İnternet Explorer Hata Veriyor

Sponsorlu Bağlantılar
bu burada hata internet explorer regedit rsion tam ya yeni bir yok zaman İnternet Explorer Hata Veriyor Pencere Meşgul Hatası bu pencere meşgul hatası internet explorer hata ve..Internet Explorer Hata Veriyor

INTERNET EXPLORER HATA VERİYOR?:

Internet\\\\\\\\’ te dolaşırken, önemli bir işle meşgul olurken, ya da çeşitli sitelerde haberleri okurken hiçbir sebep yokken Explorer\\\\\\\\’un hata verip kapanması(tüm I.E pencereleri) hiçte hoş olmayan bir durumdur, bunu bir nebze olsun durdurmak için aynen yukarıda Explorer\\\\\\\\’da yaptığımız yöntemi uygulayacağız. Her zaman ki gibi Regedit\\\\\\\\’e girip (start > run -regedit) “HKEY_CURRENT_USERSoftwareMicrosoftWindowsCurrentV e rsion ExplorerAdvanced” anahtarına gidin. Burada “BrowseNewProcess” adında yeni bir string değeri oluşturun(tırnaklar olmadan) ve değerini “yes” olarak belirtin, internet Explorer için şuan tam bir çözüm yok bu en iyisi denilebilir, biraz hafızadan kaybettirsede..

Etiketler:bu pencere meşgul hatası internet explorer hata veriyor pencere meşgul hatası internet explorer hata ınternette dolaşırken birden hata veriyor internet explorer meşgul internet explorer kapatılacak explorer hata expoler hata veriyor internet explorer hata verip kapanıyor internet hata veriyor bu pencere meşgul
Internet Movie Database: Internet Movie Database (İnternet Film Veri Tabanı), kısaca IMDb, yeryüzündeki tüm ülkelerin ve tüm dönemlerin sinema ve televizyon filmleri, film yıldızları ve dizileri hakkında bilgiler barındıran çevrimiçi bir veritabanıdır.
İnternet Ülke Alan Kodu: İnternet Ülke Alan Kodu, (İngilizce ccTLD: country-code Top Level Domain) İnternet adreslerinde ülkeyi belirten iki harflik en son uzantı.
Internet Explorer: Windows Internet Explorer (Türkçe: İnternet Kâşifi ya da İnternet Gezgini) ya da eski adıyla Microsoft Internet Explorer.
İnternet iletişim kuralları dizisi: İnternet protokol takımı, İnternet'in çalışmasını sağlayan bir iletişim protokolleri bütünüdür. Bazen TCP/IP protokol takımı olarak da adlandırılır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir