İnsan Yiyen Yılan Video

Sponsorlu Bağlantılar
ama amerika avustralya bile bir bu darwin halk kork lu yerli yutan İnsan Yiyen Yılan Video İnsanı Yutan Yılan insan yutan yılan insan yiyen yılan video insanı y..İnsan Yutan Yılan Resimleri


Kanguru Yiyen Yılan

:eek::eek:OHA FALAN OLDUĞUNUZDAN EMİN!!!!!!!!!:eek::eek:

İşte Yılan Çocuk Resimleri :s:s

İşte Yılan Çocuk Resimleri :kork:


Adam Yutan Kurbağa

söylentilere göre bu kurbağalar insan bile yutabiliyormuş…kesinliği kanıtlanmamış ama yerli halk onlardan çok korkuyor…

Avustralya’nın kuzeyinde Darwin kentindeki bir gölde yakalanan kurbağanın 40 cm uzunluğunda, 1 kg ağırlığında olduğu belirtildi. Şeker- kamışı tarlalarında böceklere karşı 1930’lu yıllarda Güney Amerika’dan getirilen bu zehirli kurbağalar, kendilerini yemeye kalkışan küçük timsahları bile zehirleyebiliyor.

Çıngıraklı Yılan Resimleri


ARKADAŞLAR ASLINDA BENİM YILANLARA KARŞI BİR FOBİM VAR KOPYALA-YAPIŞTIR YAPANA KADAR ÇOK TIRSTIM :honk2::honk2:AMA YİNEDE PAYLAŞMAK İSTEDİM

Etiketler:insan yutan yılan insan yiyen yılan video insanı yutan yılan insan yiyen yılan videoları yılan insanı yuttu insan yutan yılan video insan yiyen timsah türkiyedeki yılan çeşitleri timsah yutan piton insanyutanyılan yılan insan yiyen yılan fotoları insan yutan yılan videoları insan yuta yilan domuzu yutan yılan insan yiyen yılan fotoğrafları timsahı yutan yılan insan yutan yılan resimleri
İnsan sindirim sistemi: İnsan sindirim sistemi mekanik (fiziksel) ve kimyasal sindirim olarak ikiye ayrılır. Mekanik (fiziksel) sindirim molekülleri kücük moleküllere ayırmaktır.
İnsani Gelişme Endeksi: İnsani Gelişme Göstergesi (Human Development Index), Dünya'daki ülkeler için yaşam uzunluğu, okur yazar oranı, eğitim ve yaşam düzeyi doğrultusunda hazırlanan bir ölçümdür.
İnsan hakları: İnsan hakları, tüm insanların sahip olduğu temel hak ve özgürlüklere denir. İnsan hakları, ırk, din, dil ve cinsiyet ayrımı gözetmeksizin tüm insanların yararlanabileceği haklardır.
İnsansılar: İnsansılar veya İnsansı maymunlar (Hominoidea), Eski Dünya maymunlarından bir primat üst familyası. İnsansılar üst familyası iki familyaya bölünür; gibongiller veya küçük insansı maymunlar (Hylobatidae) ve insangiller veya büyük insansı maymunlar (Hominidae).
Yılan Hikayesi: Yılan Hikayesi, Mehmet Ali Alabora (Komiser Memoli) ve Meltem Cumbul (Zeyno)'un başrolünü paylaştığı 1999-2002 arasında gösterilmiş televizyon dizisidir.
Ophiuchus (takımyıldızı): Ophiuchus ya da Yılancı takımyıldızı, modern 88 takımyıldızdan biridir. Ayrıca, Batlamyus'un listelediği 48 takımyıldızdan biriydi.
Serpens (takımyıldız): Serpens ya da Yılan takımyıldızı, modern 88 takımyıldızdan biridir. Serpens adı Latince'de yılan anlamına gelir ve modern takımyıldızlar arasında bir açıdan eşsizdir: Bu takımyıldız iki ayrı parça olarak ele alınır.
Yılan ısırığı: Yılan ısırığı veya yılan sokması, yılanın dişleri ile sebep olduğu yaralanmadır. Yılanlar çoğu zaman avlarını ısırırlar, ancak sık görülmese de, genellikle savunma amaçlı olarak insanları da ısırdıkları olur.
Video oyunu: Video oyunu, bilgisayar veya oyun konsolu gibi görüntü sinyali gönderen bir video ile görsel bir kullanıcı arayüzü (televizyon, monitör vs.) kullanılarak oynanan oyun türü.
Videoton FC: Videoton FC bir Macar futbol kulübüdür. Székesfehérvár'da kurulmuştur. 2010-2011 sezonunda ilk defa Macaristan Ligi şampiyonu olan kulübün Avrupa'daki en büyük başarısı ise 1984-85 sezonunda UEFA Kupası'nda final oynamasıdır.
Video oyunu konsolu: Oyun konsolu, bilgisayar harici televizyon bağlantısı yoluyla oyun oynama imkânı veren veri tabanı bilgisayar kökenli eğlence cihazıdır.
Video klip: Video klip reklamsal ya da sanatsal amaçlarla çekilen, görüntüyle sesin bütünleştirilmesiyle oluşturulmuş kısa filmdir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir