İsmail Yk Sevgilisi Varmı
İsmaıl Yk’nın Sevgılısı Varmı ?

Acaba ısmaıl yk-ın sevgılısı varmı ve kım

Etiketler:ismail yk sevgilisi kim ismail yk sevgilisi varmı ismail yknın sevgilisi var mı ismail yknın sevgilisi ismail yknın sevgilisi kim ismail yk nın sevgilisi kim ismail yknın sevgilisi varmı ismail yk nın sevgilisi ismail yk sevgilisi ismail yk ve sevgilisi ismail yk sevgilisinin fotoğrafları ismail yk nın gerçek sevgilisi http:www.webhatti.comsoru-cevap583583-ismail-yknin-sevgilisi-varmi.html ismail yknin sevgilisi ismail yk nin sevgilisi kim ismail yk nin sevgilisi ismail yk nın sevgilisi varmı ismail yk nın gerçek sevgilisi kim ismail yk evleniyor mu ismail yk nın sevgilisinin resmi
İsmailîlik: İsmailîlik ya da İsmailîyye, (Arapça: الإسماعيليون al-Ismā'īliyyūn; Farsça: اسماعیلیان Esmā'īliyān; Urduca: اسماعیلی Ismā'īlī) Şiilik'te Cafer es-Sadık öldüğünde, 7. Şii imamı olarak Musa ibn Cafer el Kâzım'ın yerine Cafer-i Sadık'tan önce ölmüş olan İsmail bin Cafer el-Mübarek'i imam olarak kabul eden mezhep. Bu sebepten dolayı (Yedicilik/Yedi İmamcılık) olarak da adlandırıldığı olur.
İsmail Cem: İsmail Cem İpekçi (d. 15 Şubat 1940, İstanbul - ö. 24 Ocak 2007, İstanbul, Türkiye), Türk siyasetçi ve gazeteci.
İsmail Paşa: İsmail Paşa (31 Aralık 1830, Kahire - 2 Mart 1895, İstanbul), 1867-1879 arasında Mısır hıdivi. Britanya'nın 1882'de Mısır'ı işgal etmesinde, İsmail Paşa döneminde alınan dış borçların olağanüstü bir düzeye ulaşması önemli bir rol oynamıştır.
İsmail YK: İsmail YK (tam adıyla İsmail Yurtseven), 5 Temmuz 1978 tarihinde Almanya/Hamm'da doğan Türk Sanatçısı .

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir