İsmail Yk Nın Sevgilisi

Sponsorlu Bağlantılar
adi bu ismail yk repi İsmail Yk Nın Sevgilisi Esmael Yak ismail yk ismail yk nın sevgilisi esmael yak ismai..İsmail Yk One Minute 2011

SANATÇI ADI: İsmail Yk

ALBÜM ADI: One Minute

ALBÜM YILI: 2011

COVER:

ALBÜMDEKİ PARÇALAR:

1.One Minute (Single)

İsmail Yk.


İsmail Yk
Ünlüleri Bu Halleriyle Hiç Görmediniz 2 :) Yoğun İstek Üzerine

ee arkadaşlar bi + repi esirgemeyin:muha::muha::muha:

İsmaıl Yk’nın Sevgılısı Varmı ?

Acaba ısmaıl yk-ın sevgılısı varmı ve kım

Etiketler:ismail yk ismail yk nın sevgilisi esmael yak ismail yknın sevgilisi ismail yak youtube ismail yk ismailbazkaza ismaiyllak ismail yk resimler dailymation ismail in sevgilisi ismail yk nın sevgilisinin resimi ismal yak ismail yk sevgilisi ismail yk oyunları ve şarkıları bazkaza
İsmailîlik: İsmailîlik ya da İsmailîyye, (Arapça: الإسماعيليون al-Ismā'īliyyūn; Farsça: اسماعیلیان Esmā'īliyān; Urduca: اسماعیلی Ismā'īlī) Şiîlik'te Cafer es-Sadık öldüğünde, yedinci Şiî imamı olarak Musa bin Cafer el Kâzım'ın yerine Cafer-i Sadık'tan önce ölmüş olan oğlu İsmail bin Câfer el-Mûbarek'i yedinci imâm olarak kabul eden mezhep.
İsmail Cem: İsmail Cem İpekçi (d. 15 Şubat 1940, İstanbul - ö. 24 Ocak 2007, İstanbul, Türkiye), Türk siyasetçi ve gazeteci.
İsmail Paşa: İsmail Paşa (31 Aralık 1830, Kahire - 2 Mart 1895, İstanbul), 1867-1879 arasında Mısır hıdivi. Britanya'nın 1882'de Mısır'ı işgal etmesinde, İsmail Paşa döneminde alınan dış borçların olağanüstü bir düzeye ulaşması önemli bir rol oynamıştır.
İsmail YK: İsmail YK (tam adıyla İsmail Yurtseven), 5 Temmuz 1978 tarihinde Almanya/Hamm'da doğan Türk Sanatçısı .

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir