İnternet Download Manager Deneme Sürümü Bitti

Sponsorlu Bağlantılar
bende bitti dosya internet explorer netscape program internet rapidshare İnternet Download Manager Deneme Sürümü Bitti İnternet Download Manager Benzeri ıdm benzeri program internet download manager dene..

İnternet Download Manager Benzeri Program

Bu programla bi videonun üzerine geldiğimde bu videoyu indir çıkıyordu ve indirebiliyordum fakat deneme sürümü bitti kaldırıp yeniden kurmakalda olmuo seri numaralarıda bulamadım(Bilen varsa özelden pls)

Bende başka programlar aramaya başladım fakat sadece bitane böyle buldum oda kısıtlı sadece bir kaç video sitesindeki videoları indiriyo :S

Lütfen yardım herhangi bi sitede videoyu heran indirebilmek istiyorum… !

En İyi İndirme Programı ║full Speed║internet Download Manager Son Sürüm + Full

TANITIM :
Internet Download Manager (IDM), Çok yönlü hata düzeltmesi ve devam edebilme yeteneği durma, yavaşlama, hata verme, bilgisayarın kapanması gibi downloadların kesilmesi durumunda kayıp olmaksızın downloada devam edebilme yeteneğine sahip, download hızlandırıcı, dinamik dosya ayrıştırması, ayrı yerlerden download edebilme teknolojileri ve mevcut bağlantıları tekrar tekrar yeniden bağlanma işlemi olmaksızın yapabilme özelliğine sahip kaliteli bir program. İnternet Explorer, Netscape, Opera ve Mozilla ile uyumlu. Gelişmiş web tarayıcısı entegrasyonu, başlangıç ipuçları ve kullanıcı arayüzü geliştirilmiş. Download hızını 5 kat arttırdığı söyleniyor..

Kırıklikn durumunun olmaması için 2 defa upload ettim.İstediğinizden indirin.

Telif haklari nedeniyle linkler silinmistir.
Edit:dj_adem26
Not:Telif hakki bulunan programlar için Rapidshare ve rapidshare benzeri linkler vermek ve bu programlari paylasmak yasaktir.

BURDAN INDIR indirmek isteyen arkadaslar burdan indirebilirler Test versionudur

Etiketler:ıdm benzeri program internet download manager deneme sürümü bitti internet download manager benzeri idman benzeri program idm deneme sürümü bitti ne yapmalıyım internet download manager benzeri program internet download manager a benzer program download manager benzeri program idm muadili idman benzeri idmana benzer program internet download manager e benzer
Internet Movie Database: Internet Movie Database (İnternet Film Veri Tabanı), kısaca IMDb, yeryüzündeki tüm ülkelerin ve tüm dönemlerin sinema ve televizyon filmleri, film yıldızları, dizileri ve bilgisayar oyunları hakkında bilgiler barındıran çevrimiçi bir veritabanıdır.
İnternet Ülke Alan Kodu: İnternet Ülke Alan Kodu, (İngilizce ccTLD: country-code Top Level Domain) İnternet adreslerinde ülkeyi belirten iki harflik en son uzantı.
Internet Explorer: Windows Internet Explorer (Türkçe: İnternet Kâşifi ya da İnternet Gezgini) ya da eski adıyla Microsoft Internet Explorer.
İnternet iletişim kuralları dizisi: İnternet protokol takımı, İnternet'in çalışmasını sağlayan bir iletişim protokolleri bütünüdür. Bazen TCP/IP protokol takımı olarak da adlandırılır.
İndirme: İndirme, bilgisayar ağlarında uzak bir sistemden yerel bir sisteme veri aktarımı yapmak anlamına gelir.
Download Festival: Download Festival, her yıl 1980-1996 yılları arasında Monsters of Rock'a ve 2002'de Ozzfest'e ev sahipliği yapan İngiltere, Donington Park'ta düzenlenen üç günlük bir rock müzik festivali.
İndirme yöneticisi: İndirme (download) yöneticileri, bilgisayarınıza dosya ve benzeri içerikleri indirebilmek için geliştirilmiş yazılımlardır.Dünya ağına bağlanabilen internet tarayıcıların(web browser) kendi indirme yöneticileri de vardır.
İndirme yöneticileri listesi: * Aria [http://aria.rednoah.com/]
Deneme (edebiyat): Deneme, bir yazarın belli bir konuya ilişkin kişisel duygu ve düşüncelerini anlattığı metinlere denir.
Denemeler: Denemeler, 16. yüzyıl Fransız deneme yazarı Michel de Montaigne'nin ilk kez 1580 tarihinde yayımlanan deneme türünden eseridir.
Deneme yanılma yöntemi: Deneme yanılma yöntemi, bir uygulamayı teoride kalmayarak, uygulamada deneyerek yapıp sonucunda ortaya çıkacak başarılı ve başarısız sonuçları bizzat gözlemleyerek bir sonuca ulaşma yöntemi olarak adlandırılabilir.
Vikipedi:Deneme tahtası: --78.190.109.58 21:16, 29 Ağustos 2012 (UTC){{/Bu satırı değiştirmeden bırakın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir