İsilion Bug

Sponsorlu Bağlantılar
305 z abyss ama bana bile cok zor devar imdi karak kata kesme kle malum raptor rse sabit servant tek tek varsa yak İsilion Bug İsilion Basma isilion isilion bug isilion basma isilion buglama ..Pot Basmadan İsilion Kesme(bilmeyenler İçin)!!

önce abyss’e gidiyoruz (malum yeni cz combomuzda 2. 3.serverlardan gideilebiliyor) sonra blackwdowlardan hell abyss anahtarı cıkarıyoruz ve hell abyss e geciyoruz sonra koxp varsa devar hack ı acarak koxp yoksa(koxp olmassa kesmenız cok zor ama …)tek tek katları cıkarak isilionun oldugu kata kadar cıkıyoruz…….
şimdi verecegim kordinat önemli 420,339 bu kordinatta duruyoruz kesınlıkle kıpırdamıyacagız saga solabile donmeyecegız kordinat deısmese bile hareket edilmeyecek.

sonra koxpumuzu manule alıp Servant İsilion ‘a tıklıyoruz 1damage bile vuramıyor bide isilionun kendisi var tabi 300 500 vuruo o kordinatta ama bana tek attı sanırım kıpırdadım ondandı .

ve umarım yakına gelmez yakına gelırse tek atıo bunun için kıpırdamayın sabit şekilde 9l ok a ayarlayın ve 1damage bile vuramadıgını gorun.

peki servant isilionda ne duser?
tam olarak bilinmemsine rağmen her turlu high class item dustugu gorulmektedir (raptor , shard , iron bow , iron impact , chitin shell , chitin vs…).

Etiketler:isilion isilion bug isilion basma isilion buglama knight online isilion knight isilion basma isilion anahtarı clana isi basma resimli clana isilion basma isilion basma resimli anlatım ko isilion knight isilion isilion key basma isi key basma isilion kesimi detaylı anlatım knight online isi krowaz kesme bugu isilion kesmek clana isilion basmak isilion de bug

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir