İnce Yüze Saç Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar
bu kare modeller uzun veya ya İnce Yüze Saç Modelleri Uzun İnce Yüz kahkül yüzü nasıl gösterir ince yüze saç modelleri..İnce Yüzün Püf Noktaları

Yuvarlak yüz

Yuvarlak bir yüze sahipseniz saç modelinizin amacı yüzünüzü ince göstermek olmalı. Kahkül kestirmez ve alnınızı açıkta bırakarak saçınızın önünü kabartırsanız yüzünüz ince gözükür. Kısa saçtan uzak durun. İdeal saç modelinizin boyu, çenede ya da çenenin hemen üzerinde olmalıdır.

Oval yüz

Oval yüzlüyseniz şanslısınız çünkü hemen her saç modeli size yakışır. Saçlarınızı geriye doğru tararsanız yüzünüzün güzelliğini ortaya çıkarırsınız. Eğer kısa saçı seviyorsanız saçlarınızı kısacık kestirebilirsiniz. Uzun ve klasik saç modellerinden hoşlanıyorsanız, omuz hizasında, yandan ya da ortadan ayrılan saç modeli size göre.

Kare yüz

Saç modeliniz köşeli çenenizi yumuşatacak nitelikte olmalı. Elmacık kemiklerini vurgulayan modeller bu yüz şekline uygundur; o yüzden elmacık kemiklerine doğru salınan kısa katlar yakışır. Çenenin iki santimetre altında veya omuz hizasında saç boyu da kare yüzlülere uygun.

Uzun yüz

Omuz hizasında saçlar uzun yüzlülere çok yakışır. Katlar yüzünüzdeki keskin çizgileri yumuşatır. Çok uzun saçtan uzak durun çünkü uzun saç yüzünüzü de uzun gösterir. Saçınız omuz hizasında veya daha kısaysa ortadan; daha uzunsa yandan ayırın.

Kalp yüz

Eğer yüzünüz kalp şeklindeyse, alnınızı daraltacak ve çenenizi daha dolgun gösterecek bir saç modelini tercih edin. Saçınızın uzunluğunun boynunuzun hizasında olması idealdir. Kulakların altında dalgaları başlayan saç modeli çene bölgesine dolgunluk katar.

Bunları yapın

Saçınıza gölge yaptırırsanız yüzünüz olduğundan uzun gözükür.
Başınızın tepesindeki saçlarınızı kabartırsanız yüzünüz daha uzun gözükür. Bunun için kuaförünüz üst taraftaki saçlarınızı katlı kesebilir. Eğer saçınız çok ince telliyse, hacim kazandıran şampuanları kullanabilirsiniz. Saç köklerinize hacim veren jöle sürün ve kuruturken saç fırçasıyla alttan yukarı doğru kabartarak kurutun.

Yüksek bir at kuyruğu yapın. Başınızın her iki yanından bir parça saçı çekip at kuyruğundan kurtarın. Yüzünüzün iki yanındaki bu saç tutamları yüzünüze dikey çizgiler oluşturarak ince gözükmesine yardımcı olur.

Yüzünü ince göstermek isteyenler için ideal saç boyu çeneyle omuzlar arasında bir uzunlukta olmalıdır. Bu saç boyu yüzünüzü ve boynunuzu olduğundan uzun göstererek ince bir görünüme kavuşmanıza yardımcı olur. Bu yılın moda saç modeli bob, yuvarlak yüzlü kadınlara çok uygun. Önleri daha uzun, arkaya doğru kısalan bu saç modeli elmacık kemiklerinizin daha yukarıda olduğu izlenimini yaratarak yüzünüzü ince gösterir. Kare ve armut şeklinde yüzü olanlar çene boyundaki bob modellerini tercih etmeli. Kare yüzlülere uçları hafif dalgalı bob modeli yakışır
Kulaklarınızın yanlarındaki saçlarınızı kabartmayın.

Bunları yapmayın

Yatay çizgili kıyafetler sizi nasıl olduğunuzdan şişman gösteriyorsa, küt kesimli saçlar da yüzünüzü olduğundan geniş gösterir. Yüzünüzü dolgun gösterecek, keskin çizgilerin hakim olduğu saç modellerinden uzak durun.

Çok uzun ya da çok kısa saç modellerini tercih etmeyin.
Saçlarınızı çok kabartmayın, çok kıvırcık yapmayın.
Çok kısa saç modelleri kare veya armut şeklinde yüzü olanlara da uygun değil.

Etiketler:kahkül yüzü nasıl gösterir ince yüze saç modelleri uzun ince yüz yüzü ince gösteren saç modelleri ince yüzlüler için saç modelleri ince uzun yüz zayıf yüze saç modelleri yüzü zayıf gösteren saç modelleri ince uzun yüze saç modelleri ince yüz yüzü zayıf göstermek için ince uzun surata yuvarlak yüzü ince gösteren saç modelleri zayıf yüze kısa saç modelleri zayıf yüzlere saç modelleri ince yüz için zayıf yüze saç modeli uzun ince surat ince uzun surat ince uzun yüzler için saç modelleri
İncesu: Kayseri'nin beş metropol ilçesinden biridir.
İncesaz: İncesaz, 1997 yılında Murat Aydemir, Derya Türkan ve Cengiz Onural tarafından oluşturulan bir müzik grubu.
İnce Kırmızı Hat: İnce Kırmızı Hat (The Thin Red Line) 1998 yapımlı James Jones'in eserinden yola çıkarak çekilmiş, Terrence Malick'in yönetmenliğini ve senaristliğini üstlendiği, kadrosunda Ben Chaplin, John Travolta, George Clooney, Woody Harrelson, Sean Penn, Nick Nolte, John Cusack gibi ünlü isimleri kadrosunda barındıran ve müziklerini Hans Zimmerin hazırladığı 2. Dünya Savaşı sırasında bir grup askerin stres dolu dakikalarını ve savaş sırası ve sonrasında yaşadıklarını anlatan dramatik bir savaş sinema filmidir.
İnce Memed I: İnce Memed I, Yaşar Kemal'in 1955 yılında yazdığı ilk romanıdır. Yaşar Kemal bu romanla Varlık Roman Armağanı'nı kazanmıştır.
İnce bağırsak: İnce bağırsak sindirim kanalının mide ile kalın bağırsak arasındaki kısmıdır. 5 yaşından büyük insanlarda boyu 5-6 m arasındadır.
Yüzey bilimi: Jeomorfoloji, yerbiçimbilim olarak da bilinir, Yer'in yüzey şekillerinin tanımlanmasını ve oluşum süreçlerinin açıklanmasını konu edinen bilim dalıdır.
Yüzellilikler: Yüzellilikler Türkiye Cumhuriyeti'nden Kurtuluş Savaşı sonrası sürgün edilen ve düşman işbirlikçisi görülen, hepsi üst düzey makamlarda yeralan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına verilen isimdir.
Yüzey: Yüzey, matematikte ve özellikle topolojide iki boyutlu çokkatlı. İki gerçel değişkenli ve gerçel değerli bir fonksiyonun üç boyutlu uzayda (R³) grafiği tipik yüzey örneğidir.
Yüzey gerilimi: Yüzey gerilimi, fizikokimyada bir sıvının yüzey katmanının esnek bir tabakaya benzer özellikler göstermesinden kaynaklanan etkiye verilen addır. Bu etki böceklerin su üzerinde yürümesine olanak verir. Bir gazla bir sıvının ya da birbirleriyle karışmayan iki sıvının temas yüzeyleri gerilmiş esnek bir zara benzer. Bu gerilim likidin serbest yüzüne ait ise buna yüzey gerilimi; iki sıvının sınır yüzeyine ait ise arayüzey gerilimi (yüzeylerarası gerilim) adını alır.
Yüzey aktif madde: Suda veya sulu bir çözeltide çözündüğünde yüzey gerilimini etkileyen (çoğunlukla azaltan) kimyasal bileşik.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir