İsimden Elektrik Borç Sorgulama

Sponsorlu Bağlantılar
alana artik bayan bize bu gece bu sabah burada diye doktor elektrik falan gibi harika karim koca memur neler oluyor sakin siz zaman İsimden Elektrik Borç Sorgulama İsimle Elektrik Borcu Sorgulama tedaş borç sorgulama isimle isimden elektrik borç ..Elektrik Borcu

Genç koca eve gelmiş, karisi boynuna sarılarak karşılamış onu.
“Hayatim harika bir haberim var. Bir ay geciktim. Herhalde bir bebeğimiz olacak, Doktor bu sabah test yaptı. Sonucunu alana kadar lütfen kimseye söylemeyelim!” demiş heyecanla.

Ertesi sabah elektrik idaresinden bir görevli son faturayı ödemedikleri için kapıyı çalmış,
“Siz Bayan Smith misiniz? Biliyor musunuz bir aylık gecikmeniz var.”

“Bir aylık gecikmem olduğunu siz nereden biliyorsunuz?” demiş kadın hayretle.

“Bayan, dosyalarımızda açıkça görünüyor.”
“Nee? Dosyalarınızda mı?”
“Kesinlikle!”
“Beyefendi, lütfen bu gece esimle görüşmeliyim!” demiş kadın ve korkuyla olanı biteni esine anlatmış.

Kocası ertesi sabah kızgın bir boğa gibi elektrik idaresine dalmış.
“Neler oluyor burada? Karim bir dosyadan bahsetti. Aylık gecikmesi ile
ilgili!” diye bağırmış adam.

“Sakin olun. Ciddi birşey değil!” demiş memur. “Bu gecikme için bize borçlusunuz!”
“Nee size mi borçluyum? Nasıl ödeyeceğim? Ya ödemezsem?”

“O zaman sizinkini kesmek zorunda kalacağız!”
“Ama o zaman karim ne yapacak?”
“Bilmiyorum!” demiş, memur. “Hanımefendi artik mumla falan idare eder! “

Etiketler:tedaş borç sorgulama isimle isimden elektrik borç sorgulama isimle elektrik borcu sorgulama isimle borç sorgulama isimle elektrik faturası sorgulama isimle elektrik borcu öğrenme isimle tedaş borç sorgulama ismden elektrik elektrik borç sorgulama isimle isimden elektrik fatura sorgulama elektrik fatura isimle borç sorgulama elektrik faturami nasıl öderim tedaş elektri isimden tedaş borç sorgulama manisa elektrik borç sorgulama isimle elektrik borcumu internetten nasıl öderim isimle elektrik borç sorgulama elektrik borç sorgulama isimden boğaziçi elektrik fatura sorgulama nasıl yapılır tedaş borç sorgulama isimden
Elektrik-elektronik mühendisliği: Dünyada elektrik mühendisliği; elektrik, elektronikle ilgili tüm mühendislik dallarının genel adıdır. Yurtdışında elektrik mühendisliği olarak geçen bölüm, Türkiye'de isim karışıklığı yüzünden elektrik elektronik mühendisliği olarak geçer.
Elektrik enerjisi: Elektrik enerjisi, elektrik sistemlerine veya elektronik sistemlere elektrik akımı şeklinde verilen enerjidir.
Elektrik akımı: Elektrik akımı veya elektriksel akım, en kısa tanımıyla elektriksel yük taşıyan parçacıkların hareketidir.
Elektriksel alan: Elektriksel alan, kıvıl alan, elektrik alan veya elektrik alanı, elektriksel yükü veya manyetik alanı çevreleyen uzayın bir özelliği olup, içerisinde bulunan yüklü nesnelere elektriksel güç aracılığı ile etki eder.
Borçka: Borçka, Artvin ilinin bir ilçesidir. Bu ilçenin merkezi olan Borçka da aynı adı taşır.
Borçlar hukuku: Borçlar hukuku bir özel hukuk dalıdır ve eşitler arasında meydana gelen ve borç ilişkisi adı verilen hukuki ilişkilerin incelendiği bir disiplindir.
Börçigin: Börçigin (Moğolca: Боржигин, Borçigin; ).Ayrıca Altan urug,Altan urag (Moğolca: Алтан ураг) olarak ta bilinir , Cengiz Han ve ardıllarının üyesi olduğu boydur.
Borçalı: |-

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir