İnsanların Hangi Hayvan Olduklarını Bul

Sponsorlu Bağlantılar
aslan flower guzel hayvan İnsanların Hangi Hayvan Olduklarını Bul İsmini Yaz Hayvanını Öğren adını soyadını yaz hangi hayvan olduğunu öğren ins..Adını Soyadını Yaz Hangi Hayvan Olduğunu Öğren :d:d

daha önce ad soyaddan saç stilimizi öğrenmiştik şimdide …. neyse:D
Hangi Hayvansınız?
buradan öğrenebilirsiniz

Adını Soy Adını Yaz Hangı Hayvansın Ögren

cok kolay ve guzel bence bana aslan çıktı

denemek isteyen tıklasın

Adını Soy Adını Gir Hangi Çicek Olduğunu Söölesn!

What flower are you?

Adını soyadını yaz burdan ideal çiçeğini öğren
ne kadAr dOğru tartışılır

Etiketler:adını soyadını yaz hangi hayvan olduğunu öğren insanların hangi hayvan olduklarını bul ismini yaz hayvanını öğren ismim hangi hayvana benziyor adını yaz hayvanını ne olduğunu öğren hayvan ne hayvan olduğunu öğren isim yazıp hangi hayvan olduğunu bulma insanların hayvanını ne olduğunu öğren kim hangi hayvan adın hangi hayvana benziyor ismini söyle hangi hayvansın kim hangi hayvan ad soyad hayvan ad yazma birinin adını yazarak hangi hayvan olduğu ad yazip hayvan ismini soyismini yaz hangi hayvan olduğunu bul insanın adını soyadını yazıp hangihayvan olduğunu ismin hangi hayvana benzer adını-soyadını yaz hangi hayvan olduğunu gör
Hangi Avrupa?: Hangi Avrupa?, Banu Avar'ın anadilinde 2007 yılında basılan araştırma ve inceleme kitabı.
Hangi Parti Kazanacak?: Hangi Parti Kazanacak?, Aziz Nesin'in gülmece romanıdır. Kitabın adı kitabın başındaki aynı adlı gülmeceden gelmektedir.
Hangi Seks: Hangi Seks, Attilâ İlhan'ın deneme kitabı. Erkek/kadın ve Kadın/erkek olmak üzere iki bölümden oluşan kitap,başta eşcinsellik olmak üzere dünyadaki ve Türkiye'deki cinsel eğilimleri irdelemektedir.
Kedigiller: Kedigiller (Felidae), etçiller (Carnivora) takımına ait bir familya.
Hayvancılık: Hayvansal üretim yaygın adıyla Hayvancılık; ürünleri ve güçleri ile insanlara yararlı evcil hayvanların bakımı, beslenmesi, üretimi ve yetiştirilmesini kapsayan tarım kolu.
Hayvanlar: Hayvan, canlılar dünyasının ökaryotlar (Eukaryota) üst âlemindeki hayvanlar (Animalia) âleminde sınıflanan canlıların ortak adıdır.
Hayvanat bahçesi: Hayvanat bahçeleri, yabani ve bazen evcil hayvanları sergilemek amacıyla düzenlenmiş mekanlardır.İyi düzenlemiş bir hayvanat bahçesinin amacı insanlara bilmedikleri hayvanları tanıtmak ve aynı zamanda hayvan türlerini doğadakine en yakın şekilde yetiştirmektir.
Hayvan hakları: Hayvan hakları, hayvanların insancıl muamele görmelerini sağlayan haklar. Özellikle hayvanların tibbi ve kozmetik deneylerde kullanılması, derisi için öldürülmesi, eğlence için avlanması ve hayvancılık sektöründe uygunsuz alanlarda yetiştirilmesi, hayvan hakkı ihlalleri olarak tanımlanmaktadır.
Hayvan Çiftliği: Hayvan Çiftliği, (orijinal adıyla Animal Farm) George Orwell'in mecazi bir dille yazılmış fabl tarzında siyasi hiciv romanı.

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir