İngilizce Trafik Levhaları

Sponsorlu Bağlantılarİngilizce Trafik Levhaları ve İngilizce Trafik Levhaları Ve Anlamları ile ilgili bu yazıda Trafik Levhaları Ve Anlamları hakkında kısa özet bilgiler bulabilirsiniz. Not denizinden…

Trafik Levhaları Ve Anlamları

Trafik Levhaları ve Anlamları

İsim:  b-467415-Trafik_Levhalar%u0025C4%B1_.gif<br /><br />
Görüntüleme: 39216<br /><br />
Büyüklük:  60,3 KB (Kilobyte)

Etiketler:ingilizce trafik levhaları ingilizce trafik levhaları ve anlamları trafik işaret levhaları anlamları trafik işaret levhaları ve anlamları trafik işaret levhalarının anlamları trafik işareti ve levhalarının adları ve resimleri trafik işaretleri trafik işaretleri ve ingilizce anlamları trafik levhalar ve anlamları trafik levhalari ve anlamlari trafik levhalari ve anlamlari almanca ve türkce trafik levhaları trafik levhaları resimleri trafik levhaları ve adları trafik levhaları ve anlamları trafik levhaları ve anlamları ingilizce trafik levhalarının adları ve anlamları trafik levhalarının anlamları trafik tabelaları ve anlamları tüm trafik levhaları ve anlamları
İngilizce edebiyat: İngilizce edebiyat, İngilizce olarak icra edilen edebiyat türüdür. Bu alanda eser veren sanatçıların ille de İngiliz olması gerekmez.
İngilizce Vikipedi: İngilizce Vikipedi (İngilizce: English Wikipedia), Vikipedi'nin İngilizce sürümü. İlk Vikipedi sürümü olarak, 15 Ocak 2001'de başlatıldı. Şu an en çok maddeye sahip Vikipedi sürümüdür. İkinci en büyük sürümü olan Almanca Vikipedi'nin üç katı madde sayısına sahiptir. 3 Ağustos 2012 itibariyle 4.018.555 maddesi, 17.231.845 kullanıcısı ve 1.468 hizmetlisi vardır.
Yabancı dil olarak İngilizce eğitimi: Yabancı dil olarak İngilizce eğitimi, anadili İngilizce olmayan kimselere, İngilizce konuşulan ülkelerde veya kendi yaşadıkları ülkelerde verilen İngilizce eğitimidir.
İngilizce Öğretmenliği Lisans Programı: Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi İngilizce Öğretmenliği Lisans Programı (İÖLP), 2000 yılında Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi ile T.C.
Kara ulaşımı: Trafik, insanların, hayvanların ve taşıtların kara, hava, deniz, demir yollarındaki hareketleridir.
Trafik (film, 2000): Traffic yönetmeni Steven Soderbergh olan 2000 yapımı suç filmi.Film çıktığında ilgi görmüş ve Akademi Ödülleri almışdır.
Trafik kazası: Trafik kazası, bir kara yolu taşıtının diğer bir taşıta, yayaya, hayvana ya da herhangi bir nesneye çarpmasıdır.
Trafik işaretleri: Trafik işaretleri karayollarında yasak, tehlike, bilgi işaretleri olmak üzere 3 çeşittir. Demiryollarında elle verilen işaretler yanında levhalar bulunur.
Trafik Sigortası: Karayolları Motorlu Araçlar Zorunlu Mali Sorumluluk Sigortası (yaygın adıyla Trafik Sigortası), Karayolları Trafik Kanunu uyarınca yapılması zorunlu olan sigorta.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir