İlginç Gerdek Gelenekleri

afrika cali cinsel cottonwood endonezya evli guam ilk johannesburg masturbasyon meslek nin plaj plastik ya yeni İlginç Gerdek Gelenekleri Ülkelerin İlginç Adetleri ilginç gerdek gecesi adetleri ilginç gerdek gelene..Komik Cinsel Kurallar İlginç

Komik cinsel kurallar

Bakireliğin yasaklandığı ülkede “bekaret bozuculuk” diye bir meslek olduğunu biliyor muydunuz? İşte ülke ülke cinsellik kuralları…

Tazmanya ve Avustralya’nın Gipssland bölgesinde yeni evli çiftler, gerdeğe ilk olarak, evlilik töreninin ortasında yere serdikleri bir hasır üzerinde ve bütün konukların gözleri önünde giriyorlar.

Norveç’te plaj görevlileri, çıplak güneşlenen kadınları siyah plastik torbalarla poşetleyerek plajdan çıkartıyorlar.

Arizona Cottonwood yasalarına göre; çiftlerin, “patlak lastikli” otomobil içinde sevişmeleri yasak.

Hindistan’daki yasa, sıradan ev işlerini yapan kadınlara, evdeki evlenmemiş genç delikanlıların cinsel gereksinimlerini giderme görevini de vermiyor.

Tayvan yasalarına göre, damadın akraba ya da arkadaşlarından biri, gelinin bekaretini alarak damadı, bu sıkıcı ve istenmeyen görevden kurtarıyor.

Güney Afrika Cumhuriyeti’nin Johannesburg kentinde bir kadın, her sevişme için eşinden para isteğinde bulunabiliyor.

Endonezya’da masturbasyon yapan kişiye cezası kesinlikle başının kesilerek veriliyor.

Guam’da erkekler için değişik bir meslek var. Bu mesleği yapan erkekler, şehir şehir gezerek bakire kızlarla para karşılığı ilişkiye girer ve bekaretlerini bozarlar. Bunun nedeni ise, Guam yasalarına göre bakirelerin evlenmesinin kesinlikle yasaklanmış olması.

Kolombiya Cali’de, genç kızlar evlenip kocaları ile ilk kez cinsel ilişkide bulunurlarken kızın annesi olayı mutlaka izliyor.
GAZETEVATAN.COM

Etiketler:ilginç gerdek gecesi adetleri ilginç gerdek gelenekleri ülkelerin ilginç adetleri ülkelere göre gerdek gelenekleri ilginç gerdek adetleri ülkelerin ilginç kuralları ülkelerin ilginç gerdek adetleri tazmanya gerdek ülkelerin gerdek adetleri ilginc gerdek ülkelerin garip adetleri en ilginç gerdek gelenekleri ülkelerin gerdek gecesi adetleri tuhaf cinsel adetler garip cinsel adetler ülkelerin ilginç gelenekleri acayip gerdek adetleri evlilikle ilgili ilginç kurallar cinsel adetler farklı ülkelerin gerdek gecesi adetleri
Gerdekkaya, Alaca: Gerdekkaya, Çorum ilinin Alaca ilçesine bağlı bir köydür.
Gerdekkaya, Pasinler: Gerdekkaya, Erzurum ilinin Pasinler ilçesine bağlı bir köydür.
Gerdekhisar, Kelkit: Gerdekhisar, Gümüşhane ilinin Kelkit ilçesine bağlı bir köydür.
Gerdekmağara, Sarız: Gerdekmağara, Kayseri ilinin Sarız ilçesine bağlı bir köydür.
Gerdekkaya: * Gerdekkaya - Çorum ili Alaca ilçesinin köyü

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir