İkinci El Marka Kıyafetler

Sponsorlu Bağlantılar
bile daha denk diye edebiyat elbise genel hayata hemen hizmet kabul marka mustafa ndan televizyon yeni zara İkinci El Marka Kıyafetler 2.el Giysi satılık giysiler ikinci el marka kıyafetler 2.el g..Bu ‘oda’da En Ünlü Marka Giysiler 10 Ytl

Beymen takım elbise 10 YTL, Zara gömlek 1 YTL, Lacoste ayakkabı 3 YTL… ‘Giysi Odası’ndaki satılık ikinci el eşyaların listesi uzadıkça uzuyor.

Yorgan, ütü, televizyon, yumurta pişirme makinesi, gece lambası, nişan elbisesi…

İTÜ Vakfı’nın Sosyal ve Kültürel Hizmetler Komitesi’nin projesiyle hayata geçen Giysi Odası’nda her marka ve her çeşit eşyayı bulmak mümkün, gelinlik bile. Bir hayırsever huzurevine yerleşirken evindeki tüm eşyaları buraya bağışlamış, hatta gelinliğini bile ‘giyen olur’ diye getirmiş. İkinci el eşya satışı yapan Giysi Odası’nın kapıları sadece İTÜ’lü öğrencilere değil, okul çalışanlarına ve dışarıdan gelenlere de açık. Projeyle hem durumu iyi olmayan öğrencilere hem eşya hem de burs sağlanıyor.

İTÜ Vakfı’na bağlı Sosyal ve Kültürel Komite ‘Giysi Odası’ projesini geçen yıl hayata geçirdi. Komite daha önce de ikinci el eşya bağışı kabul ederek, bunları ihtiyacı olan öğrencilere veriyordu. Ancak belirli bir yerleri yoktu. İTÜ Rektörlüğü’ne iletilen ‘Giysi Odası’ kabul edildi.

Fen Edebiyat Fakültesi’nin hemen yanındaki bir binada iki yıldır hizmet veren Giysi Odası, sadece pazartesi ve çarşambaları açık. Özellikle öğle yemeğine denk gelen saatlerde hareketlilik yaşanıyor ancak öğrencilerin ilgisi üniversite çalışanları kadar yoğun değil. Okul çalışanlarından Gülseren Çınar, tüm ailesini Giysi Odası’ndan giydirdiğini söylerken Mustafa Gümrah da, 10 YTL’ye aldığı Beymen takım elbiseyi hatırlatarak, “Özellikle üniversite hocaları bağış yapıyor. Onların eskisi bizim yenimiz” diyor.

Giysi Odası’nın sorumlusu ve komitenin genel sekreter üyesi Mine Tarım, Giysi Odası’na kurumsal ve bireysel bağışçıların eşya getirdiğini ve bunları da 1 YTL ile 10 YTL’ye sattıklarını söylüyor.

Tarım’ın verdiği bilgiye göre kurumsal bağışçılar yeni kıyafetler de getiriyor ancak bunların çoğu durumu müsait olmayan öğrenciler için ayrılıyor: “Buradan elde edilen gelirle öğrencilere burs sağlıyoruz. 250’ye yakın öğrenciye aylık karşılıksız 130 YTL burs veriyoruz. Konserlerden briç kurslarına, kermeslerden gezilere kadar çeşitli faaliyetlerin gelirleri, öğrencilere burs oluyor.”

Etiketler:satılık giysiler ikinci el marka kıyafetler 2.el giysi ikinci el marka giysiler ünlü marka giysiler 10 ytl ünlülerin ikinci el satılık kıyafetleri ikinci el. marka kıyafetler unlulerin satlik kiyafetleri giysiodasi 2.el urun satisi ikinci el gece kıyafeti 2.el marka kıyafetler ikinci el unlu markalarr ünlü markaların 2. el kullanılmış giysiler izmir 2. el marka satılık giysi 2.el markalar 2.el ünlü markalar ikinci el ünlü markalar ikinci el giysiler
II. Dünya Savaşı: II. Dünya Savaşı, 20. yüzyılda dünya çapında yapılan iki savaştan ikincisi olup dünya milletlerinin çoğunun yer aldığı 1939'dan 1945'e kadar süren küresel bir askeri çatışmadır.
İkinci Meşrutiyet: İkinci Meşrutiyet Devri (Osmanlı Türkçesi ايکنجى مشروطيت) Osmanlı Anayasası'nın, 29 yıl askıda kaldıktan sonra, 24 Temmuz 1908'de yeniden ilân edilmesiyle başlayan ve 5 Kasım 1922'de Osmanlı Devleti'nin tasfiyesiyle sona eren dönem.
İkincil karakter Gryffindor'lar: J. K. Rowling'in Harry Potter adlı kitap serisinde, Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Okulu'nda Gryffindor'dan olup hikâyede daha az öne çıkan karakterlerdir.
II. Abdülhamid: II. Abdülhamid (Osmanlıca: عبد الحميد ثانی `Abdü’l-Hamīd-i sânî- d. 19 Ağustos 1842 – ö. 10 Şubat 1918), Osmanlı İmparatorluğu'nun 34. padişahı ve 113. İslam halifesidir.
İsrail Krallığı (Kuzey): İsrail Krallığı (İbranice: ממלכת יִשְׂרָאֵל, Mamlehet Yisrael) Birinci İsrail Krallığı'nın MÖ 930'da yıkılmasından sonra kurulmuş iki devletten biridir.
Markale katliamları: Markale Katliamı, Saraybosna'da bulunan Markale Pazarında Bosna Savaşı döneminde Sırp Cumhuriyeti Ordusu tarafından düzenlenen katliamlardır.
Markarian Galaksi Zinciri: Markarian Gökada Zinciri, Başak kümesi'nin bir parçası olan gökada dizisi. "Zincir" denmesinin sebebi bu dizinin Dünya'dan bakıldığında düzgün kavisli bir çizgi şeklinde gökyüzünde uzanmasındandır.
UGC 8058: UGC 8058 (ayrıca Markarian 231 olarak da bilinir), Büyük Ayı takımyıldızı yönünde yaklaşık olarak 567 milyon ışık yılı uzaklıkta bulunan ve etkileşen bir gökadadır.
Marka Ragnos: Marka Ragnos Eski Sith İmparatorluğu'nun yüce ”Dark Lord of the Sith” ünvanını taşıyıp yarı insan ve yarı sith olarak galaksiye gelmiştir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir