellikle Kırgızistan uyruklu A.J. ile Azerbaycan uyruklu K.A’da, tedavisi mümkün olmayan hastalıklar tespit edildi. Hastalık taşıyan kadınlarla birlikte olan erkekler, başta kendileri olmak üzere bütün ailelerini tehlikeye atmaktadırlar.”

Fuhşa zorlanan kadınların ise 157 numaralı telefonu ücretsiz olarak arayarak ihbarda bulunabileceğini bildiren Taş, şunları kaydetti:

”Söz konusu hattı arayan kadınlar, sığınma talebinde bulunabiliyor. Ayrıca kadın zorla tutulduğu yerden emniyet güçleri tarafından kurtarılıyor. Telefonu arayan kişinin Türkçe bilmemesi ihtimaline karşı Rusça dil seçeneği de bulunuyor. Sığınma talebinde bulunan kadınların yetkili mercilerin de uygun görmesi durumunda vize süresi uzatılıyor, İstanbul ya da Ankara’daki sığınma evlerinden birine yerleştiriliyor. Hem fuhşa zorlayanlar hem fuhuş yapan yabancı uyruklu kadınlar hem de bu kadınlarla beraber olan erkekler yanlış yoldadır. Her şeyin başı sağlıktır. Sağlığımıza sahip çıkalım ve ailemizi koruyalım.”

AA

Etiketler:ığdır gece hayatı ığdırda gece hayatı ığdır hayat kadınları ığdır da gece hayatı ığdır da bulunan hayat kadınları azeri hayat kadınları ıgdır hayat kadınları resimleri ıgdırda yabancı uyruklu hayat kadınları ığdırda azeri kadınlar gece hayatı igdirda ki azeri hayat kadinlari ığdırgecehayatı ığdır fuhus forum ığdır facebook hayat kadını telefonu hayat kadınlarının telefonları ığdırda azeri hayat kadınları otel azer ığdır fuhus yabancı hayatı kadıların telefoları ığdır azer otelde fuhuş ığdır gece kadınları ığdırda azerilerin kaldığı oteller
Hayatımızın En Güzel Yılları: Hayatımızın En Güzel Yılları, (Özgün adı The Best Years of Our Lives) 1946 ABD yapımı dramatik filmdir.
Hayatı Yakala: Hayatı Yakala (özgün ad:Reign Over Me), 2007 yapımı bir dram filmidir. Mike Binder'in yönetmenliğini, senaristliğini ve oyunculuğunu yaptığı filmde Adam Sandler, Don Cheadle, Jada Pinkett Smith, Liv Tyler, Donald Sutherland ve Saffron Burrows da rol almaktadır.Film Türkiyede direkt olarak piyasaya sürülmüşdür.
Hayatımın Çalımı Beckham: Hayatımın Çalımı Beckham; (İngilizce orijinal adı: Bend It Like Beckham) 2002 yılı İngiltere yapımı film.
Hayatımın Kadınısın: Hayatımın Kadınısın , 2006 yapımı bir duygusal tarzı Türk filmdir. Filmin senaryosunu, Yönetmenliğini Uğur Yücel yapmistir.
Hayatımın Rolü: Hayatımın Rolü, 9 Temmuz 2012'den beri Star TV'de yayınlanan Türk komedi televizyon dizisi. Başrollerini Haluk Bilginer ve Ebru Özkan'ın paylaştığı dizide ayrıca İlhan Şeşen, Bekir Aksoy, Güzin Özyağcılar ve Emel Göksu gibi isimler de rol almaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir