İnsan Hakları İle İlgili Karikatürler

Sponsorlu Bağlantılar
akyol ama arap burada cumhuriyet gazetesi diye haline hayvan insana ki komik mekke paris salih memecan tam bu turhan yok İnsan Hakları İle İlgili Karikatürler İnsan Hakları Karikatürleri insan hakları ile ilgili karikatür insan hakları i..



Başörtüsü Yasağı Korkusu Resimlerle

karikatürlerle başörtüsü yasağı +korkusu+ baskısı… artık adına ne derseniz karikatürler bölümüne açmadım başlığı arkadaşlarımı incitebilir düşüncesiyle tüm komik olduğunu düşündüğümüz konuları açabileceğimz bir platform olarak sunulduğu için burayı uygun gördüm doğrusunu modlar bilir





































Cumhuriyet Gazetesi’nden Turhan Selçuk’un Başörtülüleri Domuza Benzettiği Karikatür

CHP Resmi Sitesinde Yayınlanan Karikatür
Salih Memecan Başörtüsü

Yandaki karikatür 11/08/2007 tarihinde Milliyet Gazetesi’nden Ercan Akyol’un karikatürü.
Onlar tarafından bakıldığında Tesettür Mayo gerçekten komik görünebilir, nasıl ki sıcakta baş örtmek farklı düşünceler için anlamsız bir işkence niteliğinde görünüyorsa, “Tesettür Mayo” ‘da aynı şekilde görülebilir ama “Yok biz evrim geçirdik normal insana döndük, bunlar tesettür mayo vs. giyince evrim önceki haline dönüşüyor, insanlıktan çıkıp tekrar hayvan oluyorlar” diyorsa, burada dur iki dakika… dememiz gerekir…


Bu Manşetleri Unutma
Türkiye AB Yolunda (Birleşik Arap Emirliğinden) Bir Karikatür – Çantada Türkiye yazıyor. Deyim haline gelmiş bir söz var: “Üstü Mekke, altı Paris” diye tam bu karikatür bu sözü anlatıyor.

Etiketler:insan hakları ile ilgili karikatür insan hakları ile ilgili karikatürler insan hakları karikatürleri insan haklarıyla ilgili karikatürler insan haklarıyla ilgili karikatür insan hakları karikatür tesettür karikatür insan hakları ile karikatür islami karikatür islami karikatürler insan hakları hakkında karikatür insan haklarıyla ile ilgili karikatür tesettürle ilgili karikatürler zerdeçal başörtüsü yasağı insan hakları hakkında karikatürler insan hakları ile karikatürler yorumsuz karikatür
İnsan sindirim sistemi: İnsan sindirim sistemi mekanik (fiziksel) ve kimyasal sindirim olarak ikiye ayrılır. Mekanik (fiziksel) sindirim molekülleri kücük moleküllere ayırmaktır.
İnsani Gelişme Endeksi: İnsani Gelişme Göstergesi (Human Development Index), Dünya'daki ülkeler için yaşam uzunluğu, okur yazar oranı, eğitim ve yaşam düzeyi doğrultusunda hazırlanan bir ölçümdür.
İnsan hakları: İnsan hakları, tüm insanların sahip olduğu temel hak ve özgürlüklere denir. İnsan hakları, ırk, din, dil ve cinsiyet ayrımı gözetmeksizin tüm insanların yararlanabileceği haklardır.
İnsansılar: İnsansılar veya İnsansı maymunlar (Hominoidea), Eski Dünya maymunlarından bir primat üst familyası. İnsansılar üst familyası iki familyaya bölünür; gibongiller veya küçük insansı maymunlar (Hylobatidae) ve insangiller veya büyük insansı maymunlar (Hominidae).
İlgili Taraflar: İlgili Taraflar (İng. Both Parties Concerned), ABD'li yazar J. D. Salinger'ın ilk kez 26 Şubat 1944'te Saturday Evening Postta yayınlanan öyküsü.
İlgili minör: İlgili minör, belli bir Majör gam ile aynı donanımı paylaşan natürel minör gama verilen isimdir. Herhangi bir Majör gamın ilgili minörünü bulmak için, o Majör gamın altıncı derecesini bulmak veya gama ismini veren notanın üç yarım ses gerisindeki notayı bulmak yeterlidir.

Yorumlar

  1. der ki

    anayasamızda başınızı açacaksınız diye bir kural yok başına açmak ya da örtmek bir özgürlüktür buna hiç kimse karışamaz herkez kendinden o şekilde memnundur

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir