İlkbaharda Neler Giyilir

Sponsorlu Bağlantılar
bile bu ceket diye elbiseler illa kravat kural piknik plajlar rahat spor ya yaz yok İlkbaharda Neler Giyilir Piknikte Ne Giyilir piknik kıyafeti nasıl olmalı ilkbaharda neler giyi..Nerede Ne Zaman Ne Giyilir?

işte size birkaç ipucu..
özel davetlerde nasıl giyineceğinize dair..bu da ilkbaharda…

piknik’te ne giyilir??

hareketlerinizi sınırlamayacak rahat elbiseler, kısa ortlar, topuksuz ayakkabılar, sandeletler ya da spor ayakkabılar piknikler için ideal..

birkaç da resim koyalım:

güzel piknik elbiseleri mesela…rahat şortlar

rahat bir elbise, uyumlu sandeletler, minik bir çanta ve tabi ki güneş gözlüğüyle pikniklerde de çok şık olabilirsiniz..

mülakatlarda, iş görüşmelerinde ne giyilir?

bu tarz anlarda klasik çizginin dışına çıkmamakta, çok canlı renkler ve iddialı giysiler giymemekte yarar var. siyah/kahverengi ya da beyaz tonlarında takım kıyafetler tercih edilebilir.
ön planda sadelik olmalı, görünüşünüz ön plana geçmemelidir.

birkaç örnek:iş yerinde ne giyilir?

eğer klasik giyinmenin şart olduğu bir yerde çalışıyorsanız yine çok rahatsız giysilerden kaçınıp, çok da erkeksi giyinmeden şıklığı yakalayabilirsiniz.

illa ki düz pantolon ceket takımlarını giyeceksiniz diye bir kural yok, kravat taktığınız halde bile kadınlığınızı yansıtabilirsiniz

mesela şöyle

iş yerinin erkek egemen havasını kırıp erkeksi giysiler yerine fazla abartılı olmayan elbiseler, çizgiler giyebilirsiniz.


yazın alışverişte, rutin gezmelerde

plajda, tatilde ne giyilir?

plajda, tatilde mümkün olduğunca pamuklu ve yine rahat şeyler giymelisiniz. sizi terletmeyecek ve tiril tiril duracak giysiler seçmelisiniz.
pamuklu kumaştan yapılmış elbiseler en güzel seçeneklerden.
tabi kısa şortlar, sandeletler ve terlikler de yaz için ideal.

bu tarz sandeletler yaz için ve plajlar için ideal


Etiketler:piknik kıyafeti nasıl olmalı ilkbaharda neler giyilir piknikte ne giyilir ilkbaharda ne giyilir piknik kıyafetleri nerede ne giyilir ne ne ile giyilir iş kadını kıyafetleri puanlı elbise nerelerde giyilir siyah beyaz puanlı elbise neyle kombinlenir piknik elbiseleri ilkbaharda ne giyeriz ayakkabi nasil ve nezaman giylir iş kıyafeti piknik kıyafeti nasıl olur piknik nasıl giyinmeli davetlerde ne giyilir beyaz nerede giyilir işte nasıl giyinilir kışın ne giyilir ingilizce

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir