İnternet Sayfası Geç Açılıyor

Sponsorlu Bağlantılar
ama bu copy paste diye eger eski gayet gibi ie6wzd internet explorer link isi machine software pencere rundll32 sayfa sinin software microsoft yeni bir yok yol İnternet Sayfası Geç Açılıyor İnternet Sayfaları Geç Açılıyor internet explorer web sayfasını görüntüleyemiyor ç..Internet Explorer Çözümleri !!!

*Internet Explorer 6 tamiri *

Eger internet Explorer istediginiz gibi calismiyorsa ve hatalar veriyorsa yeniden kurmak en akillica yol, ama nasil, Program ekle kaldirdan bu isi yaparsaniz bozukluklarin hicbirini giderme sansiniz olmayacaktir , peki nasil yapmak lazim:
1. WIndows XP kurulum CD nizi takin.
2. Start/Run. Dedikten sonra komut satirina asagidakini aynen yazin (copy paste en iyisi)

rundll32.exe setupapi,InstallHinfSection DefaultInstall 132 %windir%infie.inf

“OK”.deyin simdi eski arizalar yok oldu cünkü yepyeni bir exploreriniz oldu.

*Internet Explorer 6 tamiri 2*:

Start > Run > regedit
HKEY_LOCAL_MACHINESOFTWARE MicrosoftActive SetupInstalled Components
{89820200-ECBD-11cf-8B85-00AA005B4383}
IsInstalled,i arayin ve 0 (Null). degerini verin
Bundan sonra IE6 yi yeniden kurmamiz mümkün.Bunun icin Microsofttan i.e exploreri download etmemiz gerekir.
Download: ie6setup.exe
Dosyayi örnegin. C:IE6_Setup. diye kaydedin.
Start > Run
C:IE6_Setupie6setup.exe” /c:”ie6wzd.exe /d /s:””#E” (yandakini copy paste yapin)
ok dedikten sonra kurulum asistani baslayacaktir.

*Internet explorer Link problemleri*

Diyelimki bir linke tikladiginizda yeni bir pencere aciliyor ama sayfa görüntülenmiyor / veya sag tikladiginizda ayni sey oluyor, Bir sorun var ama nedir diyorsunuz .
Sorun Bir veya birkac Internet Explore DLL sinin registriert olmamasindandir
Cözüm asagida:
Start -> Run -> regsvr32 urlmon.dll (OK).
Eger Problem devam ediyorsa asagidakilerini uygulayin:
Start -> Run ->
regsvr32 actxprxy.dll
regsvr32 shdocvw.dll
Bu da ise yaramadiysa IE yi yeniden kurun.

*IE6 nin Otomatik tamamlamasini kapatmak*
Eger IE6’nin yazdiginiz bir adresi veya sifrelerinizi otomatik tamamlamasindan biktiysaniz okuyunuz:
Normalde IE6 adres satirina bir iki kalime yazdiktan sonra otomatik olarak adresi tamamlamaya calisir.Kurulumunuza bagli olarak IE6 Formlari ve passwordlari da otomatik tamamlayabalir, basta faydali gibi görünen bu durum, Gayet rahatsiz edici de olabilir
Bu özelligi kapatmak icin,”Tools” a click leyin ve”Internet Options”. u secin daha sonra Content adi altinda “AutoComplete” buttonunu göreceksiniz bu butonu clicklediginizde. Otomatik tamamlama secenekleri karsiniza cikacak. Simdi burada istediginiz özelliklere tik koyarak veya tik i kaldirarak, IE6 nin sizin sözünüzü dinlemesini saglayabilirsiniz.

*DNS cache yi iyilestirelim ve internet sayfalari hizli acilsin *
Start — Run —- regedit yazip ok diyelim Registry de asagidaki degisiklikleri yapalim ( xp.reg v001 da tanimli)

“CacheHashTableBucketSize”=dword:00000001
“CacheHashTableSize”=dword:00000180
“MaxCacheEntryTtlLimit”=dword:0000fa00
“MaxSOACacheEntryTtlLimit”=dword:0000012d

Etiketler:internet explorer web sayfasını görüntüleyemiyor çözüm internet sayfası geç açılıyor internet sayfaları geç açılıyor explorer geç açılıyor explorer çok geç açılıyor ie geç açılıyor internet explorer geç açılıyor youtube internet explorer web sayfasını görüntüleyemiyor internet geç açılıyor internet explorer 9 tamir internet sayfası yavaş açılıyor internet explorer web sayfasını görüntüleyemiyor nasıl düzeltirim web sayfası gec acılıyor web sitesi internet exploreri kapatıyor benim için çöz web sayfaları geç açılıyor internet explorer web sayfasını görüntüleyemiyor çözüm windows 7 expoler sayfası yavaş açılıyor internet explorer geç internet explorer 8 tamir internet explorer 9 nasil tamir ederim
Internet Movie Database: Internet Movie Database (İnternet Film Veri Tabanı), kısaca IMDb, yeryüzündeki tüm ülkelerin ve tüm dönemlerin sinema ve televizyon filmleri, film yıldızları, dizileri ve bilgisayar oyunları hakkında bilgiler barındıran çevrimiçi bir veritabanıdır.
İnternet Ülke Alan Kodu: İnternet Ülke Alan Kodu, (İngilizce ccTLD: country-code Top Level Domain) İnternet adreslerinde ülkeyi belirten iki harflik en son uzantı.
Internet Explorer: Windows Internet Explorer (Türkçe: İnternet Kâşifi ya da İnternet Gezgini) ya da eski adıyla Microsoft Internet Explorer.
İnternet iletişim kuralları dizisi: İnternet protokol takımı, İnternet'in çalışmasını sağlayan bir iletişim protokolleri bütünüdür. Bazen TCP/IP protokol takımı olarak da adlandırılır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir