İnternetten Video İzlemek İçin Gerekli Program

Sponsorlu Bağlantılar
3gp artik bir bunu indir mkv mpeg 1 ogg ogm quicktime theora video vcd yorum İnternetten Video İzlemek İçin Gerekli Program internette video izlemek için gerekli program inte..Km Player(((internetteki Tüm Video Formatlarını İzlemenize Yarayan Plugin)))

KMPlayer programı:İnternetten video VCD, DVD, AVI, MKV, Ogg Theora, OGM, 3GP, MPEG-1/2/4, WMV, RealMedia, QuickTime formatlarını içeren pluin internet video izlemek için gerekli bir plugin

BURDAN İNDİR !!!!


Artik İnternetten Video İzlerken Takilma Olmayacak%100 Çalışıyor

1. ÖNCELİKLE BUNU İNDİRİNDİRRR
2. VİDEOLARI İNDİRMEK İÇİN DOWNLOADHelper eklentisi RARIN İÇİNDEDİR…
ŞİMDİ RESİMLİ BÖLÜME GELDİK…


TAMAMEN BANA AİTTİR…
EMEĞE SAYGI…
YORUM PLS

Etiketler:internette video izlemek için gerekli program internetten video izlemek için gerekli program km player(((internetteki tüm video formatlarını izlemenize yarayan plugin video oynatıcılar internette internetteki bir video kmplayer ile nasıl video internette hangi formatta internetten video izlemeye yarayan program video izlemek için windows media player eklentisi internet video formatları media player ile youtubeden video izleme internet kmplayer video izleme kmplayer netten video izleme km player ile internetten video izlemek netteki video izlemek için gerekli playerler internetteki tum formattaki videolari izlemek icin gerekli pro nette video izleme eklentiler
Video oyunu: Video oyunu, bilgisayar veya oyun konsolu gibi görüntü sinyali gönderen bir video ile görsel bir kullanıcı arayüzü (televizyon, monitör vs.) kullanılarak oynanan oyun türü.
Videoton FC: Videoton FC bir Macar futbol kulübüdür. Székesfehérvár'da kurulmuştur. 2010-2011 sezonunda ilk defa Macaristan Ligi şampiyonu olan kulübün Avrupa'daki en büyük başarısı ise 1984-85 sezonunda UEFA Kupası'nda final oynamasıdır.
Video oyunu konsolu: Oyun konsolu, bilgisayar harici televizyon bağlantısı yoluyla oyun oynama imkânı veren veri tabanı bilgisayar kökenli eğlence cihazıdır.
Video klip: Video klip reklamsal ya da sanatsal amaçlarla çekilen, görüntüyle sesin bütünleştirilmesiyle oluşturulmuş kısa filmdir.
İçindeki Yabancı: İçindeki Yabancı 2007 ABD-Avustralya ortak yapımı filmdir. Özgün adı The Brave One dır. Senaryosunu Roderick Taylor ve Bruce A.
İçinde Aşk Var: İçinde Aşk Var, Işın Karaca'nın ikinci solo albümü. 19 Aralık 2004'te piyasaya çıktı. 1 tane de kendi bestesisin bulunduğu albümde Sezen Aksu, Aysel Gürel, Suat Suna, Ümit Sayın gibi isimlerin beste ve sözleri bulunmaktadır.
Drizzt Do'Urden: Drizzt Do'Urden Unutulmuş Diyarlar (Forgotten Realms) kurulumunda yer alan hayali bir kahramandır. Irkı olan drow'ların şeytan ve kötülük dolu adetlerini reddederek Karanlıkaltı'ndan (Underdark) ayrılmış ve yeryüzünde yaşamaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir