İşletme 1. Sınıf Ders Notları

Sponsorlu Bağlantılarİşletme 1.sınıf Ders Notları Ve Sınav Soruları

lütfen biri bana yardım etsin … hiçbir bilgiye ulaşamıyorum…

kimse yokmu yardımcı olabilecek????:agla:

Etiketler:işletme 1.sınıf dersleri işletme 1. sınıf ders notları işletme 1.sınıf ders notları işletme sınav soruları genel ısletme1.sınıf tarıh notları işletme ders 9sınıf işletme 1.sınıf aöf işletyme 3üncü sınıf ara sınav işletme ders notları 1.sınıf 1.sınıf işletme ders notları 9.sınıf işletme dersi a.ö.f işletme ders notları aöf ders notlarımı görebilirmiyim 9. sınıf işletme dersi çıkmış sorular işletme yönetimi ders notları işletme 1. sinif 4 sınav SORULARI TIPATIP AYNISI 4.SINIF işletme1. sınıf işletme 1 sınıf ders notları 1.sınıf işletme
İşletme Yönetimi Yüksek Lisansı: MBA (okunuşu: embiey)(Master of Business Administration; İşletme Yönetimi Yüksek Lisansı), işadamı ve iş kadınlarına yönelik olarak geliştirilmiş lisansüstü bir yeterlik derecesidir.
İşletme mühendisliği: İşletme Mühendisliği, işletme ve mühendislik derslerinin beraber alındığı bir programdır. Mühendislik bakış açısına sahip işletmeciler yetiştirmeyi amaç edinir.
Kurumsal kaynak planlaması: Kurumsal kaynak planlaması ya da işletme kaynak planlaması (İngilizce: Enterprise Resource Planning - ERP), işletmelerde mal ve hizmet üretimi için gereken işgücü, makine, malzeme gibi kaynakların verimli bir şekilde kullanılmasını sağlayan bütünleşik yönetim sistemlerine verilen genel addır.
İşletme enformatiği: İşletme enformatiği, işletme yönetimi ve bilgisayar bilimleri alanlarını kapsayan sosyo-teknik bir disiplindir.
Sınıf (biyoloji): Sınıf (Latince Classis), (İngilizce Class), Eki : -opsida
Sınıf mücadelesi: "Sınıf mücadelesi" ya da "sınıf savaşımı" kavramını ilk olarak Karl Marx ele almış ve 1848 yılında Friedrich Engels'le birlikte kaleme aldığı Komünist Manifesto adlı eserde "Şimdiye kadarki bütün toplumların tarihi, sınıf savaşımları tarihidir" demiştir .
Taksonomi: Taksonomi (Grekçe ταξινομία < τάξις taksis, «düzenleme», ve νομία nomia, «yöntem») ya da sınıflandırma bilimi, canlıların sınıflandırılması ve bu sınıflandırmada kullanılan kural ve prensipler.
Sınıf bilinci: Sınıf bilinci, siyasal ve toplumsal bir ögreti olarak Marksizm'de kilit kavramlardan birisidir. Bunun ardında hem bir sınıf teorisi hem bir İdeoloji teorisi ve hem de bir Tarih perspektifi sözkonus edilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir