Islak Elbiseli Kadınlar

annem aramak bey bile bir doktor eve evine gerek ilk kalkar ki tek yeni Islak Elbiseli Kadınlar Islak Kadın Foto ıslak elbiseli kadın resimleri ıslak elbiseli kadı..Islak Elbiseler

Bir kadın evde tek başına yatıyormuş.O kadar çok hastaymış ki kalkıp telefona bile uzanamıyormuş, eşini aramak için.

Doktor o sırada hastahaneden evine yeni dönmüş.Bir çay yapmış kendine ve balkondan yağan yağmuru seyrediyormuş.Sokakta koşan 6-7 yaşlarında ki ufak kıza takılmış gözü.Ufak kız apartmana girmiş ve doktorun kapısını çalmış.Doktor şaşkınlıkla kapıyı açmış, karşısında üstü yağan yağmurdan sırıl sıklam olmuş ufak bir kız çocuğu duruyormuş.Doktorun sormasına izin vermden ufak kız çocuğu hemen söze atılır ve ” Doktor Bey, annem çok hasta ölmek üzere, hemen gitmemiz gerek” der. Tutar doktorun elinden ve eve götürür.

Kapı çalar, kadın güçlükle yataktan kalkar ve kapıyı açar. Ufak kız ortadan kaybolmuştur. Doktor şaşırır, hasta kadına “Ben doktorum der. Ve içeri girip ilk muanesini yapar. Kadın doktoru eşi gönderdi sanır. Fakat şaşkındır, nasıl haberi olmuştu? Biraz konuşucak gücü bulunca doktora sorar: “Buraya nasıl geldiniz? der. Doktor olanları bir bir anlatır.Siyah kazaklı,kırmızı etekli ufak esmer bir kız beni getirdi, kızınızmış der. Kadın yorgun bedenini zorla yataktan kaldırır ve evet kızımdı der.

Köşedeki sandığı açar ve kızının kıyafetlerini oradan çıkarır. Sırılsıklam olmuştur elbiseler. Ve kadın kazağa sarılıp koklayarak ağlamaya başlar. 2 sene önce ağır bir hastalıktan öldü kızım der. Hasta kadın, ıslak elbiselere sarıllır ve ” Teşekkürler kızım ” der…

Etiketler:ıslak elbiseli kadın resimleri ıslak elbiseli kadınlar ıslak kadın foto ıslak kadın fotoğrafları ıslak elbiseli kadın foto islak elbiseli kadin resimleri elbiseli ıslak güzel bayan fotoları ıslak elbiseli islak elbi islak hatun resimleri ıslak elbiseli bayan resimleri islak elbise resimleri ıslak elbiseli kız ıslak elbiseli kadın resmi ıslak elbiseli kadın lar ıslak elbiseli ev kadınları resimleri ıslak elbiseli resimleri Kadınların ıslak resimleri ıslakkadınresimleri Ücretsiz ıslak kız fotoları
Islak Islak: Islak Islak, Barış Akarsu'nun Seyhan Müzik'ten 31 Aralık 2004 tarihinde yayımlanan ilk müzik albümü. Bu albümden ilk video klip Islak Islak parçasına çekildi.
Ergenekon davaları: [[Dosya:Milliyet 20 Ekim 2008 Manşet.jpg|thumb|right|200px]|Davanın başlamasından bir gün önceki Milliyet'in manşeti]]
Kadınlar 1. Ligi: Kadınlar 1. Ligi, Türkiye Futbol Federasyonu tarafından her yıl kadın futbol takımları arasında düzenlenen lig organizasyonu.
Kadınlar Voleybol Dünya Kupası: Bayanlar Voleybol Dünya Kupası, FIVB'nin düzenlediği her dört yılda bir yapılan bir turnuvadır. İlk turnuva 1973 yılında Uruguay'da düzenlenmiştir.
Avrupa Kadınlar CEV Kupası: Avrupa Bayanlar CEV Kupası (CEV Cup), CEV'e üye ülkelerin takımlarının katıldığı bir turnuvadır. İlk kez 1981 yılında düzenlenmiştir.
Kadınlar World Grand Champions Cup: Bayanlar World Grand Champions Cup, FIVB tarafından dört yılda bir düzenlenen uluslararası voleybol organizasyonudur.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir