İski Su Kesintisi Olan Semtler

Sponsorlu Bağlantılar
anadolu avrupa yakasi bir istanbul nin sular susuz İski Su Kesintisi Olan Semtler Bakırköyde Sular Ne Zaman Gelecek su kesintisi olan semtler iski su kesintisi olan s..İstanbul’da 30 Saat Sular Kesik

İstanbullular dikkat ! 30 saat susuz kalabilirsiniz. İşte su kesintilerinin yaşanacağı semtler…

İSKİ Ömerli- Çamlıcı İsale hattı ve Dudullu içme suyu depolarında yapılacak olan bakım çalışmaları nedeni ile İstanbul’un bir çok yerine 30 saat süreyle su verilemeyecek. İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi’nden (İSKİ) yapılan açıklamaya göre, bugün saat 08.00 ile yarın 14.00 saatleri arasında su alamayacak yerler şunlar:

ANADOLU YAKASI: Kadıköy, Üsküdar, Kavacık, Sarıgazi ve Çekmeköy çevresindeki askeri birlikler, Samandıra’nın bir kısmı, Kozyatağı, Küçükbakkalköy, Ataşehir, Çekmeköy, İmes Organize Sanayi Bölgesi, Yukarı Dudullu, Ümraniye’nin bir kısmı, Yukarı Çamlıca, Ferhatpaşa, Kayışdağı ve çevresi ile İçerenköy bölgesi.

AVRUPA YAKASI: Bakırköy (Yeşilyurt ve Yeşilköy hariç), Zeytinburnu, Eminönü, Beyoğlu ve Beşiktaş ilçeleri ile Fatih’in sahil kesimi ve alçak kotları ile Sarıyer’in sahil kesimi.

Etiketler:su kesintisi olan semtler iski su kesintisi olan semtler bakırköyde sular ne zaman gelecek sular neden kesildi zeytinburnunda sular ne zaman gelecek sular kesik istanbulda su kesilecek semtler sular neden kesik sular ne zaman gelecek sular kesilecek mi istanbulda sular ne zaman gelecek istanbul anadolu yakasında sular kesikmi istanbulda sular kesik aşağı dudulluda sular kesik neden istanbul da sular neden kesik sarıyerde sular ne zaman gelecek zeytinburnu iski su kesintisi iski zeytinburnu su kesintisi üsküdarda sular kesik istanbulda neden sular kesildi
İskilip: İskilip, Çorum ili'ne bağlı bir ilçe ve bu ilçe merkezinin adıdır. Tarihsel bir coğrafyanın adı olarak da kullanılır.
İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi: İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi, 1981 yılında kuruldu ve 1984 yılında İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin himayesi altına alındı.
İskitler: İskitler (Skythler, Sakalar), M.Ö. 8. yüzyıl M.Ö. 3. yüzyıl arasında Avrupa'nın doğusu (Kırım ve Pontik Bozkırlar)ile Orta Asya'da, Tanrı Dağları ve Fergana Vadisi'ni de içine alan bölgelerde yaşamış göçebe halk.
İskilipli Mehmed Âtıf Hoca: İskilipli Mehmed Âtıf Hoca, (d. 1875 - ö. 4 Şubat 1926) Milli Mücadele’ye ve Mustafa Kemal’e kesin olarak karşı olan Teâlî-i İslâm Cemiyeti’nin kurucusu ve yöneticisidir.
İskiri: İskiri (Yunanca: Σκύρος, "skiros") Ege Denizi'nde Şeytan Adaları grubundan Yunan adası. 209 km2'lik yüzölçümüyle takımadanın en büyük adası.
Kesintisiz güç kaynağı: Kesintisiz güç kaynağı (İngilizce: Uninterruptible Power Supply - UPS), herhangi bir elektrik, elektronik cihazın şebeke beslemesinin (Genellikle 220 V AC ancak bazı ülkelerde 110 V AC) kesilmesini, tolerans dışı yüksek veya düşük gelmesini önleyen bir elektronik cihazdır.
Kesintisiz zincir: Kesintisiz zincir, öncü iplik ya da Leading strand DNA zincirinde ikileşme çatalı açıldıkça, kesintili zincirin karşısında yer alan zincirdir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir