İphone Fotoğraflara Şifre Koyma

Sponsorlu Bağlantılar
gibi iphone İphone Fotoğraflara Şifre Koyma İphone Şifre Koyma iphone fotograflara sifre koyma iphone fotoğraflar..İphone’da Şifre Uygulaması Var Mı?

iphone’da mesajlar, fotoğraflar ve videolara girmeden önce şifre koyma gibi bi uygulama veya program var mı acaba?? :öhh:

Etiketler:iphone fotograflara sifre koyma iphone fotoğraflara şifre koyma iphone şifre koyma iphone mesajlara şifre koyma Iphone resimlere sifre koyma iphone da mesajlara şifre koyma iphone 4 şifre koyma iphone uygulamalara şifre koyma iphone 4 fotograflara sifre koyma iphone resimlere sifre iphone 4 resimlere şifre koyma iphone da mesajlara sifre koyma iphone resimlere şifre koyma iphone videolara şifre koyma iphone 4 mesajlara şifre koyma iphone fotolara sifre koyma iphone 4 parola koyma iphoneda fotoğraflara şifre koyma iphone mesajlara şifre koymak
İPhone: iPhone (), Apple tarafından tasarlanan ve üretilen multimedya ve internet özelliklerini destekleyen akıllı telefondur.
İPhone 4: iPhone 4 () Apple'ın iPhone 3GS'den sonra piyasaya sürdüğü akıllı telefondur. 7 Haziran 2010'da San Francisco'daki Moscone Center'da düzenlenen WWDC 2010'da duyurulmuştur.
İPhone 4S: Apple tarafından tanıtılan 5. Jenerasyon iPhone. 4 Ekim 2011'de Cupertino, California'da "Let's Talk iPhone" etkinliğinde Tim Cook tarafından tanıtılmıştır.
IOS: iOS (eski adıyla iPhone OS) Apple'ın orijinal olarak iPhone için geliştirdiği ancak daha sonra iPod Touch ve iPad'de de kullanılan mobil işletim sistemidir.
İPhone 3GS: iPhone 3GS, Apple'ın iPhone 3G'den sonra piyasaya sürdüğü akıllı telefondur. 8 Haziran 2009'da San Francisco'daki Moscone Center'da düzenlenen WWDC 2009'da duyurulmuştur.
Kriptoloji: Kriptoloji, şifre bilimidir. Çeşitli iletilerin, yazıların belli bir sisteme göre şifrelenmesi, bu mesajların güvenlikli bir ortamda alıcıya iletilmesi ve iletilmiş mesajın deşifresiyle uğraşır.
Şifreciler: Şifreciler Phil Alden Robinson'ın yönettiği 1992 tarihli bir macera filmidir. Filmin başrollerinde Robert Redford, Dan Aykroyd, Sidney Poitier, River Phoenix, Ben Kingsley gibi birçok yıldız barındırır.
Deşifre: Deşifre, kriptoloji biliminde şifre işleminin geriye alınarak asıl veriye tekrar ulaşılması işlemi. Kelime kökü fransızca "Déchiffrer"den gelmektedir.
Şifre kırma: Şifre kırma, Elektronik ortamda, ATM cihazlarında, özellikle de internette, çeşitli web sayfalarında giriş için kullanılan şifreleri öğrenmek amacıyla yapılan işlemdir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir