İngilizce Windows 7 Yi Türkçe Yapmak

Sponsorlu Bağlantılar
arama dili onay sol verin İngilizce Windows 7 Yi Türkçe Yapmak Win 7 Türkçe Yapma windows 7 türkçe yapma ingilizce windows 7 yi türk..

Windows 7’yi Türkçeleştirmek – Windows 7’yi Türkçe Yapmak

İngilizce Windows 7’yi Türkçeleştirmek

Farklı Dillerdeki Windows 7’yi Türkçeye Çevirmek

Aşağıdaki linklerden işletim sisteminize göre dil paketini indirip kurun


Windows 7 Türkçe Dil Paketi


Windows 7 Türkçe Dil Paketi 32 Bit
Windows 7 Türkçe Dil Paketi 64 Bit

Ayrıca Denetim Masasından Windows Update bölümüne girerekde Türkçe Dil Paketini Yada istediğiniz herhangi bir dili sisteminize kurabilirsiniz.

Denetim MasasıSistem ve GüvenlikWindows UpdateYüklenecek güncelleştirmeleri seçin

yada

 • Windows Update’i açmak için Başlat düğmesini tıklatın. Arama kutusuna Update yazın ve sonuç listesinde Windows Update’i tıklatın.
 • Sol bölmeden Güncelleştirmeleri denetle’yi tıklatarak Windows’un bilgisayarınız için en son güncelleştirmeleri aramasını bekleyin.
 • Güncelleştirme bulunursa, İsteğe bağlı güncelleştirmeleri seç’i tıklatın.
 • Kullanmak istediğiniz dil paketini seçin ve Tamam’ı tıklatın.
 • Güncelleştirmeleri yükle’yi tıklatın. Yönetici parolası veya onay istenirse, parolayı yazın veya onay verin.

 • Etiketler:windows 7 türkçe yapma ingilizce windows 7 yi türkçe yapmak win 7 türkçe yapma windows 7 yi türkçeye çevirme windows 7 yi türkçe yapmak ingilizce windows 7 türkçe yapmak windows 7 yi türkçe yapma windows 7 ultimate türkçe yapma windows 7yi türkçe yapmak ingilizce windows 7 türkçe yapma win 7 yi türkçe yapma win 7 ultimate türkçe yapma ingilizce windows 7 yi türkçeye çevirme ingilizce windows 7 ultimate türkçe yapmak windows 7 ultimate türkçe yapma resimli windows 7 yi turkce yapmak windows 7 ingilizce türkçeye çevirme windows 7 ingilizceyi türkçe yapma windows 7 türkçe yapmak ingilizce windows 7yi türkçe yapmak
  İngilizce edebiyat: İngilizce Edebiyat, İngilizce olarak icra edilen edebiyat türüdür. Bu alanda eser veren sanatçıların ille de İngiliz olması gerekmez.
  İngilizce Vikipedi: İngilizce Vikipedi (English Wikipedia), Vikipedi'nin İngilizce sürümü. İlk Vikipedi sürümü olarak, 15 Ocak 2001'de başlatıldı. Şu an en çok maddeye sahip Vikipedi sürümüdür. İkinci en büyük sürümü olan Almanca Vikipedi'nin üç katı madde sayısına sahiptir. 19 Nisan 2011 itibariyle, 3,615,922 maddesi, 12.241.055 kullanıcısı ve 1.720 sysopu vardır.
  Yabancı dil olarak İngilizce eğitimi: Yabancı dil olarak İngilizce eğitimi, anadili İngilizce olmayan kimselere, İngilizce konuşulan ülkelerde veya kendi yaşadıkları ülkelerde verilen İngilizce eğitimidir.
  İngilizce Öğretmenliği Lisans Programı: Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi İngilizce Öğretmenliği Lisans Programı (İÖLP), 2000 yılında Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi ile T.C.
  Microsoft Windows: Microsoft Windows, (Türkçe: pencereler) kullanıcıya grafik arabirimler ve görsel iletilerle yaklaşarak, yazılımları çalıştırmak, komut vermek gibi klavyeden yazma zorunluluğunu ortadan kaldıran, Microsoft şirketinin geliştirdiği dünyada en çok kullanılan bir işletim sistemi ailesidir.
  Windows XP: Windows XP, Microsoft'un kişisel bilgisayarlar ve sunucu sistemleri için ürettiği işletim sistemi ailesi Windows'un NT çekirdeği üzerinde yükselen altıncı ana sürümüdür.
  Windows Vista: Windows Vista (Türkçe: uzak manzara), kişisel bilgisayarlar için geliştirilen Microsoft Windows işletim sistemleri ailesinin sürüm olarak altıncı üyesidir.
  Windows 7: Windows 7 (önceden Blackcomb ve Vienna kod adlı) Microsoft Windows'un perakendeye sunulmuş en son işletim sistemidir.
  Windows 2000: Windows 2000, Microsoft'un ürettiği işletim sistemi ailesi Windows'un NT çekirdeği üzerinde yükselen beşinci ana sürümüdür.
  Süper Lig: Süper Lig veya sponsorluk anlaşması gereğince Spor Toto Süper Lig, 1959 yılında Millî Lig adıyla kurulan, şu an Türkiye'nin en üst düzeydeki futbol ligi.
  Türkçe Top 20: Billboard dergisinin ve internet sitesinin Billboard Türkçe Top 20 listesinde bir numara olmuş şarkıların listesidir.
  Turkcell: Turkcell (söyleyiş: ), Türkiye'nin ilk GSM, 2G ve 3G operatörüdür. GSM 900 teknolojisini kullanarak hizmet vermektedir.
  Türkçe Rock Top 20: Billboard dergisinin ve internet sitesinin Billboard Türkçe Rock Top 20 listesinde bir numara olmuş şarkıların listesidir.

  Bir Cevap Yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir