İsimden Doğum Tarihi Sorgulama

Sponsorlu Bağlantılar
baba bir ilk mahalle onu osym gov tr oy tc kimlik nosu ya yaz İsimden Doğum Tarihi Sorgulama Doğum Tarihi Öğrenme adını soyadını yaz tc kimlik no isimden doğum tari..Adını Soyadını Yaz Dogum Tarihini Ogren

Dostlar oss sınavına 1985 ve 2002 arasıra giren kisilerin adını ve soyadını yazarak dogum tarihine ve babasının ismini(onu ne yapcaksak)gorebilrriz. İlk konum idare edin

eywallh

ilk konum dedim ya Linki unutmusum

http://nosor.osym.gov.tr/osys/ekran.asp

Tc Kimlik No Yaz Adres Bulsun! Version 2.0

Program pratik bir şekilde Tc kimlik nosu yazılan kişinin..

Adını
Soyadını
Anne Adı
Baba Adı
Oy vereceği mahalle ilçe şehri verir.

Saygılar

Download

Ad Soyad Dogum Yılı Ve Tarihini Bildigimiz Bir Kişinin T.c. Nosunu Nasıl Öğreniriz

sadece adını soyadını dogum tarihini bildigimiz bir kişinin t.c. numarasınmı nasıl öğrenebilirim

Etiketler:adını soyadını yaz tc kimlik no isimden doğum tarihi sorgulama doğum tarihi öğrenme isimden dogum tarihi bulma dogum tarihi ogren soyadı tarihi isim ve soyisimden doğum tarihini öğrenme doğum tarihini bulma doğum tarihini öğren doğum günü öğrenme tc ile dogum tarihi bulma dogum yeri ogrenme isim ile doğum tarihi öğrenme doğum günü öğrenmek adını soyadını yaz tc kimlik no çıksın isim ve doğum tarihi yaz kişi çıksın isim ve soyisimden doğum tarihi bulma doğum tarihi öğren ismini yaz dogum tc ile dogum tarihi ögrenme
Doğum Günü Dört Temmuz: Doğum Günü Dört Temmuz, aynı adlı Ron Kovic romanından uyarlanan 1989 yapımı film. Oliver Stone filmin senaryosuna yardım etmiş, aynı zamanda filmin yönetmenliğini ve yapımcılığını üstlenmiştir.
Doğum kontrolü: Doğum kontrolü, geçici veya kalıcı olarak hamileliği engellemek ya da hamile kalma olasılığını azaltmak amacıyla çeşitli yöntemlerin, araç-gereçlerin ya da ilaçların kullanılmasıdır.
Doğumgünü Partisi: Doğumgünü Partisi veya özgün İngilizce adıyla The Birthday Party, Nobel ödüllü yazar, Harold Pinter'ın yazdığı tiyatro oyunudur.
Doğum günü: Doğum günü (ya da Yaş günü), miladi veya herhangi bir başka takvime göre, bir insanın doğduğu gün ve ayda, her yıl tekrarlanan güne verilen addır.
Tarihî yarımada: Tarihî yarımada ya da Suriçi; Haliç, İstanbul Boğazı ve Marmara Denizi ile çevrili olan; İstanbul şehrinin ilk kurulduğu ve geliştiği bölgeye verilen addır.
Tarihî Sinop Cezaevi: Tarihî Sinop Kapalı Cezaevi, bir dönem "Anadolu'nun Alkatrazı" tabiri ile de tanınan ve 1999 yılında kapatılarak müzeye çevrilen cezaevidir.
Tarihî roman: Tarihi roman veya tarihsel roman, tarihin değişik dönemindeki olayları ile ilgilidir. Konularını tarihi olaylardan ya da tarihte yaşamış kahramanlarla, onları kuşatan gerçek veya hayali kişilerin hayat ve maceralarından alan roman türüdür.
Herodot: Herodot (Halikarnassoslu Herodotus) (Yunanca: Ηροδοτος Herodotos) (MÖ 484, Halikarnas - MÖ 425), MÖ 5. yüzyılda yaşamış olan Yunanlı tarihçi ve antik yazar.
Tarihi Antep evleri: Tarihi Antep evleri, Gaziantep ilinde bulunan tarihi evlerdir. Gaziantep'te özellikle Bey Mahallesi'nde bulunan bu tarihi evler, kesme taştan yapılmıştır.

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir